Jump to content
Lenny

ציטוטים

Recommended Posts

אם אתם נתקלים במשהו ששווה ציטוט, נא הפיצו פה - מחזות, ספרים, סרטים וכל הבא ליד (:
[size="1"]כי תמיד הם נאבדים בטעות X___X [/size]

[b]"אתה מחניף לי מדי כשאתה מתבונן ישר לתוך עיני.
כאילו אתה מאמין שיש שם באמת משהו מאחוריהן.
כאילו העובדה שיש לי צורה משלי ושם פרטי מורה גם על משהו פנימי מקביל."[/b]
(הילד חולם, חנוך לוין) Edited by Lenny

אפשר גם ציטוטים של אנשים?

כי המשפט שלך "קוקסינל זה בעצם כינוי גנאי למעריצי ביטלס" אדיר XD

[quote name='Lenny' date='18 פברואר 2012 - 21:01' timestamp='1329591687' post='2696907']
אם אתם נתקלים במשהו ששווה ציטוט, נא הפיצו פה - מחזות, ספרים, סרטים וכל הבא ליד (:
[size="1"]כי תמיד הם נאבדים בטעות X___X [/size]

[b]"אתה מחניף לי מדי כשאתה מתבונן ישר לתוך עיני.
כאילו אתה מאמין שיש שם באמת משהו מאחוריהן.
כאילו העובדה שיש לי צורה משלי ושם פרטי מורה גם על משהו פנימי מקביל."[/b]
(הילד חולם, חנוך לוין)
[/quote]

אני גם בעד לנעץו - אבל בפורום יצירה. בכל זאת זה מקום ליצירתיות שלנו. גם אם הציטוטים הם לא שלנו D:

"טיפשות היא זכות יסוד" יאיר לפיד.

ככל שאתה יודע יותר אתה מבין כמה בעצם אתה לא יודע . (אין לי מושג מי המציא את זה אבל זה עובר לכל אחד בראש מתישהו לא? )

אפשר כול מיני ציטוטים?
לא חייב דווקא של א/נשים מסויימים.(ששיכים לקהילה)
או ציטוטים ששייכים לקהילה?

אם כן,יש לי כמה :P
(2-ליתר דיוק,אבל ממש טובים!) Edited by La isla bonita

אז כמו שאמרתי, כל משהו ששווה ציטוט :בדבדבד:
ציטוטים של הקהילה ומחוצה לה, של מפורסמים וחברים, כל דבר שראוי להופיע כאן (:

הנה אחד:

[b]"Deppresed homosexual can not be called gay"[/b]

:איגי:

[size="1"]ואם רוצים לנעוץ או להעביר ליצירה... שמנהלים יחליטו בכיףף (: [/size] Edited by Lenny

[quote name='Lenny' date='18 פברואר 2012 - 22:47' timestamp='1329598027' post='2696979']

הנה אחד:

[b]"Deppresed homosexual can not be called gay"[/b]

:איגי:

[size="1"]ואם רוצים לנעוץ או להעביר ליצירה... שמנהלים יחליטו בכיףף (: [/size]
[/quote]
חחח מאיפה זה?

סבבה.

אז יש לי אחד-

[b]"אנו משיגים את מה שנהיינו ראויים למענו"

מהטמה גנדי[/b]

השני- אני אזכר בו יותר מאוחר וארשום.

מה דעתכםן שווה?

כי זה נתן לי הרבה בחיים,המסר של הציטוט הזה.

מכל מקום אפשר לראות כאן את האופק
אך כל אחד רואה כיוון אחר של התמונה
השוני לא יטריד את כל היופי
אם לא נשכח, אחי, להקשיב לנשמה

אז בוא נביט אל השמים
וּנבקש ביחד את התשובה
מהעולם שלי מהעולם שלך
נניף את דגל האהבה

כשהגל ישטוף את כל הפחד
אז נישאר זכּים וּנקיים מכל דעה קדומה
אחרי הכל זו הספינה שלנו יחד
אז בוא נוביל אותה אל דרך נכונה

(כיוון אחר -
ביצוע של שלומי שבת ואודי דוידי)

כל מה שנדרש כדי שהרשע יצליח הוא שבני אדם הגונים לא יעשו דבר. [הפילוסוף האירי אדמונד בורק]

[quote name='GayEnough' date='18 פברואר 2012 - 22:35' timestamp='1329597341' post='2696971']
ככל שאתה יודע יותר אתה מבין כמה בעצם אתה לא יודע . (אין לי מושג מי המציא את זה אבל זה עובר לכל אחד בראש מתישהו לא? )
[/quote]
יש לזה גרסה כזו:
"אם היינו יודעים כמה הרבה עלינו לדעת כדי להבין כמה מעט אנו יודעים, היינו שותקים"

[quote name='Mike_17' date='19 פברואר 2012 - 18:20' timestamp='1329668434' post='2697237']
יש לזה גרסה כזו:
"אם היינו יודעים כמה הרבה עלינו לדעת כדי להבין כמה מעט אנו יודעים, היינו שותקים"
[/quote]
חחחח נשמע מסורבל.. מזכיר לי את מה שאבא שלי היה אומר לי פעם חח ..
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל, ואם יש כלל שאין לו יוצא מן הכלל, אז הוא יוצא מן הכלל של הכלל שלכל כלל יש יוצא מן הכלל" P:

[quote name='GayEnough' date='18 פברואר 2012 - 22:51' timestamp='1329598265' post='2696983']
חחח מאיפה זה?
[/quote]
האמת שחשבתי על זה בעצמי (: מקווה שלא העתקתי מאיפשהו בטעות XD

Guest
מר אל כאן אנה:

"ההבדל בין איש למלאך הוא פשוט; המלאך הוא בעיקר מבפנים, הבן אדם הוא בעיקר מבחוץ."

"אמא ניחשה כי 'ללכת לאיבוד' ו-'למצוא את הדרך' הם שני צדדיו של אותו מטבע. לא תוכלו לקבל את האחד בלא השני."

"There is no wealth like knowledge, no poverty like ignorance."
"אין עושר כידע, אין עוני כבורות".

[size="2"]"גם כשהכל עקום אתה הסיבה שלי לקום"

"גם כשהכל אבוד, שב לי על העמוד"
[/size] Edited by Unusual Me

[b]טוב ביי - יאיר לפיד[/b]

"ההוכחה שאין אלוהים היא שלא יוצאת אש גדולה מהשמים ושורפת את כל אלה המדברים בשמו." (מרטין בובר)

[b][right][b][right][color="#333333"][font="Arial"][size="2"][i]ציטוטים מכל המקומות שאספתי במשך תקופה:[/i][/size][/font][/color][/right][right][color="#333333"] [/color][/right][right][color="#333333"][font="Arial"][size="2"]אל תבכה כשמשהו נגמר-תשמח כי זה בכלל קרה[/size][/font][/color][/right]
[right][font="Tahoma"][size="2"]"כשהגלים מתחזקים, החזקים מתגלים"[/size][/font][/right]
[right][font="Tahoma"][size="2"]חשוב כמו אדם חכם , דבר כמו בן אדם פשוט ..[/size][/font][/right]
[right][font="Tahoma"][size="2"]סקס זה כמו תחנת דלק: שירות עצמי תמיד יותר מהיר ויותר זול[/size][/font][/right]
[right][font="Tahoma"][size="2"]פסימי: לי זה בטוח יקרה[/size][/font][/right][right][font="Tahoma"][size="2"]אדיש: אז מה אם זה יקרה? י[/size][/font][/right][right][font="Tahoma"][size="2"]סדיסט: אני מחכה שזה יקרה[/size][/font][/right][right][font="Tahoma"][size="2"]סטלן: חחחחח מה יקרה יא שרוטים? י[/size][/font][/right]
[right][color="#333333"][font="Arial"][size="3"]תהיה עצמך. כל האחרים כבר תפוסים[/size][/font][/color][/right]
[right][color="#93C47D"][font="Arial"][size="2"]קשר "זיכרון רופף המתיימר לצייר מזכרת יפה מתקופה רדומה שכמו חלום מתגלה כבדיה"[/size][/font][/color][/right]
[right][font="Tahoma"][size="2"]אנשים שחולמים אחד על השני בלילה .. צריכים להתעורר אחד ליד השני בבוקר :)[/size][/font][/right]
[b][font="Tahoma"]רק אחת תדע על העתיד שלי הוא גם שלה.....[/font][/b]
[right][font="Tahoma"][size="2"]לחיות את החיים, זה כמו לצייר ללא מחק. מה שלא תצייר בעצמך - לא יהיה לך.[/size][/font][/right]
[right][font="Arial"][size="3"]המשטרה הגיעה אליי הביתה ועצרה לי את מכונת הכביסה, החשד: סחיטה והלבנה[/size][/font][/right]
[right][color="#333333"][font="Arial"][size="3"]מחשבים הם כאלה דרמתיים[/size][/font][/color][/right][right][color="#333333"][font="Arial"][size="3"]can't find this page[/size][/font][/color][/right][right][color="#333333"][font="Arial"][size="3"]קודם כל תירגע, בוא תנסה לחשוב איפה ראית אותו פעם אחרונה[/size][/font][/color][/right]
[right][font="Arial"][size="3"]רמטכ"ל – יש[/size][/font][/right][right][font="Arial"][size="3"]נשיא – יש[/size][/font][/right][right][font="Arial"][size="3"]שר אוצר – יש[/size][/font][/right][right][font="Arial"][size="3"]שר עם כיפה – יש[/size][/font][/right][right][font="Arial"][size="3"]ראש ממשלה לשעבר – יש[/size][/font][/right][right][font="Arial"][size="3"]#מנהל בית הסוהר מעדכן רשימת מלאי[/size][/font] [/right]
[right][color="#006400"][font="Arial"][size="2"]תתייחס אל החיים כאל משחק...אתה צריך להרוויח כמה שיותר נקודות ולעבור שלבים. יכול להיות שתפסיד ויכול להיות שתסיים את המשחק בלי להיפסל.[/size][/font][/color] [/right]
[right][font="Tahoma"][size="2"]כשאנחנו מאבדים מישהו זה לא סוף החיים שלנו איתו,[/size][/font][/right][right][font="Tahoma"][size="2"]זאת התחלה חדשה בלעדיו .[/size][/font][/right]
[right][font="Tahoma"][size="2"]אושר יש למי שיוצר אותו , ולא למי שמחפש אותו ..[/size][/font] [/right]

[right][font="Tahoma"][size="2"]י ר ו ש ל י ם - 7 אותיות ... לא מתחלק ;)[/size][/font][/right]
[right][font="Tahoma"][size="2"]כדי להיות מאושרת עם גבר את צריכה הרבה להבין אותו, וקצת לאהוב אותו...[/size][/font][/right][right][font="Tahoma"][size="2"]כדי להיות מאושר עם בחורה אתה צריך המון לאהוב אותה , ואפילו לא לנסות להבין אותה..[/size][/font][/right]
[right][color="#333333"][font="Arial"][size="2"]מה שיפה בזיכרונות הוא שאתה יכול לבחור.[/size][/font][/color][/right]
[right][font="Arial"][size="2"]לרחם על רווקים.[/size][/font][font="Arial"][size="2"] כי הכלים מעלים עובש בכיור, הבחורות לא נשארות לישון, סוחר הסמים השכונתי נתקע באמסטרדם ואין להם בת זוג להביא לארוחות שישי.[/size][/font][/right][right][font="Arial"][size="2"]לקנא ברווקים.[/size][/font][font="Arial"][size="2"] כי אפשר לחיות על טייקאווי, הבחורות לא נשארות לישון, סוחר הסמים השכונתי מחכה להם באמסטרדם ומה זה ארוחות שישי?[/size][/font][/right]
[right][color="#1C2837"][font="Arial"][size="2"]you made my life but, i'm just one chapter on yours [/size][/font][/color][/right]
[right][font="Tahoma"][size="2"]הצלחה זה להשיג מה שאתה רוצה, אושר זה לרצות את מה שהשגת ..[/size][/font][/right][right][font="Tahoma"][size="2"]גם אם אתה על גל,אל תשכח אף פעם שאתה בגלגל...[/size][/font][/right][/b][/right][/b] Edited by Mike_17

החיים לא נותנים הזדמנות שנייה, או שמא הם נותנים אותה רק לאנשים שלא קיבלו הזדמנות ראשונה.

'' התאבדות זה לא דבר מצחיק,ג'ון.''
''פעם ניסיתי להתאבד.
תליתי את עצמי בזמן שאוננתי
וכשגמרתי החלטתי להישאר תלוי שם .
אמא שלי נכנסה לחדר וצרחה.''

מיליון רסיסים קטנים/ג'יימס פרי - עמוד 136

'' אני מפחד ג'יימס.''
''אני יודע.''
''איך אתה יודע?''
''פשוט ככה.''
''ומה אתה עושה?''
''אני מתמודד,ומקווה שיום אחד אני לא אצטרך להתמודד.''

''החיים קשים ילד.אתה פשוט צריך להיות יותר קשה מהם.''

מיליון רסיסים קטנים/ג'יימס פריי

''כפית קטנה של אושר יכולה להספיק בהחלט, אם רק יש מישהו לחלוק אותה איתה.'' - Mayonaka no Orchestra / Aqua Timez

''היה נחמד אם הייתי יכול להגיד שרע לי כשרע לי,
אנחנו רק פחדנים שמתנהגים כמו קשוחים
אפילו שעצוב לנו אנחנו מעמידים פנים שהכל בסדר '' - Ketsui no Asa ni / Aqua Timez Edited by Running Usagi

[quote name='Mike_17' date='20 פברואר 2012 - 20:32' timestamp='1329762736' post='2697642']
[b][right][b][right][color="#333333"][font="Arial"][size="2"][i]ציטוטים מכל המקומות שאספתי במשך תקופה:[/i][/size][/font][/color][/right][right][color="#333333"] [/color][/right][right][color="#333333"][font="Arial"][size="2"]אל תבכה כשמשהו נגמר-תשמח כי זה בכלל קרה[/size][/font][/color][/right]
[right][font="Tahoma"][size="2"]"כשהגלים מתחזקים, החזקים מתגלים"[/size][/font][/right]
[right][font="Tahoma"][size="2"]חשוב כמו אדם חכם , דבר כמו בן אדם פשוט ..[/size][/font][/right]
[right][font="Tahoma"][size="2"]סקס זה כמו תחנת דלק: שירות עצמי תמיד יותר מהיר ויותר זול[/size][/font][/right]
[right][font="Tahoma"][size="2"]פסימי: לי זה בטוח יקרה[/size][/font][/right][right][font="Tahoma"][size="2"]אדיש: אז מה אם זה יקרה? י[/size][/font][/right][right][font="Tahoma"][size="2"]סדיסט: אני מחכה שזה יקרה[/size][/font][/right][right][font="Tahoma"][size="2"]סטלן: חחחחח מה יקרה יא שרוטים? י[/size][/font][/right]
[right][color="#333333"][font="Arial"][size="3"]תהיה עצמך. כל האחרים כבר תפוסים[/size][/font][/color][/right]
[right][color="#93C47D"][font="Arial"][size="2"]קשר "זיכרון רופף המתיימר לצייר מזכרת יפה מתקופה רדומה שכמו חלום מתגלה כבדיה"[/size][/font][/color][/right]
[right][font="Tahoma"][size="2"]אנשים שחולמים אחד על השני בלילה .. צריכים להתעורר אחד ליד השני בבוקר :)[/size][/font][/right]
[b][font="Tahoma"]רק אחת תדע על העתיד שלי הוא גם שלה.....[/font][/b]
[right][font="Tahoma"][size="2"]לחיות את החיים, זה כמו לצייר ללא מחק. מה שלא תצייר בעצמך - לא יהיה לך.[/size][/font][/right]
[right][font="Arial"][size="3"]המשטרה הגיעה אליי הביתה ועצרה לי את מכונת הכביסה, החשד: סחיטה והלבנה[/size][/font][/right]
[right][color="#333333"][font="Arial"][size="3"]מחשבים הם כאלה דרמתיים[/size][/font][/color][/right][right][color="#333333"][font="Arial"][size="3"]can't find this page[/size][/font][/color][/right][right][color="#333333"][font="Arial"][size="3"]קודם כל תירגע, בוא תנסה לחשוב איפה ראית אותו פעם אחרונה[/size][/font][/color][/right]
[right][font="Arial"][size="3"]רמטכ"ל – יש[/size][/font][/right][right][font="Arial"][size="3"]נשיא – יש[/size][/font][/right][right][font="Arial"][size="3"]שר אוצר – יש[/size][/font][/right][right][font="Arial"][size="3"]שר עם כיפה – יש[/size][/font][/right][right][font="Arial"][size="3"]ראש ממשלה לשעבר – יש[/size][/font][/right][right][font="Arial"][size="3"]#מנהל בית הסוהר מעדכן רשימת מלאי[/size][/font] [/right]
[right][color="#006400"][font="Arial"][size="2"]תתייחס אל החיים כאל משחק...אתה צריך להרוויח כמה שיותר נקודות ולעבור שלבים. יכול להיות שתפסיד ויכול להיות שתסיים את המשחק בלי להיפסל.[/size][/font][/color] [/right]
[right][font="Tahoma"][size="2"]כשאנחנו מאבדים מישהו זה לא סוף החיים שלנו איתו,[/size][/font][/right][right][font="Tahoma"][size="2"]זאת התחלה חדשה בלעדיו .[/size][/font][/right]
[right][font="Tahoma"][size="2"]אושר יש למי שיוצר אותו , ולא למי שמחפש אותו ..[/size][/font] [/right]

[right][font="Tahoma"][size="2"]י ר ו ש ל י ם - 7 אותיות ... לא מתחלק ;)[/size][/font][/right]
[right][font="Tahoma"][size="2"]כדי להיות מאושרת עם גבר את צריכה הרבה להבין אותו, וקצת לאהוב אותו...[/size][/font][/right][right][font="Tahoma"][size="2"]כדי להיות מאושר עם בחורה אתה צריך המון לאהוב אותה , ואפילו לא לנסות להבין אותה..[/size][/font][/right]
[right][color="#333333"][font="Arial"][size="2"]מה שיפה בזיכרונות הוא שאתה יכול לבחור.[/size][/font][/color][/right]
[right][font="Arial"][size="2"]לרחם על רווקים.[/size][/font][font="Arial"][size="2"] כי הכלים מעלים עובש בכיור, הבחורות לא נשארות לישון, סוחר הסמים השכונתי נתקע באמסטרדם ואין להם בת זוג להביא לארוחות שישי.[/size][/font][/right][right][font="Arial"][size="2"]לקנא ברווקים.[/size][/font][font="Arial"][size="2"] כי אפשר לחיות על טייקאווי, הבחורות לא נשארות לישון, סוחר הסמים השכונתי מחכה להם באמסטרדם ומה זה ארוחות שישי?[/size][/font][/right]
[right][color="#1C2837"][font="Arial"][size="2"]you made my life but, i'm just one chapter on yours [/size][/font][/color][/right]
[right][font="Tahoma"][size="2"]הצלחה זה להשיג מה שאתה רוצה, אושר זה לרצות את מה שהשגת ..[/size][/font][/right][right][font="Tahoma"][size="2"]גם אם אתה על גל,אל תשכח אף פעם שאתה בגלגל...[/size][/font][/right][/b][/right][/b]
[/quote]
וואו!!! משפטים טובים מאוד!
אהבתי