מעבר לתוכן
Maor18

לשאוב ביציות מבנאדם מת בעד/ נגד?

Recommended Posts

אני רואה במהלך הזה כמהלך שזהה לתרומת איברים זה לא נשמע לנו משהו שהוא מאוד שמרני אבל זה דיי זהה למצב של הוצאת כלייה או כל איבר אחר.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה במהלך הזה כמהלך שזהה לתרומת איברים זה לא נשמע לנו משהו שהוא מאוד שמרני אבל זה דיי זהה למצב של הוצאת כלייה או כל איבר אחר.

ההבדל הוא שתרומת איברים נעשית כדי להציל חיי אדם ובמקרה זה - אם, ואני מדגישה אם, הבנתי נכון - זה אקט אנוכי של ההורים שרוצים נכדים.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

גם ככה זה לא שהביציות נשארות כשהאישה מתה.

אז שאבו בכדי שבעתיד אפשר יהיה לפתח מהן צאצאים.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

וזה נראה לכם מוסרי להביא לעולם ילדים שיהיו יתומים רק כדי שההורים שלה יוכלו לתת לה להמשיך לחיות דרכם?

כי נכדים יכולים להיות להם, היא לא היתה בת יחידה. ואל תקראו לה אישה, היא ילדה שנהרגה, נערה, בת 17.

לי זה נראה נורא, וחילול הגוף שלה. זה שונה לא רק בגלל שזה לא הכרחי להצלת חיים, זה שונה כי זה משהו הרבה יותר אישי מבחינתי, ולהביא ילד לעולם זו לא החלטה קלה בכל מקרה, אבל היא צריכה להיות החלטה שלה ולא של מישהו אחר, רק כי מישהו מת לא אומר שאפשר לעשות איתו מה שרוצים

נערך היום על-ידי Winged-Wolf

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא שתרומת איברים נעשית כדי להציל חיי אדם ובמקרה זה - אם, ואני מדגישה אם, הבנתי נכון - זה אקט אנוכי של ההורים שרוצים נכדים.

אני מאמינה שהיא רצתה ילדים....לדעתי שזה מעשה אולי לא שמרני אבל הגיוני...גנטית יהיו לה ילדים וזה מובן שההורים שלה ירצו שישאר ממנה משהו חי

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמינה שהיא רצתה ילדים....לדעתי שזה מעשה אולי לא שמרני אבל הגיוני...גנטית יהיו לה ילדים וזה מובן שההורים שלה ירצו שישאר ממנה משהו חי

לכל דבר אפשר למצוא סיבה, זה לא יפוך את זה להגיוני או מוצדק. אולי היא רצתה לגדל ילדים, את האופציה הזאת כבר אין לה. גנטית לא יהיו לה ילדים, יהיו ילדים שנושאים את הגנים שלה, אבל לה לא יהיו ילדים. אז אפילו אם היא רצתה ילדים למרות הגיל שלה אני לא חושבת שבמותה יהיו ממנה ילדים חסרי אם.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל ענק..

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני נגד. לכל אדם יש זכויות יוצרים על החומר הגנטי שלו, וזו זכותו להחליט אם להעביר אותו או לא. זו בדיוק הסיבה שחותמים על הסכמה בבנק הזרע, ולא פשוט שולחים נשים כדי שיאספו נוזל מגברים רנדומליים. צריך לקבל הסכמה ברורה מהאדם כדי ליצור הפרייה, ובן אדם מת לא יכול לתת את ההסכמה הזאת. אותי אישית זה די מזעזע כל הסיפור...

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מזעזע, למרות שלא הבנתי לגמרי מה יעשו עם הביציות.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בעד,אבל ואני מדגישה ואני מציינת ומדגישה שוב!, רק א יש מסמך שהאישה שנפטרה חתמה על הסכם של תרומת איברים ובכלל הסכם של תרומת ביציות,אם היא לא חתמה אז אני נגד.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

סוגייה בעייתית. זה צריך להיות מותר, רק במצב שברור שהאישה שנפטרה אישרה. אחרת באמת יכול להיות מצב של ניצול ציני של רחם. זה בעייתי.

נערך היום על-ידי La Emperor

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

סוגייה בעייתית. זה צריך להיות מותר, רק במצב שברור שהאישה שנפטרה אישרה. אחרת באמת יכול להיות מצב של ניצול ציני של רחם. זה בעייתי.

ברור, כמו שלא יקחו כליה - למרות שאפשר לחיות בלעדיה - אם הבן אדם לא מת\הסכים לתרום בחייו.

ולדעתי כן, אפילו כדאי, נניח שהאישה מתה והבעל בחיים?

או אפילו בשביל נשים שיש להן בעיה בביציות ורוצות תינוק,

או בשביל זוגות חד מיניים.

לדעתי צריך לפרט את זה בכרטיס אדי, מה לעשות עם הביציות.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...