מעבר לתוכן
integrity

צריכים חיזוק?- כנסו לכאן. (:

Recommended Posts

אורח
תודה רבה לך אתה בנאדם מדהים הלוואי ירבו אנשים כמוך שרוצים לעזור כיף לקרוא ולדעת שיש עוד אנשים עם רגש ואהבה כל הכבוד על היוכולת שלך לאהוב ועל היוכולת שלל לתת מעצמך.. ובאמת שאני מקווה שתקבל את אותו יחס שאתה נותן ושידעו לאהוב אותת ויעריכו אותך בדיוק כפי שאתה.. כי אתה מזכיר לי אותי הטוב לב שלך הנתינה ההקדשה מזמנך לאחרים. . רק חבל שאצלי לא מעריכים שומדבר מיזה ואפחד לא שווה תנתינה והאהבה שאני מרעיפה עליהם אז אני יושבת פה וכותבת לך את כל זה כי מגיע לך באמת.. ואני בטוחה שאנשים אוהבים אותי ולא התכוונו לפגוע אבל כבר מתיאשים ממלחמה בלתי סופית עם האנשים סביבך..שלא משנה כמה תדבר זה לא יכאב להם והם יחזרו על אותה טעות. . כי הם לא יודעים ובחיים לא ידעו תתחושה כי אפחד לא יכול להרגיש את זה במקומי.. אז תודה רבה על העידוד אבל תאהב עם גבולות תזכור שאם אהבה הייתה משו טוב שנאה לא הייתה קימת אני מקווה שלא ינצלו תטוב שלך ויעזרו לך להמשיך באותה דרך טובה תשמור על עצמך מעריכה אותך..

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
זה מעודד אותי כול פעם מחדש (:

ועושה לי טוב! :חיבוק:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אני חושב שיש המון יתרונות בלהיות להט"ב, ורק חיסרון אחד:
חיסרון: זה פחות מקובל בחברה אז קשה לצאת מהארון ואנשים מסתכלים עם מביעים חיבה בפומבי וכו'
יתרונות: מרגישים חופשיים!, פתוחים, בלי סודות שמעיקים על הלב, נהנים מהחיים יותר כי מעריכים אותם יותר אחריי המאבק שצריך לעבור (כלומר היציאה והקבלה של הסביבה)
אדם להט"ב הוא אדם אמיץ, גאה, לא פוחד להראות לעולם מי הוא ובטוח בעצמו, וגם בני הקהילה מאוד אוהבים ותומכים אחד בשני, דבר שלא קיים בצורה כזאת בקרב הסטרייטים.
וחוץ מזה, אומרים שאדם להט"ב הוא "עליז", נו יופי, אז מה הבעיה בזה?, מה רע בלהיות עליז (שמח), חיים רק פעם אחת וצריך לשמוח ולהנות ולנצל את החיים עד תום!
וגם מי שלא להט"ב כל הזמן חושש שלא יעשה משהו שיגרום לחברים שלו לחשוב שהוא להט"ב או משהו כזה... למה צריך את זה?!, אנחנו בני אדם למען השם!, אנחנו צריכים לאהוב אחד את השני ולהנות מהחיים כמה שיותר, למה צריך את ההפרדה הפרימיטיבית והעיוורת הזאת...

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
[size="5"][/size]
מקסים!, פשוט מקסים... ריגש אותי מאוד החלק שכתבת שלא חשוב מי אנחנו ומה אנחנו, אנחנו יצורים חיים, עם רגשות, וזקוקים לאהבה, זאת אלטרואיסטיות ממש, אהבת הבריות :הלוואי:
[b][/b]
מקסים. נערך היום על-ידי omerXOR

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
נשבעת שאין לי ככ הרבה קשיים עם זה, אבל באמת שזה פשוט מדהים! ככ טוב לשמוע מילים כאלה, אין המון אנשים כמוך.. באמת לכל אחד יש בו משהו, וכולם נאהבים ♥
חג שמח ^__^

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לאנשים עם לקויות למידה גרפיות (דיסלקציה, דיסגרפיה (יייאי! גאווה דיסגרפית!), דיסקולקיליה...) לקרוא את הכתב המעורב זה סיוט מוחלט.
בקושי הצלחתי לקרוא את המצגת (אני במצב מצויין אחרי יותר מ9 שנים של עבודה על העניין והיו פיסקאות שפשוט לא הצלחתי, פיזית, לקרוא ) לא פשוט יותר לכתוב בשפה פשוטה ולהוסיף כוכבית שהכתוב מכווון לכל המינים באשר הם על הגדרותיהם וגווניהם ה שונים?
אין סיכוי שזה כיף לקריאה גם לאדם עם מנגנוני קריאה\כתיבה תקינים
אולי אני סתם מתלוננת אבל אי אפשר עכשיו ללכת להמציא מחדש את השפה, זה רק מבלבל אנשים ובשיא הכנות דיי מעצבן

בכל מקרה ממש לא אהבתי את ההצגה שלנו כסוג של אנשים עם יכולות, כשרונות ורגשות שעולים על אלה של הסטרייטים.
אנחנו נטייה מינית\מגדרית שונה לא Xמן! (למרות שממש הייתי רוצה להיות...)
זאת לא מתנה ולא קללה, זה המציאות והמשוררים כבר ניסחו את זה טוב ממני.

יש לנו גאווה ואנחנו חייבים אותה כדי לשרוד בתור מי שאנחנו ולא מי שהחברה רוצה שנהיה
אבל חייבים לשים לב שהגאווה לא תהפוך ליוהרה
כי האם האמת הפשוטה שאנחנו לא עד כדי כך שונים היא לא מה שאנחנו מנסים להנחיל לציבור הרחב כל כך הרבה שנים?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
וואו , יש לך כישרון ביטוי ..
המילים שלך ריגשו אותי ,
באמת ,
שזה יעזור לכל אחד בפורום , בארץ , ואפילו בעולם . לכל להט"ב (: :חיבוק:
~ואני , אני בי בת 12 , שהמקום הזה זה כמו הגן עדן שלי לברוח אליו :)~

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אני לא יודעת מי אתה אבל אני כן יודעת שאתה בן אדם מדהים!!!!
אין לך מושג כמה התרגשתי ממה שכתבת וכמה זה בא בזמן הנכון...

אז תודה רבה לך על המילים האלו!!(:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ווואו, אוקי זה שיפר לי קצת תמצב רוח,
אתה ממש תומך ואני שמח שאתה עוזר לי הרבה פעמים בצומי וזה ~~
תודה !!!!
:הלוואי:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ווואו, אוקי זה שיפר לי קצת תמצב רוח,
אתה ממש תומך ואני שמח שאתה עוזר לי הרבה פעמים בצומי וזה ~~
תודה !!!!
:הלוואי:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
וואוו! זה הפוסט הראשון שאני קורא באתר, ואיזה רושם הוא עושה.
אני יוצא בשאלה, הומו בארון, מחונן חצי אספי, ובקיצור אני די כועס על העולם, כשנכנסתי וקראתי את הפוסט שלך הדלקת לי איזה אור, גם עם קטן, פתאום ראיתי קצת האהבה בים השנאה והאנטיפטיות, תודה על רגע החסד הזה, תודה שיש אנשים כמוך מלאים באהבה בעולמנו.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
מקסימים שכמוכם! (:
כן כן אני פונה לכולכם.
אני רוצה לשתף אתכם במשהו.

אתמול בלילה, התקשתי להירדם.
היו כמה דברים שהטרידו את ראשי.
חשבתי על כל מיני דברים וביניהם איך אני מצליחה לעזור לכמה שיותר אנשים שכאן.
כמה שיותר מכם שמרגישים לפעמים לבד ושלאף אחד לא אכפת.
איך מעלים ולו חיוך אחד קטן על פניכם כל יום.
הייתה לי שיחה גם עם כמה אנשים, שהרגשתי כאלו הם מקבלים את העניין הזה שרע להם, כאילו הם "למדו" לחיות עם זה.
זה לא צריך להיות ככה.
כי אני באמת יודעת, בטוחה, מאמינה ורוצה שאתם תפנימו שמגיע לכם לחייך.
אני יודעת שאולי אני לא ממוכרי הפורום.
אני גם בסה"כ מנהלת כאן בפורום לא כ"כ הרבה זמן.
אבל אני כן יודעת שאני רוצה בטובתכם.
אני רוצה שתחייכו.
אני רוצה שתראו את מי שאתם, ותראו איך אנשים יחשבו כמוני בדיוק.
שמגיע לכם טוב.
מגיע לכם לחייך.
אני באמת משתדלת להיות כאן בשביל כל מי שצריך.
ויכול להיות שיש כאלו שחוששים לשלוח הודעה או חוששים לדבר על מה שהם מרגישים אבל אני רוצה לומר שאני באמת כאן.
כיף לי לקבל הודעות מאנשים שצריכים בעצתי או את עזרתי כי זה אומר שסומכים עליי, וזה לא דבר מובן מאליו מבחינתי.

לכל מי שנכנס לכאן. בין אם זה מישהו שקשה לו ובין אם זה מישהו שרוצה לעזור ולהגיב.
אני רוצה שתדעו שאני מאמינה בכל אחד מכם.
אתם תגיעו רחוק.
יש לכם עוד דרך לעבור ונכון שלפעמים היא רצופה בכמה וכמה מכשולים אבל אתם תגיעו ליעד שלכם.
בכל אחד מכם יש עולם שלם.
עולם אדיר.
עולם נדיר.

ועכשיו במיוחד גם עם היציאה לחופש, תשמרו על עצמם ועל העולם האדיר שיש בכל אחד מכם.
תזהרו משטויות למיניהן ותנצלו את הזמן בצורה טובה ומחוייכת.
אני באמת כאן. (למרות שיש לי תקופת מבחנים עמוסה)
אני כאן בשבילכם.
יום יום.
שעה שעה.
בכל רגע נתון שתזדקקו לי.
בלי אינטרסים ובלי טובות חזרה.
אני כאן כי אני רוצה.

ועוד דבר אחד אחרון,
זה שיר שכשהקשבתי לו אתמול לפני השינה הוא נתן לי כיוון לגבי הפורום.
כשהקשבתי לו, חשבתי על כל אחד ואחת מכן.
בין אם אני מכירה טוב, מכירה פחות או אפילו לא דיברנו כלל.
אז אני מקדישה לכם את השיר הזה.
מכל הלב.
אתם מקסימים.
אל תחששו להיות מי שאתם ולהראות את הצבעים שבכם.
אל תפחדו לבכות או להתמוטט מדיי פעם.
ואל תחששו שלא יהיה מי שיהיה שם עבורכם.
כי אני כאן.
במרחק הודעה, סמס או שיחת טלפון.
תמיד.
:חיבוק:

אומנם זה קאבר, אבל מה שחשוב זה המילים (ואולי גם הצבעים :P)
[tube]QvXjkEHMQDc[/tube]

דיקלה.

כמובן שהשרשור נכתב בזכר רבים, אבל מיועד לכל המינים מגדר וזהויות באשר הם.
(הרבה זמן מאז שפתחתי כאן שרשור משל עצמי. אני גם יודעת ובטוחה ששאר מנהלי הפורומים ושחר שאיתי מנהלת בפרט, כאן בשבילכם. פשוט רציתי להעביר משהו קטן ממני)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
יתרון בלהיות גייז - לדעת לקבל את השונה(על בסיס מה שאת חווית על בשרך) להיות מםותח וחכם יותר. חיים צבעוניים. ולהשתייך לקהילה המדהימ הזו ולאיגי :גאווה:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

?

אוףףף נמאס לי כבר מחיים האלה בלהיות עם נטיות מיניות זה מתיש אותיי

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
קוראים לי שי ואני ילד אימו bסקסואל
באלי למות בגלל שאנשים פגעו בי והעליבו אני בן 14 ואני שותה אלכוהול אני אוהב מישהי אבל היא לא רוצה אותי ואני כל יום בדיכאון ונטיות התאבדות יש לי חבר אחד שהקשר שלנו מתנתק הצבע שאני אוהב זה שחור והמוזיקה שלי זה מטאל רוקאנרול אבי מטאל אני אוהב לחתוך ורידים והייתי פעמיים באשפוז בגלל זה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

המצגת הזאת מעצבנת.
"מתי לאחרונה קראתן על נער סטרייט שהתאבד?!"- מתי התאבדות הפכה להיות בלעדית לבני נוער להטבא"ק?!
"אנחנו יותר אמפטיים כלפי אחרימות"- אני לא יודע מה איתכן, אבל אני נתקל בה-מ-ו-ן טרנספוביה, שוביניזם ושאר רעות חולות בעיקר מאנשי ה"קהילה". בררר.
"היחסים הבין אישיים שלנו מורכבים ועמוקים יותר"- על סמך מה בדיוק הוא אומרת את זה?
"יש לנו תובנה ומדעות רגשית גבוהות"- אוקיי, תרגיע, בתאדם- להטבא"קים הן בני אדם כמו כולן. יש חארות, יש מלאכים, הרוב באמצע. שומדבר מיוחד.
כל הסעיפים שנכללים תחת "הפן ההתנהגותי"- הממ... WTF?!
אני אדלג על כל השאר עד הסוף...
"בעצם להיות להטקא"ב זו מתנה!"- המ, לא. זאת סתם תכונה (או איזושהי הגדרה פסיכולוגית ביולוגית אחרת שתרצו, אבל זו לא מתנה).

להטבא"ק הם בני אדם, לעזאזל. לא מלאכיות. לא שדים. סתם פאקינג יצורות אנוש. לא צריך להעלות את הדבר הזה לדרגת אלוהות. ><"

אה, ועוד משהו- כשמביאים מסקנות של מחקרים, נהוג גם לציין את שם המחקר והחוקירמות.
אני אשלח את זה גם לנדב במייל.

מסכים איתך לגמרי. זה תמיד מעצבן אותי שאנשים חושבים שהקהילה הגאה שונה. היא לא. כולנו בני אדם. לטוב ולרע. הדבר היחיד ששונה הוא הזהות המינית. אנחנו לא יותר טובים וגם לא פחות טובים. אם להט"בקי חושב שהוא יותר טוב מסטרייטים, אז הוא מפגר.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לי שי ואני ילד אימו bסקסואל
באלי למות בגלל שאנשים פגעו בי והעליבו אני בן 14 ואני שותה אלכוהול אני אוהב מישהי אבל היא לא רוצה אותי ואני כל יום בדיכאון ונטיות התאבדות יש לי חבר אחד שהקשר שלנו מתנתק הצבע שאני אוהב זה שחור והמוזיקה שלי זה מטאל רוקאנרול אבי מטאל אני אוהב לחתוך ורידים והייתי פעמיים באשפוז בגלל זה

שי, נשמע שאתה מרגיש כאב משמעותי. יש דברים ספציפיים שגורמים לך למחשבות התאבדות? כמו כן, אשמח אם תשתף איך זה הרגיש כשחתכת את הורידים? האם זה היה באמת ניסיון למות, או משהו אחר?

אני דואג, אשמח אם תגיב, אתה גם יכול להצטרף לפורומים ולהישאר אנונימי, וכך יהיה יותר קל לשמור על קשר.

מקווה לתשובה!

יאיר 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...