מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

פעילות הדיגי יוצאת לחופשה עד לסיום החגים!   02/09/18

היי כולן! פעילות הוואטסאפ של איגי תצא לחופשה מראש השנה ועד סיום חגי תשרי :( אנחנו נתגעגע המון ונשמח לשמוע איך עברו החגים אחרי שנחזור בתאריך ה-7.10, בטלפונים: "דיגי 1" - 054-911-9726
      "דיגי 2" - 054-911-9718 ימים א', ג' ו-ה' בין השעות 19:30-21:30.   חגים שמחים!
אורח

אמ .. מה כדי לי לעשות ?

Recommended Posts

אורח

אממ לפעמים באלי שהמשפחה שלי תדע עליי שאני הומו ולא מפריע לי ..

אבל ..

הבעיה שאני לא יודע איך הם יקבלו את זה כי אפחד במשפחה שלי לא יודע מזה הומו \ לסבית .. אין לנו במשפחה אנשים כאלה

ובבית אפעם לא יצא המילה הומו\לסבית הם לא מכירים בזה כולכך ..

ובעיר בכלל אין בכלל בכלל עיר מסורתית כזאת ככה שאין אנשים כאלה

אז מה כדי לי לעשות ? לירמוז להם ?

וסליחה שאני שואל אותכם למה אין לי את מי לשאול S=

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני נימצא באותה סיטואציה כמוך אני ממליץ מאוד על לספר לבת דודה בהתחלה או לאחות זה כבר ישחרר לחצים כי ההורים זה באמת קשה ואין מה לעשות לפחות לא בישבילי כי ליהיות בארון מעל גיל 18 בשבילי לפחות זה לא אופציה בימיוחד שהציפייה היא חתונה וכאלה אז תאמין לי שלמשפחה יותר קשה שהם מחכים לכלה והיא לא באה מאשר שיהיה קשה להם לקבל ויעבור להם אחרי חודש

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי

יציאה מהארון היא דבר שיכול להיות מבורך, ורובנו היינו רוצים להסיר מועקות ומחסומים, ולהרגיש בנוח עם מי שאנחנו, בלי הצורך להסתיר כל הזמן.

אם אתה מרגיש בנוח ובטוח בעצמך – אז סביר להניח שיגיע הרגע שתצא מהארון. השאלה שצריכה להישאל היא מתי ומול מי.

לא תמיד אנחנו רוצים לצאת מהארון מול כולם, ובדרך כלל לא מול כולם בבת אחת. לא פעם ההורים והמשפחה הם השלב הכי קשה ולכן משאירים אותם לשלב מאוחר יותר, אחרי שכבר יצרנו לעצמנו איזו סביבה תומכת של חברים ומכרים שמולם כבר יצאנו מהארון.

לא ציינת בן כמה אתה – אבל אני מניח שאתה גר עם ההורים, ואתה מציין שאתם גרים במקום שמרני למדי, וגם המשפחה שלך שמרנית.

בנסיבות האלה לא בטוח שכדאי ישר לצאת מהארון בפניהם. יציאה מהארון היא תהליך שיכול לפעמים להיות מורכב וקשה, וצריך להגיע אליו מתוך תחושת ביטחון ועוצמה, ולדעת שיכולות להיות לו לעתים השלכות לא קלות ותגובות לא קלות.

אם אתה חושש מהתגובה של ההורים – אולי כדאי להתאפק עוד קצת, עד לשלב שתהייה יותר מבוגר, אולי כשתצא מהבית – או שתרגיש בנוח או בטוח עם ההורים.

בינתיים אולי תצטרף לאחת מקבוצות איגי, רק כדי ליצור סביבה תומכת של אנשים שיחזקו אותך ותרגיש איתם בנוח?

שיהיה המון בהצלחה

חיבוק

ניר

קש"ת – קשב ותמיכה לקהילה הגאה.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אממ לפעמים באלי שהמשפחה שלי תדע עליי שאני הומו ולא מפריע לי ..

אבל ..

הבעיה שאני לא יודע איך הם יקבלו את זה כי אפחד במשפחה שלי לא יודע מזה הומו \ לסבית .. אין לנו במשפחה אנשים כאלה

ובבית אפעם לא יצא המילה הומו\לסבית הם לא מכירים בזה כולכך ..

ובעיר בכלל אין בכלל בכלל עיר מסורתית כזאת ככה שאין אנשים כאלה

אז מה כדי לי לעשות ? לירמוז להם ?

וסליחה שאני שואל אותכם למה אין לי את מי לשאול S=

הי משהו חדש פה :Hi:

ברוך הבא לפורומים של איגי. :ריקוד:

אתה נמצא במקום טוב. פה תמצא אוזן קשבת וגם תקבל סיוע מנסיונם של החברים שיכולים מאד לסייע ואתה תבין שאתה לא לבד וזה חשוב.

כן, לא פשוט שהמשפחה אינה יודעת עליך. זה מקשה את החיים. אבל זה התהליך ולא תמיד אפשר ישר לספר להורים ולמשפחה. אבל אולי תמצא משהו מהמשפחה דוד, בן דוד, או כל קרוב אחר שאתה מרגיש קרבה אליו ויכול חלשמש אוזן קשבת ולשמוע את אשר על ליבך ולקבל אותך ובעתיד יסייע לך מול המשפחה.

אתה אומר שקשה לספר למשפחה שאתה לא יודע איך יקבלו ושהם לא שמעו את המילה...ואסור לאמר את המילה....

אנחנו אף פעם לא יודעים איך יקבלו אותנו ובטח אם לא ננסה לא נדע אבל פה הסיפור שונה כי ברגע שמספרים והתגובות לא משנה מהן אין דרך חזרה ולכן לא ממהרים לספר רק לאחר שמרגישים בטוחים ושיכולים להתמודד מול הקושי של ההורים, מול השאלות, מול הקשיים שאולי יערימו ועוד ועוד קשיים שיש ויהיו.

כמו כן גם בעיר שלך נראה לך שלא יקבלו. כן יש סביבה שיותר קשה אבל ברגע שאתה תהיה בטוח בעצמך ועם בטחון, מה שתקרין ואיך שתעביר את המסר כך יהיה וכך יקבלו אותך. אם אתה תעביר את המסר שאתה אותו אדם שהיית ולא השתנית ורק הזהות המינית שלך שונה וזה לא עושה אותך אדם אחר, אז כך יקבלו אותך.

חבר יקר, ברגע שתרגיש שאתה רוצה לצאת מהארון אני פה וחברי לניהול הפורומים פה וגם הילדים מהפורום וכולנו נתמוך ונסייע לך לחשוב איך לעשות את זה.

תיקח בחשבון שלא בוער ולא צריך למהר.

זה ששאלת זה בסדר ומצויין ואל תהסס לשאול ולהתיעץ בשביל זה אנחנו כאן.

שתהיה לך דרך צלחה וגאה :גאווה:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציעה שתרמוז להם ותנסה גם כול מני דרכים שיכירו יותר להורים שלך את העניין.

אולי תשים בטלוויזיה תוכנית או סרט שמדברים על זה,או עיתון שמדבר על מצעד הגאווה שים אותו

במקום בולט לעין,תפתח איתם שיחות על זה וכאלה.

בין אם הם מכירים בעניין או לא,כשאתה תצא אתה תסביר להם בצורה מובנת את הנטיות האלו,

ותראה איך לאט לאט הם מקבלים אותך יורת ויותר.

בהצלחה!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.