מעבר לתוכן
הליידי צ'ארליטה סיקרט

"מצעד התועבה בירושלים"

Recommended Posts

אני נוהג לעשות בגוגל חיפושים באתרים דתיים וחרדיים, לראות את הלך הרוחות שם ולראות מה נסגר, מה מתוכנן, מה אמר הרב הזה ומה זומם הרב ההוא. האינטרנט אומנם לא מספר לנו הכל, אבל מידי פעם אני מוצא לי מציאות קטנות שגובלות בהסתה לאלימות אפילו בקרב תנועות שמתוקצבות ע"י משרד החינוך (למשל תנועת הנוער החרדית "עזרא" שאחותי מדריכה בה למרבה הבושה :oops: ).

הרקע החרדי שלי (חזרתי בשאלה בגיל 18 ) מאפשר לי להתחבר לשפה ולטרמינולוגיה להבין את מה שנאמר שם גם בין השורות... זה די מעניין...

בכל מקרה, לא על זה רציתי לדבר. מה שרציתי שתראו זהו מאמר שפורסם לקראת המצעד הקודם בירושלים (המצעד שלא צעד) על ידי הרב יעקב הלוי, מחשובי הרבנים בציבור הדתי לאומני (ר"מ בישיבת מרכז הרב, הישיבה החשובה ביותר בקרב הציבור הזה, וראש הישיבה לצעירים המסונפת לישיבה).

בכל מקרה, לא נלאה אתכם בפרטים, אתם מוזמנים לקרוא ולהזדעזע בעצמכם...

מצעד התועבה בירושלים

בדור האחרון הרבה "יוצאים מהארון", ומתקדמים במהירות לארון אחר, והוא "ארון מתים", וככל שההבנה שההתקדמות היא לארון השני, רוצים הם לקחת איתם באופן אובססיבי כמה שיותר אנשים ובייחוד את הנוער. זאת הם עושים על-ידי בית פתוח, מצעדי תועבה, ולהראות בראש חוצות משגלים של זכרים, והשנה הגדילו לעשות ומביאים מכל העולם, אנשים חולים לחוצות ירושלים למצעד גאווה.

בישראל ישנם 96% מאמינים או מסורתיים, ערכי המוסר שקבע בורא עולם מקובלים על רוב הציבור. הדרך הבריאה של אדם לחיים חברתיים היא במסגרת משפחתית, כפי שקבע הבורא, היא של "זכר ונקבה בראם, ויקרא שמם אדם". בורא עולם אסר "משכב זכר" על כל האנושות במסגרת שבע מצוות בני נח. חז"ל אמרו "שדור המבול לא נמוחו מן העולם עד שכתבו שטרי נישואין לזכר ולבהמה", ובכל מקום שאתה מוצא זנות, אנדרלמוסיה באה לעולם והורגת טובים ורעים. גלות באה לעולם על גילוי עריות, וכך אנו מפסידים חלקי ארץ ישראל.

על-פי הקבלה: אות ברית קודש הינו החלק היסודי והקדוש של האדם להיות שותף לקדוש ברוך הוא בבריאה וביצירת אדם - עד כדי כך! ביחסים הומוסקסואלים, לוקחים את החלק הכי קדוש בגוף האדם ומחברים אותו להפרשות של אדם אחר. זה דומה לעט ממשלתית עשויה מזהב, המיועדת לחתימה על חוזים במיליארדי דולרים בלבד, ובה, ודווקא בה, לנבור בביוב של צואה.

כל היחסים על-פי ההלכה בין בני אדם בכלל ובין איש ואישתו בנויים על הערכה של האדם כיציר כפיו של הקדוש ברוך הוא, עם תפקיד מיוחד לו, לכן הרגש כלפי הזולת חייב להיות של כבוד ואהבה, כפי שאמר רבי עקיבא: "ואהבת לרעך כמוך" זה כלל גדול בתורה.

יחסים הומוסקסואלים יוצרים את הקשר בין בני האדם ברובד הכי נמוך והכי בהמי, וכך בעייני ההומוסקסואלים, כל אחד, בין איש ובין אישה ובין ילד או ילדה הופכים לאובייקט מיני בלבד, וכמכשיר לסיפוק תאוות. בהמיות זו היא היא ההורסת את התא המשפחתי, הקהילה והחברה.

כ- 72 אחוז מן המקרים של המחלה החדשה יחסית, איידס (AIDS), מתרחשים בקרב הומוסקסואליים. עגבת (syphilis), מסתיימת לרוב במוות, בשיגעון או בעיוורון, זיבה (gonorrhea) גורמת לעקרות אצל גברים ונשים, ולמוות. מחלת האיידס גרמה למוות כמעט בכל מי שנדבק בה. יותר משישים מיליון אנשים כבר מתו ממחלת האיידס. לכן, אנשים העוברים על איסורים המפיצים מחלות מין ומאיימים להמית אנשים רבים, דינם מוות לפי התורה.

עד להיכן אפשר למתוח את החבל בפרובוקציות נגד כל שלוש הדתות? עד כמה ראשי המדינה ובג"צ חושבים שאפשר לרמוס את כל החשוב וקדוש לשלוש הדתות? מה, לא מבינים שכל המצעד הוא כדי לקבל קולות למר"צ בלבד? וזאת רק על-ידי ליבוי של שנאה, דריסת הרוב המוחלט של תושבי ארץ ישראל. מה, קולות למר"צ שווה בעיניהם לפגיעה בחיי שוטרים טובים ובחיי יהודים, ומעצרים באלפים?? פשוט מדהים עד כמה אפשר להיות טיפשים, ליצור רשלנות ולאחר מכן לחפש אשמים בוועדות חקירה. מה, ראשי המשטרה לא רואים ממטר?

לגבי מצעדי התועבה של הומוסקסואלים מכל העולם בחוצות ירושלים בשבוע הקרוב: עניינם של מצעדים אלו הוא לתת לגיטמציה חברתית וחוקית "למשכב זכר" בעיקר בקרב הנוער. במחקרים התברר כי רק 2% מהגברים בארה"ב קיימו יחסים עם גברים אחרים, ורק 1% מאוכלוסית הגברים בארה"ב הם הומוסקסואלים מוחלטים. למצעד בירושלים בשנה שעברה הגיעו 20 איש בלבד, והיה לזה רעש והד תיקשורתי יותר מכל הפגנות הענק נגד העקירה. אין מיעוט חולני זה רשאי לקחת את חרותינו. אנו, עם ישראל, והתיירים הבאים לארץ, רשאים להלך בחוצות ירושלים ללא מפגש בוטה ומסוכן עם חולים במחלות קשות מכל העולם. זוהי חרותי וחרות ילדי וחירות הנוער בישראל.

http://www.nfc.co.il/Archive/003-D-18771-00.html?tag=19-56-40

שיתוף אשכול זה


קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

לפני כמה שבועות במועצת עיריית ירושלים נערכה הצבעה לאישור תקציב של למעלה מ-400 אלף שקל עבור 'מצעד התועבה'. אלא שהתקציב לא היה עובר לולי בריחת נציגים החרדים הפושעים הארורים מאולם המועצה.

הדעות בין הנציגים חלוקות האם היה צורך חרדי להשתתף בהצבעה ולהצביע נגד או להיעדר מההצבעה.  נציגים חרדים מסבירים לטענתם נעדרו בהוראת גדולי ישראל, (זה ממש מצחיק) לפיה יש להיעדר בשל החלטת בג"ץ קיימת שעל עיריית ירושלים להעביר כסף למימון המצעד.

הנציגים החרדים שהחליטו כן ליטול חלק בהצבעה נגד העברת התקציב הם צביקה כהן, יצחק פינדרוס, אליעזר ראוכברגר, שלמה רוזנשטיין ויעקב הלפרין.

הנציגים שנעדרו הם: יוסי דייטש, מיכל הלברשטאם, פיני עזרא, ישראל קלרמן, חיים אפשטיין, אברהם בצלאל ויוחנן וייצמן. חבר המועצה חיים כהן נעדר בשל שהותו בחו"ל. אני מלא תמיה מי הוא הרב או אדמו"ר שעמו התייעצו אותם חברי מועצה חרדים שנטשו רגעים ספורים לפני ההצבעה את אולם המועצה? 

אחר המעשה הרע הזה  התמלאתי ביחד עם הקב"ה חימה עליהם, כאשר נבחרי הציבור החרדים שמזדהים כנציגיהם, שיתפו פעולה עם הנציגים החילונים במועצת העיר שמקדמים חילול השבת ואת חילול הקודש בעיר הקודש. ובזה איבדו המפלגות החרדיות כל זכות קיום וחל איסור הלכתי של ממש להצביע להן להבא. אדם שבאמת אוהב הקב"ה.. שבאמת רוצה להתחזק להיות קרוב אל ד' יתברך... התרחק מפריצות!! מזימה.. מכל הדברים אלה!! הקב"ה מצווה אותנו בתורה "קדושים תהיו לי" אמר הקב"ה לישראל מה אני קדוש אף משרתי קדושים!! הקב"ה רוצה שאנחנו הבנים שלו.. נהייה קדושים!! נהיה טהורים!! לא נכשל בכל הדברים אלה... במיוחד בימים אלה של הקיץ כולנו צריכים להתחזק בדבר הזה!!!!!

במקום לעמוד בגאווה יהודית בירושלים עיר הקודש "פלטרין של מלך"... הם נותנים יד להצלחת הצבעה לחיזוק "גאוות" במקום לומר: משה אמת ותורתו אמת ואתם הבדאים! אנחנו חייבים למחות ולמנוע חילול ד' גדול ואיום בערי ישראל בפרט  ההבל והזימה שכבר גילו לנו חז"ל שאלוקינו שונא זימה ובפרט עידוד זימה בפרהסיה...

הנציגים האלו גועל נפש של ממש. היכן הצניעות? היכן ההלכה? האם אבדנו את הראש? עכשיו מבינים למה הקב"ה הביא את השואה עלינו.... סליחה מחילה שאומרים כך, אבל יש גבול...... אכן כסדום היינו לעמורה דמינו  ממה שהולך היום....... גועל נפש של עסקנים חרדים (לשעבר) והחוצפה שלהם שאחר כך מבקשים שנבחר בהם לרשות עיר, ולראש העיר,  אין להם אומץ לקדש שם שמים??? זה חילול השם שאין כמותו!!!!

אלוקים שונא פריצות... אלוקים שונא זימה!! כדכתיב "ויחל העם לזנות אל בנות מואב.." עם ישראל? התחילו ללכת לבנות מואב לצאת איתם.... מה כתוב מיד? "ויחר אף ד' בישראל.." הקב"ה רואה את העם שלו.. העם הקודש הולך ומתקלקל וחוטא ונכשל בפריצות.. בזימה... ומידת הדין מתחזקת... ומה אז קורה? פורצת מגפה... ותוך כמה דקות 24 אלף איש..  באיזה העוון נהרגו???.... בגלל פריצות!!!!
תבינו יהודים יקרים.. שום עון שבעולם לא כתוב שהקב"ה שונא כמו פריצות.. כמו זימה..  כל הסדום ועמורה..  'מצעד התועבה' כמה פריצות.. כמה זימה!!!

אדם שבאמת אוהב הקב"ה.. שבאמת רוצה להתחזק להיות קרוב אל ד' יתברך... התרחק מפריצות!! מזימה.. מכל הדברים אלה!! להשאיר את הארץ טהורה נקיה מכל מני שרצים. הקב"ה מצווה אותנו בתורה "קדושים תהיו לי" אמר הקב"ה לישראל מה אני קדוש אף משרתי קדושים!! הקב"ה רוצה שאנחנו המשרתים שלו.. הבנים שלו.. נהייה קדושים!! נהיה טהורים!! לא נכשל בכל הדברים אלה... במיוחד בימים אלה של הקיץ כולנו צריכים להתחזק בדבר הזה!!!!!
 

שיתוף אשכול זה


קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

יצירת חשבון

צרו חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחברות

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

×