מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

קבוצת איגי בוידיאו-צ'ט, הצטרפו לפיילוט!   04/06/18

איגי משיקה פעילות חדשה ודיגיטלית - קבוצה חברתית לגילאי 15-19 שמתנהלת רק דרך הוידיאו צ'ט! לצורך הפעילות אנחנו מחפשות חברות וחברי פורומים שבא להן לקחת חלק בפיילוט ייחודי עם עמית המדריך המהמם.  מה זה דורש? יום בשבוע להתחבר בצ'אט למפגש קבוע עם הקבוצה, לעבור תוכן מעניין, להכיר , לשאול שאלות - וכל ה בלי לצאת מהבית! מעניין אתכן? שלחו הודעה דחוף ל- @amitso
dory15

שורת המקהלה-מחזמר מטורף!!!

Recommended Posts

טוב, אני יודע שזה לא מדור פרסומי, אבל אני גם יודע שאני לא הראשון שמפרסם...אז בשביל הפרוטוקול...אני משתף.

אני רוצה להזמין אותכם, לראות מחזמר יפיפייה בהשתתפותי ובהשתתפות ליידי נטאשה (שעשה את הכאוגרפיה הנפלאה) ששמו שורת המקהלה, שעולה ב14 ל6, כלומר החודש הזה, ביום רביעי בשעה 19:30 במופת רחובות.

הסיפור הוא כזה:

אלה שנות השבעים, בחורים ובחורות מכל קצוות ארה"ב מנסים להגשים את החלום הנכסף להיות רקדנים ברדיו סיטי,המקום הכי נחשב בניו יורק, כל מי שרוצה להיות מישהו, כוכב, מנסה בכל כוחו להתקבל לשם.

סיפורינו מספר על האנשים הצבעוניים האלה, המוזרים, המצחיקים, שלכל אחד יש סיפור מהבית, המצוקות, הפחדים והאושר.

המחזמר, שתורגם מאנגלית הוא אחד מרבי המכר, ומחזות הזמר הכי מצליחים שידעה ארה"ב, והוא משלב בתוכו ריקודים סוערים, סיפורים מרגשים, ושירים שלא תשכחו.

אני משחק בין התפקדים הראשיים, ואשמח לחשוף בפניכם פן שלא הכרתם בי...

מחיר הכרטיסים 40ש"ח, (למי שתוהה, אף אחד מהמשתתפים אינו מקבל שכר, והכסף משמש רק לכסות עלויות של הקלטות, תפאורה, וכל מה שצריך כדי להביא אותה בשואו..)

למי שאין את הנייד שלי ומעוניין: 0523912490

אוהב את כולכם :P

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים!

יואב ואני כנראה נבוא לראות את המחזמר ב14.6 בשעה 17:00

אתם מוזמנים להצטרף אלינו... אחרי הכל זה ממש בתוך רחובות...ואם זה מוקדם מדי יש גם ב19:30 או משהו כזה, רק שאני אהיה כבר בעבודה...

אוהבים!

עופר ויואב!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

ממליץ לכולם ללכת למחזמר שורת המקהלה בקאמרי בישראל עם מיה דגן, דנה פרידר ועוד. חוויה ענקית!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

מעניין לראות שמאז הכתבה, יצאה עכשיו גרסה חדשה של המחזמר שורת המקהלה בתיאטרון הקאמרי שעולה בדיוק בימים אלו לבימות. 

הקאמרי החליט להמר על הקופה עם שורת המקהלה כשהוא השקיע בקאסט די מטרוף הכולל את הבמאי צדי צרפתי ואת הכוכבים יחזקאל לזרוב, דנה פרידר ואת מיה דגן.

מעניין לראות איך הבימה יגיבו להפקה של הקאמרי. כי מדי שנה ישנה סוג של מלחמת מחזות זמר בין שתי בתי התיאטרון המובלים בישראל..

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.