מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Harrys

שינוי זמני באפשרויות הפרסום בפורומים   11/11/18

שלום לכולם, עקב מתקפת ספאמים, באופן זמני אורחים לא יכולים לפרסם או להגיב באשכולות רק משתמשים רשומים. אני ממליץ לכל מי שרוצה לפתוח משתמש, זה תהליך קל ופשוט ולא מצריך יותר מידי פרטים אישיים למעט מייל.  
אורח

ערבי, והומו...מה אני יכול לעשות????

Recommended Posts

אורח

שלום לכל הגאים, והגאות....

אני מיפו בן 16, ואני יודע על עצמי איזה 4 שנים שאני הומו...קיימתי כמה פעמים יחסי מין, כבר מגיל 12....עברית 7 מיטות...ואני 7 חודשים שלמים שלא קיימתי יחסי מין, אני ערבי, מוסלמי, וקשה לי להאמין שאני חי ביפו!

אני אוהב את יפו, אבל יפו לא אוהבת אותי...אני מכיר חבר שהוא גם מוסלמי, סובל כל יום מההערות ביניים ששומע ברחוב...אני תמיד, אבל תמיד בוכה קצת לפני שאני יושן....גדלתי בלי אבא...ואני מסתכל על עצמי, ורואה נער ערבי דוחה שאף אחד סובל אותו!

* אני כותב את ההודעה בעודי בוכה....פעם חשבתי על התאבדות, תאמינו או לא, פשוט השתכנעתי לבד שזה לא לעניין!

בא לי להכיר אנשים כמוני (אני לא נשי איך שאתם חושבים, אבל אני נשי, קצת)....

בא לי לדבר בלי הפסקה על מה שעובר עליי....אני רוצה להכיר ערבים, יהודים....את כולם......

מה אני עושה כדי לעצור את הדיכאון הזה? שאני אקנה גלולות? אין לי בעיה, לא על הכסף...

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאני אוכל להגיב כאן את התגובה המלאה שאני רוצה להגיב אבל אתה מוזמן להוסיף אותי למסנגר ואני אשמח לדבר איתך ואולי אני גם אצלי לעודד אותך קצת :)

תראה.. אני לא חושב שיש הבדל גדול בין ערבי ליהודי.

הקללות הן אותן קללות, אולי מעט יותר קשות בגלל הדת, אבל אין הרבה ששונה.

אני לא מכיר את העולם הערבי כזה טוב כדי להגיד לך לגבי בזה אבל אל תחשוב שיש ממש הבדל.

כמו שאתה מתאר את זה, זה כמו יהודי חילוני ליהודי דתי, ששום עניין הדת משחק משחק כבד מאוד.

אז אולי פתאום נבוא אלינו לקבוצה ביום שבת ונראה לי שדווקא יהיה לך טוב מאוד להגיע אלינו ;)

דבר עם אחד מהמדריכים (ענת או אלעד) והם כבר יסבירו לך ויגידו לך איך להגיע.

לגבי הדיכאונות.. לא צריך כדורים.

אני משער שהמצב שלך הוא לא כזה קליני שאתה צריך לקחת כדורים נגד דיכאון כדי שזה יעבור.

זה אולי ישהה את הבעיה אבל לא יפתור.

אין לך שום סיבה להיות בדיכאון בגלל שאתה הומו, כל אחד מקבל את עצמו בזמן שונה וגם לאט לאט לומדים לסנן את הביקורת החברתית הקשה (כגון: קללות, דחיות).

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

אתה צודק בכל....אבל אני עדיין חושב שההבדל משמעותי בין הומו ערבי והומו יהודי!

אני כערבי יודע להבדיל, כי הייתי עם יהודים....ודווקא טוב לי יותר עם יהודים ולא ערבים.

אתה יהודי, עם כמה ערבים היית אם היית בכלל? תוכ לזהות כל הבדל ושוני בין שתי העדות, אצלנו ביפו לא מקובל לשים עגיל...אני מת לשים, אבל וואי וואי מה יעשו לי בשכונה!

שלא לדבר על פירסינג! אולי יירצחו ואתי חחחחח...מת לשים אחד בלשון למרות שזה כואב!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שלום prince_a

ברוך הבא לפורום

אין לי תרופת קסם

ואני בטח לא ממליצה על גלולות

אבל אני חושבת שאת הצעד הראשון כבר עשית

באיגי יש עוד חניכים כמוך

בקבוצה שלנו היו עוד 3 חניכים ערבים (2 נוצרים ו 1 מוסלמי)

יצא לנו לדבר על הקושי להיות קבוצת מיעוט בתוך קבוצת מיעוט

(כמו שכתבת- "ערבי, והומו...מה אני יכול לעשות????")

אולי תחשוב על להגיע לקבוצה

הטלפון שלי : 0543040099

ואם אתה מעדיף לדבר עם אלעד המדריך :0523678745

מקווה שנעזור לך להפסיק לבכות

ענת

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב :)

קודם כל, אני לא חושבת שצריך להמעיט בערכו של כל הומו, או לסבית. כולם סובלים בדרכם שלהם וכל אחד יכול להתמודד עם זה אחרת.

ולכן, זה לא ממש משנה מי אתה, או מאיפה אתה או מה אתה, אנחנו בכל מקרה נשמח לעזור לך (אנחנו = המדריכים והמודרכים באיגי :P )

אני אישית אשמח אם תבוא לאחת הפעולות הקרובות שלנו ותכיר אותנו :)

אנחנו לא נושכים :twisted:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח להצטרף לאחת מהפעילויות שלכם...פשוט אני לא יודע איפה ומתי...

אולי אני אכיר חבר'ה חדשים....אני מעדיף להכיר יהודים ולא ערבים! כיוון שאני מכיר כמה מיפו, וממש אבל ממש לא בא לי לראות את הפרצוף שלהם !

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה משהו קטן שלא הבהרתי....

אני גאה בזה שאני ערבי, אני אשמח להכיר ערבים מכאן, ובכלל מכל העולם....פשוט זה גורם לי אי נוחות כשאני רואה אותם ברחובות דופקים לי פוזות כאילו לא מכירים אותי!

ולידעתכם, שביפו יש מלא הומואים, מכל שאלה שאני מכיר....שמעתי על מלא מוסלמים, ורק שניים נוצרים.

אני בכלל לא בקטע של גזענות, אני נגד זה, זה דוחה, מגעיל, סתם מיותר....וסתם מזיין ת'שכל!

אני פשוט מעדיף יהודים כי אני יכול להיפתח יותר ולענות יותר לשאלות שהן אינטימיות או שאלות ליברליות! עם ערבי אני לא יכול לדבר מילה....

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אז נשמח לראות אותך בפעילות

כמו שכבר כתבתי

אתה מוזמן לצלצל לאחד מאיתנו

כדי לקבל את הפרטים של מקום המפגש

אנו לא מפרסמים את הפרטים בפומבי מכיוון ששומרים על חיסיון

יום מקסים

ענת

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי פרינס,

יש לא מעט ערביתם הומואים (לי אישית היה בן זוג ערבי תקופה), ואני לא רואה שום סיבה שלא תוכל לממש את ההומואיות שלך גם אם אתה ערבי.

אתה לא חייב לעשות צעדים קיצוניים עכשיו, אבל יש לך מזל שאתה גר ביפו, קרוב לתל אביב (ולתאטרון :lol: ), ויכול להגיע ממש בקלות למרכז הומואי גדול. בתל אביב יש קבוצות נוער, ארגונים, מסיבות, אירועים וכו'...

אני רק יכול להציע לך שלא תעלב מכל מיני גזענים שיש ברחוב היהודי. יש הרבה יהודים שיחליטו ש"לא מתאים להם חבר ערבי". ואני מדבר אפילו רק על קשר של ידידות. יש לי הרבה חברים ערבים שסיפרו לי על הגזענות של חלק מהיהודים.

אתה צריך להיות גאה במה שאתה, כמו שאתה גאה בזה שאתה ערבי, תהיה גאה בזה שאתה הומו, ואל תתן לאף אחד להעליב אותך... ומי שעושה את זה לא שווה התייחסות.

בהצלחה,

צ'ארלס.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון במה שאמרת, שלא חסר ערבים הומואים! בעיקר ביפו, אני יודע! אני מכיר איזה 7...

אבל הייתי מעדיף לא להשתפשף איתם, כי כבר היו י כמה בעיות איתם, והם כאילו חבורה אחת...ואני כזה רואה את עצמי נשבר מולם....טוב לי יותר ללכת עם חבר שלי שהוא הומו, למרות שאף פעם יענו היינו ביחד....יענו לא היינו ביחד :)

כי הוא מקבל אותי וחולה עליי ואני עליוווווווווווווווווווו....לידעתכם, אני חצי יהודי! אני לא אפרט איך כאן! מי שבא לו שיוסיף אותי במסנג'ר, ויש כמוני ביפו מלא חצי יהודים וחצי מוסלמים בעיקר ולא נוצרים!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

ואו תל אביבים! הזדמן אליכם ערבי לקבוצה! כבוד! אתם קבוצה קוסמופוליטית עוד יותר.

בקצב הזה אנחנו עוד נקבל בברכה בני עובדים זרים מכל מיני ארצות;

אולי אפילו כמה בנים של שגרירים או דיפלומטים שהשתפשפו באווירה הישראלית התל אביבית ויצא להם לשמוע על ארגון מפה לפה (או פרסומת על ארגון)....

מעניין אם אתה prince מכיר כמה חבר'ה בטייבה שיבואו לכפר סבא או נתניה :lol: צריך שמה גם כן קצת גיוון אתני-עדתי-דתי

זה נראה כאילו המילים המודגשות מחזיקות ידיים זו לזו.. כמה פלורליסטי.

בכל מקרה, השתלבות נעימה בארגון ובפורומים!

היה חזק

ותאמין לי שפה אנשים סובלניים יותר ממה שאולי יצא לך להיתקל. מי כמונו יודע את חשיבות הסובלנות :!:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ואו תל אביבים! הזדמן אליכם ערבי לקבוצה! כבוד! אתם קבוצה קוסמופוליטית עוד יותר.

בקצב הזה אנחנו עוד נקבל בברכה בני עובדים זרים מכל מיני ארצות;

אולי אפילו כמה בנים של שגרירים או דיפלומטים שהשתפשפו באווירה הישראלית התל אביבית ויצא להם לשמוע על ארגון מפה לפה (או פרסומת על ארגון)....

מעניין אם אתה prince מכיר כמה חבר'ה בטייבה שיבואו לכפר סבא או נתניה :lol: צריך שמה גם כן קצת גיוון אתני-עדתי-דתי

זה נראה כאילו המילים המודגשות מחזיקות ידיים זו לזו.. כמה פלורליסטי.

בכל מקרה' date=' השתלבות נעימה בארגון ובפורומים!

היה חזק

ותאמין לי שפה אנשים סובלניים יותר ממה שאולי יצא לך להיתקל. מי כמונו יודע את חשיבות הסובלנות :!:

תודה על הכל....אבל יש את הקטע של "בני עובדים זרים מכל מיני ארצות" אני רק רוצה לומר לך שאני ישראלי (אני נולדתי בישראל) לא בעזה, וגם ההורים שלי.....אז מה הקשר של עובדים זרים? כי יש גם פיליפינים שהם עובדים זריפ יותר! אתה באמת רוצה שעובדים זרים ישתתפו? ומה הקשר שלי לטייבה? אני לא הייתי שם אף פעם, (אולי לפני 9 שנים) אין לי מה לעשות שם...אבל אם בא לך להכיר ערבים משם, אני יכול להשיג לך בצ'יק!

ושוב תודה...

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

Prince איך אתה נקרא במסנגר

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים . אני נועלת את השרשור הוא מ2006 - אם תרצו אתם מוזמנים לפתוח אחד חדש. 

:) 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.