מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

פעילות הדיגי יוצאת לחופשה עד לסיום החגים!   02/09/18

היי כולן! פעילות הוואטסאפ של איגי תצא לחופשה מראש השנה ועד סיום חגי תשרי :( אנחנו נתגעגע המון ונשמח לשמוע איך עברו החגים אחרי שנחזור בתאריך ה-7.10, בטלפונים: "דיגי 1" - 054-911-9726
      "דיגי 2" - 054-911-9718 ימים א', ג' ו-ה' בין השעות 19:30-21:30.   חגים שמחים!
אורח

איך אני אדע שאני לסבית?

Recommended Posts

אורח

אני לא יודעת אם אני דו או אם אני לסבית

בסביבה שאני חיה בה , אני לא מכירה לסביות בבצפר למשל , ואני חושבת שאם נאי לא אנסה להיות עם בת אני אף פעם לא יוכל לדעת , אפילו נשיקה תוציא לי את התשובה, והבעיה היא שאני לא יודעת איך ועם מי ומה... אני ממש רוצה לדעת ולהכיר את הזהות שלי ומי אני , ואולי בכל התקופה הזאת אני לא מסוגלת להיות אינטימית עם מישהו כלומר בחור , כל פעם שזה בא לכיוון האינטימי אני מתרחקת ..

אני לא יודעת איפה לחפש , ממש מוזר לי :?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

שושי יקרה.

היי.

קודם כל – ברוכה הבאה לפורום שלנו בפרט ולארגון הנוער הגאה בכלל.

שמי (הכינוי כיוון שאני לא חושפת פה את שמי) הוא אליוט, אני בת 20 ואני כבר שלוש שנים בארגון הנוער הגאה.

שאלתך מאוד פשוטה – אך התשובה אליה מורכבת.

הסוד הוא שהתשובה נמצאת בתוך עצמך. אף אחד מלבדך לא יכול לקבוע לך למי להימשך ולמי לא, ולכן אנחנו לא יכולים לעזור לך להחליט אם את לסבית, סטרייטית או ביסקסואלית.

אני לא יודעת בת כמה את, אני רק יודעת שאת בגיל בית ספר. אני גם לא יודעת מה איזור המגורים שלך, אבל אני מניחה שאם כתבת בפורום שלנו, אז כנראה שאת שייכת לאיזור רחובות. אם זה נכון, הנה לך המספרים של המדריכים הכי שווים בארגון : 54-7919474 0 יואב 052-2572859 עופר. תדברי איתם (עם אחד מהם או שניהם) והם ידאגו להסיר את חששותייך.

בכל מקרה – תזכרי – שלמי שאת נמשכת – זה טבעי ובסדר, ואת לא הראשונה שאולי נמשכת לבנות, ובטח לא האחרונה.

אל תדאגי – אנחנו מקבלים את כולם :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכימה עם זאת שמעליי, זהות מינית היא לא משהו שמישהו יכול להגיד לך מה את.

אני לא יודעת אם את לסבית, ואני לא יכולה להגיד לך איך לקבוע אם את לסבית. את מוזמנת לבוא אלינו לקבוצה, כפי שאמרה "אליוט" שמעליי =)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שגם אם "תדעי" שאת לסבית, את לעולם לא תדעי. הרי יש אנשים שעוברים תקופות מסוימות בחיים שלהם שבהן פעם אחת הם סטרייטים, פעם הומואים, פעם בי וכו'.

בכל מקרה, העצה שלי אלייך היא פשוט להרגיש מה טוב לך. אם טוב לך עם בנות תהיי עם בנות, אם בנים- תהיי עם בנים, ואם שניהם גם בסדר...

העיקר שתהיה שלמה עם עצמך, עם מה שאת עושה באותו הרגע, ואל תכנעי ללחצים האלו של החברה לנסות לקטלג ולשים תוויות על כל דבר. פשוט תחיי איך שמתאים לך באופן ספציפי...

וחוצמזה, את יותר ממוזמנת לקבוצה המדהימה שלנו ברחובות, ואל תתביישי, באמת.... מזה כיף, ויש אצלנו אנשים מדהימים (ואני אובייקטיבית לחלוטין... :wink: )

שיהיה בהצלחה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח עם תתקשרי..

אני יואב, אחד המדריכים של הקבוצה הרחובותית...

054-7919474

תתקשרי... נקשקש קצת!!!

:D :D :D

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

:) אל תלחצי זה דיי טיבעי בגיל ההתבגרות להיות מבולבלת בקשר לזהות המינית שלך..

נ.ב

אני לא נמצאת במפגשים שלכם.. ואני מרחובות...

להת'

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה בעצם שלא תבואו שתיכן לקבוצה ההורסת שלנו?

תהיו שתי חדשות וככה תרגישו יותר בנוח...

השבוע הפעולה שלנו ביום ששי ו...

הטלפונים שלי ושל יואב (המדריכים...)

הם: יואב 05479194474, עופר: 052-2572859

להתראות :D

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

אצלי עלתה גם השאלה כמו שושי ,חברות שאלו אותי אם אני לסבית בגלל שלא היה לי אף אחד

אינסטקנקטיבית עניתי לא כי היו לי כל מיני מערכות יחסים כאלה מתקדמות או שהן ידעו על זה . וגבר שאני אוהבת /אהבתי יכול להעיף לי את הלב לקצה שני של הרחוב . אבל מצד שני אני כן בוחנת נשים אז זה עורר בי תהיה ...

יש לי בסביבה המון חברים הונואים ויצא לי להיות בליין מסיבות של הקהילה ואני אישית לה התחברתי

אני חושבת שרק הזמן יגיד את האמת  

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

כל פעם שאני רואה מישהי יפה יש לי פרפרים בבטן אני לא יודעת מה לעשות ואם אני לסבית תעזרו בבקשה.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת גם לי יש ספק כאילו אני לא יודעת יכול להיות היתחילו איתי בנים אבל לא רציתי אף אחד הרגשתי משהו כלפי מישהו אבל לא ממש חזק ואני יכולה ליראות תמונות או סירטונים של לסביות ולא יודעת להימשך גם אתחילה איתי בת לסבית מוזרה נפגשנו מלא כי יתנדבנו באיזה שהו מקום וגם אנחנו באותו בית ספר אבל באמת כבר שאני לא יודעת היא ממש רדפה אחרי אבל ברחתי מימנה שהבנתי אבל לא סיפרתי לאף אחד אבל כולם שמו לב מתישהו היא הבינה אנחנו בקושי מדברות עכשיו אבל אני בטוחה שהיא עדיין מרגישה אליי משהו ויראלי שהספקות שלי צצו אחרי שהיא התחילה איתי והיא לא היתה שקופה בקיצור מישהו יכול לעזור לתת עצה שאני הדע אם אני לסבית או לא

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

היי, 

אני חושבת שהכי חשוב זה להיות כנה עם עצמך ולא להסתיר אפילו את המחשבות שאתה חושב מעצמך... 

זה קשה בהתחלה ואני עדיין חווה את זה כי זה להפתח וללמוד על עצמך עוד, זה כמו להגיע לאותה חנות בעונות אחרות ולקחת בגדים אחרים. 

אני לא יודעת מה יהיה מחר או מה אני אבחר להיות מחר זה משתנה ואני סבבה עם זה וכולם צריכים להיות סבבה עם זה וללמוד לאהוב את עצמם!! 

כי אנחנו פה רק בגלל אהבה ❤

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

אני בכלל מרמת גן וגם צריכה עזרה אני מאוד מבולבלת מול בנות אחרות וזה מביך אותי אני מרגישה שאני רוצה לחבק אותן אבל החברות שלי לא מבינות מה לעשות?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

היי יש לי מקרה דומה

יש לי חברה ממש טובה

אנחנו ממש soul mate כזה והיא בי אני לא הייתי בזוגיות עדיין עם בת ובכללי

ואני יודעת שאני מרגישה לגבייה משהו

פשוט רציתי שזוגיות ראשונה שלי תהיה עם בן

ובנוסף אני קצת מבולבלת בכל העניין מה לעשות?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

אני בבעייה. אני הגעתי להרבה מצבים בחיים 

שכן יש מצב שאני לסבית!! קשה לי לקבל את זה, אבל זה מאז או מתמיד!!

גם שעוד לא חשבתי על זה שאני לסבית או לא.. יש לי הרבה הוכחות. לפי ההוכחות שלי.. אבל אני לא יודעת עם זה נכון או סתם לפי הפרוש שלי!

איך אני יכולה לדעת ב100% שאני לסבית?

ולא מנקודת מבט  שלי.. או של אחרים!!

תנו לי דברים, סוציאציות אמיתיות, הוחכות שאני ידע אם אני כן לסבית או לא..

זה ממש יעזור!!

ואיך הלסביות שפה ידעו שהן לסביות..?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אין דרך "לדעת" אף אחד/ת לא ישלחו לך זר פרחים הביתה עם עוגה בצבעי הקשת שעליה יהיה כתוב מה את בדיוק. אין מדריך לזה. תשחקי עם המחשבה בראש תדמייני את עצמך בסיטואציות שונות ואל תמהרי להגדיר את עצמך. בהצלחה! מוזמנת לכתוב בכל מקרה לעזרה.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.