Jump to content
Private

הוציאה אותי מהארון

Recommended Posts

טוב אז מלא זמן שאני מתלבט אם לכתוב את מה שאני עובר ומרגיש בתקופה האחרונה, סוף סוף תפסתי אומץ ועכשיו אני משתף...

אמא שלי הוציאה אותי מהארון... מה זה אומר? 

זה אומר שהיא ראתה בטעות שיחות שלי עם גבר אחר ועכשיו היא בחרה לשפוך לי את זה בפנים. 

ישבנו בחדר ופתאום היא אומרת לי: אתה יוצא עם גברים?... בהתחלה הכחשתי אבל אחר כך הנהנתי עם הראש תוך כדי שאני לא מסתכל עליה. חשבתי שהיא עושה את זה כי היא תומכת בי אבל מהר מאוד גיליתי שזאת תהפוך לתקופה הכי נוראית שהיתה לי בחיים. 

היא שאלה אותי למה אני עושה את זה ואיך הגעתי לדבר הזה בכלל.. היא התחילה להאשים אנשים שהיא חושבת שהפכו אותי לכזה. היא פשוט בכתה בחדר שלי וכעסה עליי, לא ידעתי מה לעשות. אמרתי לה לצאת מהחדר ושבאלי להיות לבד.. פשוט התחלתי לבכות מרוב כאב.. בחיים שלי לא הרגשתי תחושה כזאת נוראית של חוסר אונים - פשוט לא ידעתי מה יהיה. 

יום אחריי היא לקחה אותי שוב לשיחה שפשוט היתה נוראית-היא הסבירה לי שהכל בראש שלי ושזה סוג של מחלה והכל יעבור מץישהו ... היא גם אמרה שאני לא צריך להגיד לאף אחד כי ךהיות הומו זה הכי נורא שיכול להיות... אחר כך היא פשוט בכתה ואמרה שאני אבטיח לה שאני מנסה להיות עם בחורה.. לא ידעתי מה לעשות אז אמרתי לה טוב. עכשיו אני מבין שהטוב הזה היה פשוט טעות-זה לא אני ואני יודע מה אני.. אני אפילו לא יכול להסביר מה אני מרגיש. 

היא אמרה בסוף שהיא לא תספר לאבא כי הוא בכלל ישתגע עליי - אני לא יודע איך אמשיך לחיות במקום כזה שאומרים לי שהתאכזבו ממני רק בגלל העדפה המינית שלי. 

בסוף השיחה שלא הייתה ממש שיחה אלא מונולוג של אמא שלי אמרתי לה :הייתי מספר לך כשהייתי מוכן לספר לך. 

אין ספק שלא הייתי מוכן לספר להם עוד, אם בכלל.

השיחה הזאת עשתה לי פשוט תחושה של דחייה. יש כמה דברים שנאמרו שם שאני לא אשכח לעולם, ולא מאחל לאף אחד שאמא שלו תגיד עליו דברים כאלה. 

אני רושם וזולגות לי דמעות מהעיניים במיוחד שהדבר מחמיר בזמן האחרון.. החיים שלי בבית הם לא אותם חיים כמו שהיו- אני כל הזמן מרגיש דחוי וזה רק כשאמא יודעת.

אני מקווה שלרשום את זה פה יעזור לי קצת בלהתמודד עם זה- לא יודע איך הגעתי למצב הזה בכלל. 

אני מצטער לשמוע אני מהמר שזה סיוט של כל להטב שיוציאו אותו מהארון ויותר גרוע לשמוע שגם לא מקבלים אותך, אני מקווה ממש שהיא תקבל אותך ותלמד להפנים ואם תרצה מישהו לדבר איתו אני תמיד פה

היי @Private,

קודם כל אני שמחה בשבילך שהגעת לנקודת האומץ הזו שמאפשרת לך לכתוב כאן ולשתף בסיפור שלך בטח בתקופה כזו שלא פשוטה לך.
אתה צודק לגמרי שזה היה צריך להיעשות בזמן שלך ובזמן שאתה מרגיש מוכן לשתף, ואני שמחה שהצלחת להגיד את זה לאמא שלך.

אני מבינה שהתגובה שלה השאירה בך תחושות קשות ולא נעימות,בטח שזה מגיע מאדם שקרוב אלייך כלכך.. וכפי שתיארת הדיון איתה היה טעון שהיית אפילו צריך להעמיד פנים שאתה מסכים לבקשה שלה לצאת עם בנות.

למילים שנאמרו יש השפעה גדולה ואני מבינה שזה משאיר אותך בתחושה שאתה דחוי ושכל חייך השתנו לקצה השני.
לצערי לא תמיד האנשים שקרובים אלינו יגיבו בצורה שהנעימה לנו, אך זה לא אומר שכל הקרובים עלייך בהכרח יגיבו בצורה זהה וגם לא בטוח שזה ישאר כך.
גם לאנשים שקרובים אלינו לוקח זמן לעקל את הדברים, כשהרוחות קצת ירגעו וכמובן שתיהיה מוכן לזה אולי תוכל לנהל שיחה עם אמא שלך ולהסביר לה על הנטייה שלך והיא תגיב אחרת.
יש עוד אנשים שיודעים עלייך שהם לא משפחה? זה יכול לעזור אם תדבר עם אנשים שיודעים,
או גם אם תרצה להצטרף לקבוצות שלנו שם תוכל לפגוש בני נוער בגילך עם סיפורים דומים, חושב שזה יכול להיות רלוונטי לך?
מעבר לזה אני שמחה שאתה כאן איתנו בפרומים כאן תוכל תמיד לשתף וזה בהחלט יכול להקל עלייך בתקופה הזו, אתה לא צריך לעבור את זה לבד.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...