מעבר לתוכן
Shira321

יציאה מהארון

Recommended Posts

היי, עברתי לא מזמן לבית ספר חדש ויש שם ילדה אחת שממש מוצאת חן בעיני, אבל היא חברה ממש טובה שלי והיא סיפרה לי שהיא מאוהבת בילד מהכיתה שלנו. היא דווקא ממש בעד זכויות לקהילה הגאה ודברים כאלה אבל היא לא חלק ממנה. ואני גם לא יודעת איך לספר לשאר הילדים בכיתה שלי בגלל שהם גם משתמשים לפעמים ב״הומו״ בתור קללה ואני מפחדת מהתגובה שלהם. אני סוג של חברה של כולם כזה אבל אנחנו המון ילדים בכיתה אז אני לא יודעת איך אני אמורה לספר למי ומתי. 

אני גם לא יודעת איך לספר לשאר החברות שלי שכבר לא לומדות איתי ואני בקשר איתן בעיקר בוואצפ ואני מפחדת שעם אני אספר להן והן לא יגיבו טוב הקשר בינינו יתנתק לגמרי. 

בגלל כל מיני עצות שהציעו לי באתר ניסיתי לברר עם ההורים שלי איך הם מרגישים לגבי זה והם אמרו שדווקא בסדר אז המצאתי להם איזה סיפור ש״ראיתי בחדשות״ על ילדה לסבית שההורים שלה זרקו אותה מהבית ושאלתי אותם מה הם חושבים על זה והם אמרו שזה שטויות ושילדים בגיל הזה צעירים מדי ולא יכולים להבין או להרגיש דבר כזה.

מה לעשות? נמאס לי להרגיש כאילו אני משקרת לכולם לגבי מי שאני, אני רוצה שכולם ידעו את האמת עלי כבר.

נערך היום על-ידי Shira321

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי שירה

לדעתי, כדאי לך להתחיל מלספר לאדם אחד, תחשבי עם עצמך עם מי את מרגישה הכי בנוח, למי יהיה לך הכי קל לספר ותתחילי איתו. מהניסיון שלי, אחרי שעושים את זה כבר הרבה יותר קל להיפתח ולדבר עם עוד אנשים על מה שאת מרגישה..

לגבי החברות מבית הספר הקודם- לדעתי אין סיבה שהן לא יקבלו אותך. הן אוהבות אותך ורוב הסיכויים שיקבלו אותך כמו שאת.. אני חושבת שאין לך מה להפסיד מלהגיד להן- להפך זה רק יעשה לך טוב

ומבינה לגמרי את הרצון הזה שכולם יידעו, לגמרי מוצדק

אם את צריכה כל דבר מוזמנת לכתוב לי גם בפרטי❤

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי שירה,
לעבור בית ספר זה חוויה מאתגרת עבור כל אחד ואני קודם כל אאחל לך המון בהצלחה באופן כללי בבית ספר החדש.
אני חושבת, שכאשר מגיעים למקום חדש יש צורך לבחון תמיד מי נגד מי.
ללמוד מי האנשים שנצבים מולך מי חבר ומי לא, לבחון על מי ניתן לסמוך ובאיזה מצבים.
ולכן לא הייתי ממהרת לספר, עד אשר אני יודעת שסומכת על אותו אדם שחולקת איתו.ה פרטיים אישיים כמו זהות.
אם תרצי להרחיב תמיד מוזמנת לרשום לי או לכל אחד אחר מהמדריכים בפרטי                                                                                                                                                                                                                                          

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...