מעבר לתוכן
Male

פאק סיפרתי לה):!יש לי חברה סיפרתי לה שאני טרנס!!

Recommended Posts

סיפרתי לחברה שלי שאני טרנס היום

היא בהתחלה לא ידעה מה זה אז הסברתי לה..

היא הייתה בשוק!! ... אבל המשיכה..אני חושב שירד לה ממני..או שלא..ושסתם אני אוכל סרטים..

אני מרגיש עכשיו שפחות מגיע לי זכויות כמו שהיה לי שהיא חשבה שאני גבר ביולוגי

אני מרגיש שלא מגיע לי זכות עליה כבר ..

עד לפני יום קינאתי לה..והייתי מראה לה

היום? אני מתבייש לקנא לה .. אני מרגיש שלא מגיע לי לקנא לה כי אני לא ביולוגי בן.. אני לא יכול להביא לה ילדים..ומרגיש שאני חרא כי הרסתי לה תחלום כולכך רצתה להביא ילד..הכל בגללי..מרגיש שהיא צריכה חבר אחר..אבל אני באמת אוהב אותה ולא יכול לשחרר במיוחד לא בגלל סיבה כזאת

אני ישבר אם ניפרד אני ידכא..

מגיע לה אותי או מגיע לה יותר ..?

הרסתי הכל!! בגלל עצמי!! למה הייתי חייב להוולד טרנס??? הכל בגללי! אוף.:לא יודע מה לעשות מוצף מחשבות בכי מתחת לשמיכות בשקט ושירים תכלס זה הדבר היחיד שאיתי שאני עצוב..השירים..השירים שלי ושלה זיכרונות

למה הייתי חייב להיות טרנס..

אתם חושבים שירד לה ממני?

והיא לא שאלה מה יש לי בין הרגלים..אם היא תשאל נגיד מה להגיד? 

זה טוב שסיפרתי?

מה אתם חושבים?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי (: ,

אתה לא יכול להאשים את עצמך בדבר שאתה לא שולט בו , אין כאן אשמים ואין מקום לאשמים. אני מקווה שאתה לפחות מרגיש קצת הקלה עם זה שסיפרת לה מה אתה מרגיש , גם אם התגובה שלה הייתה קצת קשה.  

זה לא עניין של מגיע  , זה עניין של - אתה אוהב אותה, אתה מרגיש קנאה. וזה הכי הגיוני שבעולם , להרגיש כך. 

אתה ממש אבל ממש לא הרסת לה את החלום , יש דרכים להביא ילד לעולם ואתה לא אשם בשום דבר , אל תפיל על עצמך את האשמה. אתה אשם במה שאתה מרגיש? לא.

זה בסדר לבכות תוציא את כל מה שאתה מרגיש  , ואל תשמור בלב את הרגשות והכאב שלך.

אני לא חושבת על זה משהו שירד לה ממך , אם היא תשאל מה יש לך זאת החלטה שלך מה לענות לה אתה לא חייב לענות זאת נטו החלטה שלך ואתה לא חייב לאף אחד הסברים. דבר נוסף , אם אתה מרגיש צורך לענות לשאלה שלה תענה את האמת.

לדעתי זה טוב שסיפרת, עד מתי הייתה שומר את זה בלב? עד שתרגיש שאתה כבר מתפוצץ? זה היה גורם לקושי נוסף, וזה ככ חבל. יש בזה יתרונות ואני לא רואה כאן חסרונות , אתה לא צריך להסתיר את מי שאתה, אף פעם , בחיים. 

אני כאן בשבילך אם תרצה לדבר ולשתף ולהעביר את המחשבות (:

חיבוק♡

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי,
כל הכבוד ששיתפת את החברה שלך זה ממש ממש חשוב.
אתם אוד צעירים ולכן מחשבות על ילדים לדעתי מוקד מדי לחשוב ויחד עם זאת ישנם פתרונות מגוונים. והיותך גבר טרנס לא תמנע מאף בת זוג שתהיה לך  את הזכות לאמהות.
אני רוצה לומר שכנות ופתיחות במערכת יחסים בין אם היא חברית או רומנטית זה חשוב מאוד! ותורם לטיב הקשר.
בנוסף לדעתי אין צורך לקנא ללא קשר לזהותך המגדרית קנאה זה לא נעים ולעיתים מפריע בקשרים
אבל יחד עם זאת אין הבדל בזכויות שלך מולה ללא קשר לאם נולדת גבר סיסגנדר או גבר טרנס.
הייתי מציעה לדבר עם החברה לשאול כיצד היא מרגישה בנושא ולשתף את החששות שלך והרגש שלך.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...