מעבר לתוכן
נלי

התאהבתי - חייבת עזרה!

Recommended Posts

היי,
מעולם לא דיברתי על כך, זאת פעם הראשונה שאני משתפת.
מאז שאני זוכרת את עצמי יש לי התאהבויות בנשים, כול הזמן הזה חשבתי אולי אני טועה ושזה לא נכון, אבל זה חזק מימני... 
התאהבתי כ"כ!! אני רואה אותה כול יום, זאת מישהי מהעבודה, מישהי כ"כ יפה.
היא עובדת בקבלה, וכדי להיכנס לחדר שלי אני צריכה לעבור דרכה וככה כול בוקר אני אומרת לה שלום ופשוט מחכה שיקרה איזה משהו...
כשהתחלתי לעבוד שם, היו שיחות כאלו קטנות וכמובן בשיחות האלו היו מבטים, ולא הורדנו את העיניים אחת מהשנייה, המבטים בנינו כ"כ מיוחדים.
בשיחה הראשונה שלנו היא שאלה אם יש לי חבר, כמעט כול שיחה היא מחמיאה לי, שלחתי לה בקשה לפייסבוק והיא שלחה לי עוקב באינסטגרם חשוב לציין שבכול סטורי ובכול תמונה שאני מעלה היא עושה לייק וצופה, וכמובן גם אני בחזרה.
כול שיחה איתה אני כ"כ רוצה שייעצר הזמן, מחכה לראות אותה, מביאה תירוץ כד להיתקל בה, באינסטגרם היא הראשונה בחיפוש שלי...קשה לי!! אני מרגישה שהתאהבתי וכלום לא יכול לקרות.
אבל אני כבר לא יודעת מה לחשוב אולי הכול בראש שלי, אולי אני מדמיינת? אולי כול זה לא אומר כלום? 
עברה כבר שנה, ואני כבר לא יכולה לשאת את זה יותר, המועקה הזאת שאני מאוהבת באישה ואני לא יודעת אם גם היא מאוהבת בי חזרה...

אף אחד לא יודע עלי, ואני גם לא יכולה לספר את זה לאף אחד, אני בחורה דתייה, ההורים מצפים שיהיה לי כבר בן זוג ואני אתחתן.
כן ניסיתי קשרים עם גברים אבל באף אחד לא הצלחתי להתאהב, כ"כ פחדתי ממגע, לא הצלחתי להגיע עם אף אחד לקשר באמת רציני.

לעוד מישהי זה קרה? אני חייבת עזרה אני כבר לא יודעת מה לעשות יותר, כואב לי בנשמה!!!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי (: ,

אני לא חושבת שכל זה לא אומר משהו, אלו הרגשות שלך וזה טוב שאת מודעת אליהם. גם אם הרגשות בעיניך נראים לך לא הגיונים, ולא רגילים, הם אמיתיים והם נכונים לך. 

והכל בסדר, זה בסדר גמור .

שנה זה הרבה זמן לשמור רגשות, גם אם את לא יודעת מה היא מרגישה, למה שלא תכתבי לה מכתב ותכתבי לה כל מה שאת מרגישה? גם אם בסוף לא תביאי לה , אחכ תחליטי האם לתת לה או לא, שזה אפילו ישאר לעצמך. חשוב לשחרר את מה שמרגישים, את מה שיש בלב , לשמור בלב זה מזיק ולא עוזר. 

נכון שקשה להגיד לאותו בנאדם שאוהבים מה מרגישים כלפיו, אבל כשזה נשאר בלב זה כואב , ולא נותן לך להרגיש טוב באמת. 

בהצלחה ותעדכני (:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

היי נלי :)

אני כבר לא מגיבה הרבה באיגי, אבל הייתי חייבת לענות לפוסט שלך. כי עברתי בדיוק את אותו הדבר.

גם אני בחורה דתיה. שמיניסטית באולפנה. והתאהבתי במישהי מהכיתה שלי בתחילת השנה. היו לה יציאות, משפטים, מבטים, שגרמו לי לחשוב שאולי זה הדדי.

בכל מקרה, בגלל החוויה האישית שלי אני לא ממליצה לך לספר לה. אני ממליצה לך קודם כל לספר על עצמך למישהו קרוב, בזמן ובמקום בהם תהיי מוכנה. מספיק בטוחה ושלמה ומקבלת את עצמך.

גם אותי הפחיד לספר, אבל זו הקלה. הקלה שיש אנשים שבסדר עם זה, שמבינים שזה לא משנה את האני שלי. את האני שלך.

אם את מרגישה שיש בניכן משהו, לדעתי תתחילי עם לספר לה על עצמך - אם את מרגישה שאתן מספיק קרובות. ולאט-לאט תספרי לה יותר ויותר, תנסי להבין אם היא גם בקטע של בנות.

והמלצה אחרונה ממני- תקווה שמשהו יקרה זה מעולה, אבל אל תיצרי לעצמך אשליות. אני הייתי בטוחה, בטוחה לגמרי שיש משהו ביני לבינה, שזה הדדי. ובסוף גיליתי שכל המשפטים לא אמרו מבחינתה כלום, שהיא הטרוסקסואלית לחלוטין. שהיא אוהבת בנים ורוצה לחיות עם גבר. אז באמת באמת, תשתדלי להנמיך ציפיות. כי לפעמים בנות יכולות להיות לא ברורות.

בהצלחה !! מוזמנת לעדכן 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 19 שעות Amber Madison אמר/ה:

היי (: ,

אני לא חושבת שכל זה לא אומר משהו, אלו הרגשות שלך וזה טוב שאת מודעת אליהם. גם אם הרגשות בעיניך נראים לך לא הגיונים, ולא רגילים, הם אמיתיים והם נכונים לך. 

והכל בסדר, זה בסדר גמור .

שנה זה הרבה זמן לשמור רגשות, גם אם את לא יודעת מה היא מרגישה, למה שלא תכתבי לה מכתב ותכתבי לה כל מה שאת מרגישה? גם אם בסוף לא תביאי לה , אחכ תחליטי האם לתת לה או לא, שזה אפילו ישאר לעצמך. חשוב לשחרר את מה שמרגישים, את מה שיש בלב , לשמור בלב זה מזיק ולא עוזר. 

נכון שקשה להגיד לאותו בנאדם שאוהבים מה מרגישים כלפיו, אבל כשזה נשאר בלב זה כואב , ולא נותן לך להרגיש טוב באמת. 

בהצלחה ותעדכני (:

צודקת כ"כ...
תודה רבה, אעדכן :) 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 19 שעות אורח אמר/ה:

היי נלי :)

אני כבר לא מגיבה הרבה באיגי, אבל הייתי חייבת לענות לפוסט שלך. כי עברתי בדיוק את אותו הדבר.

גם אני בחורה דתיה. שמיניסטית באולפנה. והתאהבתי במישהי מהכיתה שלי בתחילת השנה. היו לה יציאות, משפטים, מבטים, שגרמו לי לחשוב שאולי זה הדדי.

בכל מקרה, בגלל החוויה האישית שלי אני לא ממליצה לך לספר לה. אני ממליצה לך קודם כל לספר על עצמך למישהו קרוב, בזמן ובמקום בהם תהיי מוכנה. מספיק בטוחה ושלמה ומקבלת את עצמך.

גם אותי הפחיד לספר, אבל זו הקלה. הקלה שיש אנשים שבסדר עם זה, שמבינים שזה לא משנה את האני שלי. את האני שלך.

אם את מרגישה שיש בניכן משהו, לדעתי תתחילי עם לספר לה על עצמך - אם את מרגישה שאתן מספיק קרובות. ולאט-לאט תספרי לה יותר ויותר, תנסי להבין אם היא גם בקטע של בנות.

והמלצה אחרונה ממני- תקווה שמשהו יקרה זה מעולה, אבל אל תיצרי לעצמך אשליות. אני הייתי בטוחה, בטוחה לגמרי שיש משהו ביני לבינה, שזה הדדי. ובסוף גיליתי שכל המשפטים לא אמרו מבחינתה כלום, שהיא הטרוסקסואלית לחלוטין. שהיא אוהבת בנים ורוצה לחיות עם גבר. אז באמת באמת, תשתדלי להנמיך ציפיות. כי לפעמים בנות יכולות להיות לא ברורות.

בהצלחה !! מוזמנת לעדכן 

אני כ"כ פוחדת לספר...ועוד אני בחורה דתייה...אז בכלל
וצודקת! אנסה לא לחיות באשליה!
תודה רבה על השיתוף! :) 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת יכולה להבין את הפחד שלך , בחברה דתיה יש קושי בקבלה.

את לא חייבת לספר כרגע למשפחה, אני חושבת שהכי נכון כרגע זה לספר לאותה נערה, לשחרר את כל צה שאת מרגישה.

בשמחה (:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
On 3/11/2019 at 5:02 PM, נלי said:

אני כ"כ פוחדת לספר...ועוד אני בחורה דתייה...אז בכלל
וצודקת! אנסה לא לחיות באשליה!
תודה רבה על השיתוף! :) 

אני מבינה אותך :) זה באמת קשה בחברה הדתית, אבל את תופתעי לגלות כמה אנשים בחברה הזו לא מייחסים חשיבות לנטייה מינית. הם לא הרוב, אבל יש לא מעט כאלו.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...