מעבר לתוכן
נדיה ים

לא יודעת מה איתי

Recommended Posts

טוב אז, אני בת 17 וכבר יותר משנה אני מרגישה מוזר. אני זוכרת את עצמי בכיתה ז מדברת עם בנים ואהבה ושטויות של כיתה ז' אבל אף פעם לא אהבתי מישהו באמת (כיאה לכיתה ז), היה לי את החשק הזה של חבר ואז בתיכון גם היה לי אחד ואני די בטוחה שזה הייה סתם בגלל שלכולם היו בני זוג וגם אני רציתי. היינו די הרבה זמן ביחד וכל פעם שהתנשקנו זה די הגעיל אותי, לא היה לי באמת חשק לצאת לפגוש אותו ובאמת הרגשתי כיאלו הוא חבר ממש טוב שלי ולא בן זוג כביכול.
אמרתי בסדר כנראה שזה לא זה ונפרדנו. אף פעם לא הסתכלתי על גבר ואמרתי איזה חתיך הוא וואו בא לי להיות איתו אבל אף פעם לא חשבתי על זה שאני אולי נמשכת לצד השני עד שנחשפתי לקהילה באינטרנט ובסדרות וכו.
כיאלו.. תמיד אמרתי שאין לי בעיה אי פעם להתנסות אבל דמיינתי את עם עצמי עם גבר ומשפחה ואפגוש אותו בצבא כמו שכל ילדה מדמיינת לעצמה.
ואז התחלתי לצפות בסדרות עם זוגות חד מיינים וזה ממש עניין אותי, הייתי מכורה לסדרות LGBT ואמרתי לעצמי טוב אני בטח בי
LONG STORY SHORT אני חושבת שאני בכלל לסבית וכרגע אין לי שום עניין בגברים, נכון אני בת 17 ויש לי חיים שלמים לפני אבל זה ממש מפחיד אותי. אני הכי מקבלת בעולם וישלי חברים מדהימים אבל כל העולם משתנה ואני ממש פוחדת מהסביבה ותמיד דמיינתי את החיים שלי עם גבר ופתאום עכשיו זה נראה לי הזוי לגמרי
כל פעם שחברה מדברת על בני זוג *גברים* והציפיות שלה וכו ומגיע תורי לספר או לדבר על סיטואציות וכאלה אני מרגישה צורך עצום להגיד בת זוג ולא בן זוג ועדיין זה נראה לי ככ מוזר.
אני לא מצליחה להבין אם אני סתם מבולבלת וזה הפתרון או שזה באמת מה שזה וכן אני יודעת שיש לי זמן אבל זה משהו שבתוך הראש שלי ומצד אחד אני ממש רוצה פשוט לצאת מהארון ולהיות בטוחה בעצמי ומצד שני אני חושבת שאני סתם הוזה ועוד כמה זמן ההרגשה הזו תחלוף לגמרי 
לא היה לי קראש על גבר אבל אני די בטוחה שהיה לי על אישה אבל אין לי באמת את האומץ לעשות משהו בנוגע לזה 
בכל מקרה הרגשתי צורך ענקי לשתף את זה כי לספר לחברות שלי זה קצת מפחיד במיוחד שאני לא בטוחה בעצמי.. פעם סיפרתי משהו בסגנון של אני לא בטוחה בעצמי לאחת החברות אבל זה פשוט חלף ולא דיברתי על זה יותר אף פעם.
 <3 תודה לכל מי שקרא :) ואני ממש מקווה שהכל יסתדר לי בקרוב, אם למישהו יש סיפור שלו מבין שהוא חלק מהקהילה מוזמנים לשתך אני אקרא באהבה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי (: ,

אני גם מקווה בשבילך שהכל יסתדר לך ותרגישי אחרת בעניין הזה , יותר בטוחה בעצמך .

המון בהצלחה ואני כאן לכל דבר ♡

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש מזדהה עם הסיפור שלך, הבנתי לפני כמעט שנתיים שאני נמשכת לבנות ואני עדיין לא בטוחה בזה. סיפרתי לכמה חברים והייתי ממש מתוסכלת שאני לא יודעת מה הנטייה המינית שלי (טוב כנראה עדיין מתוסכלת..) לפני חודש סיפרתי סוף סוף להורים (אחרי שנה וחצי של שקרים והסתרות) ועשיתי את זה פשוט כי כבר ממש פחדתי שאחד החברים שלי יגיד משהו או שהם יגלו לבד. זה לא ממש עזר לי להרגיש יותר טוב ואני עדיין מנסה להתרגל לרעיון שהם יודעים...

אני מקווה שדברים ילכו לך יותר טוב ואני םה לדבר אם באלך

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...