מעבר לתוכן
Noamguy78

אני מרגיש מאוד בודד

Recommended Posts

היי,

אני בן 22, משוחרר ועובד כרגע בעבודה שאני אוהב ועם אנשים טובים. אני הומו בהחלט, זה לא דילמה, אבל אני עדיין בארון. אני לא מפחד מלהיות הומו ואני מאוד בטוח בזהות שלי, אבל קשה לי עדיין להתמודד עם התגובה של אנשים ואני חושש מלהיות בודד. 

יצאתי מהארון בפני 2 חברותיי כמעט בטעות, נכנסתי לאיזשהו התקף חרדה ולחץ וזה יצא ממני. הן היו מאוד מבינות ושומרות על הסוד כבר יותר משנה, אבל לא דיסרתי איתן על זה הרבה. מאז כבר התרחקנו, אחת עברה מפה והשנייה, לשעבר החברה הכי טובה שלי, הפנתה לי עורף ולא מדברת איתי בגלל שהיא כנראה החליטה שהיא כבר חא מחבבת אותי כבן אדם. אין לזה קשר לנטיות שלי, סתם כאופי כנראה (אל תטיילו עם חברים). 

כרגע אני מרגיש מאוד בודד וחסר תקנה, אין לי באמת חברים קרובים כרגע, כאלה שאפשר לדבר איתם על הכול, למרות שגם בעבר לא ממש היו לי, יש לי ממש קצץ חברים שכיף לבלות איתם בפעמים הנדירות שנפגשים, אבל אף אחד מהם לא יודע עליי. 

אני פשוט רוצה לפגוש אנשים חדשים שיאהבו אותי כמו שאני, שאני אוכל להרגיש בנוח עם החיים שלי ולחיות חופשי... אני גם רוצה למצוא מישהו באמת לדבר איתו, אני פשוט כנראה מאוד מסוגר וקשה לי להיםתח לאנשים, גם אם הם קרובים אליי כבר הרבה זמן. 

איך מכירים אנשים חדשים, במיוחד בקהילה? אני לא איש מסיבות ובהחלט לא חתיך או רזה או מושך, אז ללכת לחוף בבגד ים לא יביא לי אף אחד... 

קיצר, אני קצת במעין סחרחורת של בדידות וסטרס ואני מאוד מתקשה לעשות את הצעד הבא של לצאת מהארון ולהכיר אץ הקהילה וחברים חדשים... מישהו כאן עבר משהו כזה או יודע לתת רעיון או עצה? 

תודה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי(:

לפני כל דבר שאנחנו עושים, בין אם זה יציאה מהארון ובין אם זה הדבר הכי שולי אנחנו מפחדים מהתגובה של הסובבים שלנו, במיוחד אם הם קרובים אלינו או יחידים.. כמו שאמרת בעצמך, ברגע שיצאת הן קיבלו, כי הן החברות הקרובות והאמתיות שלך, שבאמת אוהבות אותך ולא משנה להן מה הנטייה המינית.

להכיר אנשים חדשים לפעמים זה יכול להיות לא פשוט, בדרך כלל מכירים במסגרות כמו עבודה, צבא, לימודים... לברור ולמצוא את חברינו מהקהילה ועוד להתחבר אליהם זה קצת קשה, אז אני יכול להציע לך להגיע לאחת מהקבוצות הבוגרות של איגי(: קישור למקום הקבוצות

אני מבין לגמרי שזאת תקופה קשה, עמוסה נפשית ומלחיצה, אבל את הצעד הראשון כבר עשית! הצעד הקשה ביותר ,שעל זה מגיע לך כל הכבוד ענקי!(: אתם שלם עם עצמך ויצאת כבר בפני אנשים

ועכשיו נותר לאט לאט, בזמנך, לבנות את האומץ להכיר עוד ולצאת בפני החשובים לך

ואל תשכח שאתה אפעם לא לבד(:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...