מעבר לתוכן
Shira321

עצה

Recommended Posts

היי, אני בת 12 וחצי מירושלים ולאחרונה יצאתי מהארון בפני החברה בכי טובה שלי. היא קיבלה את זה סבבה, אבל יש לי עוד הרבה חברות טובות שלא אוהבות את הקהילה הגאה. ואני מפחדת לאבד אותם. מצד שני, אני רוצה לצאת מהארון בפני עוד אנשים, אני רוצה להיות מי שאני, ולא להסתיר את זה. למישהו/מישהי יש עצות?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי (: ,

אם הן באמת חברות שלך ובאמת אוהבות אותך, הן יקבלו אותך לא משנה מה תהיי, באיזו דרך תבחרי, באיזה מקום תהיי בחיים שלך. אם הן לא מקבלות אותך כמו שאת, כנראה שכל הזמן הן חבשו מסכה ולא היו באמת חברות שלך. 

חברות יהיו איתך ברע ובטוב, יאהבו אותך תמיד, ילחמו עלייך, ירצו בחברתך, לא ירצו לאבד אותך. אם הן לא מקבלות את הקהילה אין למה להילחם על בנאדם שלא אוהב קהילה שלמה בגלל נטייה מינית.

את תכירי בהמשך החיים אנשים נוספים, לא כל מי שנמצא איתך בבית הספר הוא גם ישאר (ואם ישאר,אז זה נדיר מאוד) , בית ספר הוא חלק מאוד קטן מהחיים ולאחר התיכון את מתחילה לחיות, להכיר אנשים חדשים, צבא, שירות לאומי, עבודה, התנדבות, ובכל דרך שתעשה לך טוב. תלחצי על אנשים שאוהבים אותך באמת, לא על אנשים שלא אכפת להם באמת ממך והם רק רוצים שתהיי מי שהם.

אני חושבת שלפני שאת הולכת ואומרת לכולם מי שאת כדאי לבדוק מה בנוגע עם ההורים, זה חשוב. צריך לבדוק האם ההורים מקבלים ובעד, אם לא, זה קצת בעייתי ועדיף כרגע לא לפרסם למרות שאני לא בעד להסתיר אבל יש מיקרים שאין ברירה במיוחד בגיל מאוד צעיר. אם את יודעת שהם לגמריי בעד, אז לכי על זה.  ושוב, כדאי לך לבדוק האם הם מקבלים רק בשביל להיות בטוחה.

בהצלחה:)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תודה:-) 

אני לא יודעת לגבי ההורים שלי, אבל נראה לי שהם בעד

אני חושבת שאני אספר להם כשאני אדע בוודאות  שהם בסדר עם זה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בשמחה (:

סבבה 

בסדר גמור:) 

המון בהצלחה!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...