מעבר לתוכן
Dangerous Woman

כמה שאלות בנוגע להתחלת תהליך לשינוי מין - אני חייבת עזרה!!

Recommended Posts

שלום לכולם,

ב- 4/2/19 מלאו לי 18 ואני מתכוונת להתחיל בתהליך ההורמונלי מזכר לנקבה.

זאת החלטה שכבר החלטתי לפני הרבה זמן ואני שלמה איתה אבל עוד לא סיפרתי לאמא שלי ולאחותי כי אני לא בקשר עם אבא שלי והבנתי שכאשר הייתי קטינה אז כדי להתחיל את תהליך שינוי המין הייתי צריכה אישור של שני ההורים.

הבנתי בעבר כשבדקתי את הנושא, שאפשר לפני הגעה לרופא המומחה בנושא לקבלת הורמונים ללכת לפסיכולוג/פסיכיאטר שיתן אישור שאני באמת מעוניינת לעבור את התהליך הזה. אני באמת רוצה לעשות את התהליך לשינוי המין ואני ממש שלמה עם ההחלטה הזאת. אני לא מעוניינת ללכת לפסיכולוג/פסיכיאטר מכיוון שאני לא רוצה לדבר על זה שאני לא בקשר עם אבא שלי (ומן הסתם אצטרך להסביר למה חיכיתי עד גיל 18 אם כבר קיבלתי את ההחלטה לפני הרבה זמן ואני בטוחה שפסיכולוג/פסיכיאטר ירצה לדבר על זה...)

לכן, אני מתכוונת לקבוע תור לרופא מומחה שיתן לי אישור להתחיל טיפול הורמונלי. אתם חושבים שיעשו לי בעיות עם זה שאני ישר באה לרופא? או שאם אסביר לרופא את הבחירה שלי לבוא לרופא ואגיד את זה שזאת כבר החלטה שהחלטתי לפני כמה שנים ואסביר את הבעיתיות שהייתה לי כקטינה אז הרופא יבין ויתן לי אישור הורמונלי? אני פשוט שלמה עם זה שאני לא בקשר עם אבא שלי (סיפור חיים לא פשוט איתו) וטוב לי ככה עם אמא שלי ואחותי ולכן אני לא רוצה ללכת לפסיכולוג/פסיכיאטר. (אני סומכת על הניסיון והדעות שלכם פה בפורום ואשמח לראות מה אתם חושבים/ממליצים, אבל אני חושבת שבכל מקרה אפנה ישר לרופא).

•עוד שאלה שיש לי היא לאיזו מרפאה/בית חולים אתם ממליצים לי ללכת ולהתחיל שם את הטיפול ההורמונלי? אם זה משנה את הניתוחים עצמם אחר כך אני רוצה לעשות באופן פרטי.

•שאלה נוספת שיש לי היא לאיזו מרפאה אתם ממליצים לי לעבור? הכוונה שלי למרפאה שהיא ידידותית לטרנסג׳נדריות.

•ועוד שאלה אחת אחרונה, אני כבר אחרי צו ראשון, עוד לא שובצתי לתפקיד אבל ככל הנראה אהיה פקידה, איך אני מטפלת בזה שבצבא יתייחסו אלי כאל אישה? אני רוצה כבר להיכנס למערכת הצבאית כשמזהים אותי בצבא כשאישה.

תודה רבה רבה למי שיתייחס לשאלות שלי ויעזור לי, זה ממש לא מובן מאליו!!!!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ואו הרבה שאלות נראה לי אוכל לענות על כולן.

קודם כל ממליצה לך לקרוא את המקורות מידע הבאים:

בנוגע להתחלת טיפול הורמונלי:

1.

http://igy.org.il/item.php?id=906

2.

https://www.maavarim.org/hormone-therapy

בנוגע לצבא:

https://www.maavarim.org/military-service

עכשיו בנוגע למה ששאלת:

1. האם חייבים מכתב מאדם העוסק בבריאות הנפש:

התשובה היא כן, את מוזמנת לנסות בלי אבל זה לא יעבוד מכיוון שהם מחוייבים לקבל מכתב כזה לפני תחילת הטיפול ההורמונלי. אם את חניכה באיגי אז מוזמנת לדבר עם אחד המדריכים והם יעזרו לך.

את לא צריכה לחשוש, לרוב לא תצטרכי לדבר על דברים לא קשורים. המטרה של השיחה עם איש בריאות הנפש היא לבדוק שאת מבינה מה את הולכת לעשות ומה ההשלכות של זה.

2. בנוגע למרפאה, אני ממליצה לך על איכילוב. רוב מי שאני מכירה מטופלים שמה והם ממש אחלה.

3.  בנוגע לצבא מוזמנת לדבר עם ליאל, היא המשקית שאחראית על הנושא ביוהל"ם והיא סופר נחמדה. (היא משתחררת ממש עוד מעט, אז כנראה תדברי עם המילים שלה שנראלי קוראים לה ירדן לא בטוה חחח) המספר שלה רשום בקישור של מעברים שציינתי למעלה בנושא צבא.

4. בנוגע למרפאה, אין לי מושג, אם את מתגייסת בקרוב אז גם ככה זה לא כזה משנה. (אני דווקא משתחררת עכשיו אז אגלה בהמשך חחח)

בלי קשר, ממליצה לך להגיע לאחת הקבוצות של איגי, אם את במרכז יש את הקבוצת טרנס* או את המטרייה מוזמנת להסתכל כאן:

http://igy.org.il/page.php?id=41

בהצלחה :)

נערך היום על-ידי אלמוג

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני שעתיים אלמוג אמר/ה:

3.  בנוגע לצבא מוזמנת לדבר עם ליאל, היא המשקית שאחראית על הנושא ביוהל"ם והיא סופר נחמד. (היא משתחררת ממש עוד מעט, אז כנראה תדברי עם המילים שלה שנראלי קוראים לה ירדן לא בטוה חחח) המספר שלה רשום בקישור של מעברים שציינתי למעלה בנושא צבא.

למיטב ידיעתי ליאל כבר השתחררה ואכן למחליפה שלה קוראים ירדן ואמנם לא דיברתי איתה אבל שמעתי שהיא גם מאוד מאוד נחמדה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 20 שעות אייס אמר/ה:

למיטב ידיעתי ליאל כבר השתחררה ואכן למחליפה שלה קוראים ירדן ואמנם לא דיברתי איתה אבל שמעתי שהיא גם מאוד מאוד נחמדה

היא מצוינת, נחמדה ממש

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...