מעבר לתוכן
RoPP

הורים לא מרשים לצאת מהארון

Recommended Posts

אז כך אני גיי ואני 100% בטוח בזה אני רוצה לצאת מהארון מול חברים כי אני מרגיש שאני כבר מוכן ובטוח.

יצאתי מול ההורים שלי כבר .

הם אמרו שלא משנה מה הם יקבלו אותי אבל הם אמרו לי שאני עוד לא יכול לדעת ב100% ושכדי שאני גם יצא עם נשים לבדוק את זה אפילו אם הבערתי את העובדה שאין שום נשים שאני נמשך אליהם.

הם גם אמרו לי שאני לא יכול שיהיה לי חבר או להתנשק בשום אופן אם מישהו.

אבל הם גם אמרו לי שאני לא יכול להגיד לאף אחד.

הם גם אמרו שזה יכול עוד לעבור ושאני לא צריך להנעל על זה.

אני לא יודע מה לעשות כבר אני פחות או יותר מי שעוזר לאמא שלי לעבור זמנים קשיים אולי  אפילו היא כן אני לא יכול לכתוב את זה אפילו בילעדי אז הזמן הזה הייתה ההזדמנות המושלמת אבל קשה לי לדבר איתה על זה ולהסביר לה.

אבא שלי יותר בסדר אבל גם הוא אומר לא להנעיל על זה.

אני רוצה לצאת מהארון מול עוד אנשים אבל אי אפשר לדעת עם זה יחליק ואז הם יגלו.

אני לא יודע מה לעשות בבקשה תעזרו לי אני נואש

(רק שתבינו הם לא דתיים אבל מאמינים)

תודה רבה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי (: ,

מצב לא קל ולא נעים להיות במקום כזה שכביכול מנסים להסתיר אותך, שלא לשתף, שתסתיר את מי שאתה.

אני מבינה את הצורך לצאת ולשתף אנשים, לא להסתיר, לספר לאנשים מי אתה, זה יכול לתת להרגיש יותר טוב, פתוח יותר.

אני חושבת שמה שהם אמרו זאת טעות, כי לצאת עם נשים בשביל לבדוק זה כיאלו לשחק, לעשות ניסוי, וזה לא דבר שיכול להוביל את הקשר לטוב.

יש לך חברים קרובים שאתה יודע שהם לא בחיים לא יספרו? שאפשר לסמוך עליהם? 

אין בעד מה:)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני דיי מבין אותך כי גם לי יש מקרה דומה, 

לפעמים להורים קשה לעכל זאת ואני באמת לא מבין למה זה אמור להפריע להם, אבל לדעתי אולי תנסה להסביר להם שוב שאתה בטוח ב 100% לגבי הנטייה שלך, שאתה מקבל את עצמך, שטוב לך ככה ואם תכיר חבר זה יעשה לך טוב, אולי אתה גם יכול לדבר עם יועצת בית הספר (אם אפשר  לסמוך עליה שהיא לא תספר). 

אז שיהיה לך בהצלחה :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי, קודם כל משמח לשמוע שהרגשת מספיק בטוח לשדבר עם ההורים שלך.
ושבסופו של דבר הם אמרו שיקבלו אותך כפי שאתה.
זה אכן נשמעת חוויה מתסכלת ויכול להיות מאוד, שככל שיעבור הזמן והם יעכלו זאת יותר, הם פחות יאסרו עלייך.
חשוב לי לומר שזה באופן כללי חשוב להקשיב להורים אתה גר איתם והם התמיכה שלך בסופו של דבר.
יכול להיות שאם יש חבר אחד או שניים שאתה יותר קרוב להם וסומך עליהם שלא יעבירו את המידע הלאה ויכבדו את בקשת הוריך אז אולי יהיה לך יותר קל.
ללא קשר הייתי מציעה לך אולי להגיע למפגשים של איגי הקרובים לסביבתך, כך יהיו לך יותר חברים מהקהילה ותוכל להרגיש שם נוח ולהיות מי שאתה מבלי שהוריך יחששו מכך.
כל דבר שתרצה ואם תרצה לשתף עוד, אני זמינה גם בפרטי.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
2 minutes ago, Alice in wonder land said:

היי, קודם כל משמח לשמוע שהרגשת מספיק בטוח לשדבר עם ההורים שלך.
ושבסופו של דבר הם אמרו שיקבלו אותך כפי שאתה.
זה אכן נשמעת חוויה מתסכלת ויכול להיות מאוד, שככל שיעבור הזמן והם יעכלו זאת יותר, הם פחות יאסרו עלייך.
חשוב לי לומר שזה באופן כללי חשוב להקשיב להורים אתה גר איתם והם התמיכה שלך בסופו של דבר.
יכול להיות שאם יש חבר אחד או שניים שאתה יותר קרוב להם וסומך עליהם שלא יעבירו את המידע הלאה ויכבדו את בקשת הוריך אז אולי יהיה לך יותר קל.
ללא קשר הייתי מציעה לך אולי להגיע למפגשים של איגי הקרובים לסביבתך, כך יהיו לך יותר חברים מהקהילה ותוכל להרגיש שם נוח ולהיות מי שאתה מבלי שהוריך יחששו מכך.
כל דבר שתרצה ואם תרצה לשתף עוד, אני זמינה גם בפרטי.

גם אני חושבת ככה!

ההורים שלי ממש הטיפו לי בהתחלה ואמרו לי לנסות וזה אבל עמדתי על שלי ולאט לאט הם קיבלו יותר ויותר... בהתחלה אמרו לי שאולי אני הומו ולא טרנסית, ואז אמרו לי שאולי אני טרנסית אבל לא נמשכת לגברים... אבל ידעתי לגמרי מי אני ועמדתי על שלי ועכשיו הם מקבלים אותי מאוד וכמעט אין מילים לא במקום.

לדעתי כל צעד שהם מתקדמים עליך להעריך ולהעריץ אותם, תנצל את ההזדמנויות האלה ותסביר להם כל הזמן ותעמוד על שלך, והם יעכלו את זה יותר עם הזמן.

מאחלת לך בהצלחה בכל ושיהיה לך רק טוב!

גם אם נראה שהכי קשה לך עכשיו זה בטוח יסתדר ויהיה מאחוריך בסופו של דבר!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את כל האמור לעיל,

הייתי רוצה גם להסב את תשומת ליבה של @אירית מור לפוסט הזה :-)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...