מעבר לתוכן
Anonimi123456

התאהבות ראשונה

Recommended Posts

אני עוד מעט בן 15, יצאתי מהארון בפניי החברות שלי ואמרתי להן על הקראש שלי ומיהו , אני פשוט לא יכול להפסיק לחשוב עליו אני מאוהב בו קצת יותר מ-שנה ולא משנה מה ניסיתי לעשות הוא לא יוצא לי מהראש , שנה שעברה די רבנו ועד לפני כמה ימים לא דיברנו עד שדיברתי איתו ומסתבר שחברים שלו היו על הקו ושמעו והוא בכוונה לא אמר לי הם שמו על השתק והוא דיבר חופשי ורצה להביך אותי  , לא אמרתי לו שום דבר חשוב אבל זה עדיין הציק לי. 

חשוב לציין שהאופי והמראה שלי נשי , נגיד אני לובש גינסים צמודים של בנות, יש לי קול של הומו, יש לי ציפורניים ארוכות ונגיד שאני מקפל טרנינג אני מגלח רגליים ויש לי רק חברות בנות . כל מי שמכיר אותי יודע שאני הומו(לא כזה קשה לראות) . 

ובכללי אני לא יודע מה לעשות להיות ידיד שלו או בכלל לא לדבר איתו או לראות אותו כי בבית ספר הוא כזה אומר שמה פתאום נפלתי עליו והתחלתי לדבר איתו ונזכרתי בו . 

ושאלה כללית: הומואים גבריים נמשכים להומואים נשיים? כי כל הומו גברי שאני מכיר מחפש גבריים. 

תודה וסליחה על החפירה

נערך היום על-ידי Anonimi123456

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

קול של הומו

מה מבדיל קול של הומו בין קול של סטרייט?

ושאלה כללית: הומואים גבריים נמשכים להומואים נשיים? כי כל הומו גברי שאני מכיר מחפש גבריים. 

כע יש הומואים "גבריים" שנמשכים להומואים "נשיים" כמו שיש נשים "נשיות" שנמשכות לגברים "גבריים"

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
2 hours ago, CubeIsh said:

מה מבדיל קול של הומו בין קול של סטרייט?

כע יש הומואים "גבריים" שנמשכים להומואים "נשיים" כמו שיש נשים "נשיות" שנמשכות לגברים "גבריים"

בעצם עשו מחק.

במחקר גילו שלהומוים בדרך כלל יש קול יותר גבוה כי הם גודלים יותר ליד בנות מאשר בנים וזה גורם לקול להיות יותר גבוה

וגם גילו בעוד מחקר ש75% מההומוים נשמעים הומוים ואנשים יכלו לגלות אם מישהו הומו על פי הקול רוב הפעמים

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי (: ,

זה מעולה ששתפת כאן מה אתה מרגיש, וששתפת את חברות שלך.

בהחלט ומובן שההתנהגות שלו כלפייך באותו מצב הציק לך, זה לא עניין של חשוב או לא, אם בנאדם מנסה להביך אותך בין אם אתה מאוהב או לא , אין שום סיבה שתיהיה איתו בקשר. מהסיבה ההגיונית והנכונה, שהוא עלול לחזור על זה שוב בשביל לשעשע את עצמו ואת החברים שלו. אתה באמת רוצה להיות בקשר עם מישהו כזה?

אני חושבת שנפלת על תיפוס לא חברתי, לא נעים ולא נחמד, הדיבור שלו לא נעים ואפילו עלול לפגוע. להגיד שאתה נופל עליו ומה נזכרת בו פתאום, מראה על כמה הואלא חברי ושצריך לתפוס ממנו מרחק.

תציל את עצמך מקשר כזה, כי ככה מתחיל קשר לא בריא.

לא חפרת, תרגיש בנוח לכתוב (:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 9 שעות RoPP אמר/ה:

בעצם עשו מחק.

במחקר גילו שלהומוים בדרך כלל יש קול יותר גבוה כי הם גודלים יותר ליד בנות מאשר בנים וזה גורם לקול להיות יותר גבוה

וגם גילו בעוד מחקר ש75% מההומוים נשמעים הומוים ואנשים יכלו לגלות אם מישהו הומו על פי הקול רוב הפעמים

אין קשר בין גובה הקול לנטיה מינית. נכון שלגדול בחברת נשים יכול לגרום לקול גבוה יותר, אבל ההנחה שהומואים גדלים בחברת נשים לא נכונה.

אם אתה כבר מצטט מחקר, לפחות תן קישור אליו.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
5 hours ago, ChooChooCapital said:

אין קשר בין גובה הקול לנטיה מינית. נכון שלגדול בחברת נשים יכול לגרום לקול גבוה יותר, אבל ההנחה שהומואים גדלים בחברת נשים לא נכונה.

אם אתה כבר מצטט מחקר, לפחות תן קישור אליו.

לא הצלחתי למצוא את המחקר עצמו אבל מצאתי כתבה ערוכה של 7 דפים על הנושא

http://nymag.com/news/features/33520/index2.html

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...