מעבר לתוכן
Foxy

אני חושבת שאני הטרופלסיבלית. עזרה!

Recommended Posts

בזמן האחרון אני מרגישה מאוד מבולבלת לגביי הנטייה המינית שלי. מצד אחד אני תמיד הגדרתי את עצמי כסטרייטית, ורק המחשבה על קיום יחסי מין עם אישה מגעיל אותי (אין לי שום בעיה ואני לגמרי מכבדת אחרים שעושים את זה אני פשוט לא מצליחה לדמיין את עצמי מקיימת בעתיד יחסי מין עם אישה) אבל על קיום יחסים מיניים עם גבר לא מרתיע אותי כלל. אבל בזמן האחרון אני יותר ויותר מדמיינת את עצמי מתנשקת עם בנות ואני כן מצליחה לראות את עצמי במערכת יחסים (לא לגמרי מינית-סקס) עם אישה. עניינן אותי לחקור על הנושא הזה והגעתי להבנה שיש הגדרה שנקראת הטרופלקסיביליות (משיכה עיקרית למין השני אך לפעמים נמשך למין הזהה אליו) ואני לא בטוחה אם אני נחשבת לאחת כזאת או שאני בכלל סטריטיית/ביסקסואלית/לסבית... 

מסיבה מסוימת אני די מדחיקה אפשרות כלשהי שאני בי ואני חושבת שזה בגלל הפחד התמידי שלי מדו מניות (לא  יודעת למה) או בגלל שאני מפחדת לחיות בתחושת בלבול  כל הזמן...

בקיצור לפי מה ששמעתם מאיך שאני מתארת את הנטייה המינית שלי, אני כבר לא יודעת להגדיר את עצמי וזה ממש מבלבל אותי.

אשמח לתשובות (בעיקר מאנשים מהקהילה) ❤

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי...

אכן הרבה בלבול ותהיה... נראה שאת מונחת על משבצת מאוד ספציפית מבחינת הנטייה והמשיכה המינית והרומנטית שלך.

אישית, הייתי ממליץ לך, פחות לרוץ לחפש את התווית שהכי מתאימה לך. וגם לחץ לא באמת יעזור כאן. כי הרי אין כאן באמת תשובה שהיא לא נכונה.

אני מבין שיש הרבה הגדרות אחרות שהיית רוצה להיות או שהסביבה שבה את נמצאת מצפה ממך להיות.

הייתי רוצה לבקש ממך רגע, לשבת עם עצמך רגע, ולהתעלם מכל המוסכמות החברתיות שכרגע אופפות אותך, ולחשוב עצמך, מה עושה לך את זה הכי הרבה. כי בסוף את היא זו שתצטרך לחיות עם הבחירה לך ולא אלו הסובבים אותך. והסוד הוא, לא למהר, קחי את הזמן, תחקרי את עצמך, את המיניות שלך ואת הסביבה שלך. ועם הזמן, את תדעי להגיד בדיוק מי את :-)

אף אחד אחר לא יכל להגדיר לך מי שאת. רק את :-)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
1 hour ago, Harrys said:

היי...

אכן הרבה בלבול ותהיה... נראה שאת מונחת על משבצת מאוד ספציפית מבחינת הנטייה והמשיכה המינית והרומנטית שלך.

אישית, הייתי ממליץ לך, פחות לרוץ לחפש את התווית שהכי מתאימה לך. וגם לחץ לא באמת יעזור כאן. כי הרי אין כאן באמת תשובה שהיא לא נכונה.

אני מבין שיש הרבה הגדרות אחרות שהיית רוצה להיות או שהסביבה שבה את נמצאת מצפה ממך להיות.

הייתי רוצה לבקש ממך רגע, לשבת עם עצמך רגע, ולהתעלם מכל המוסכמות החברתיות שכרגע אופפות אותך, ולחשוב עצמך, מה עושה לך את זה הכי הרבה. כי בסוף את היא זו שתצטרך לחיות עם הבחירה לך ולא אלו הסובבים אותך. והסוד הוא, לא למהר, קחי את הזמן, תחקרי את עצמך, את המיניות שלך ואת הסביבה שלך. ועם הזמן, את תדעי להגיד בדיוק מי את :-)

אף אחד אחר לא יכל להגדיר לך מי שאת. רק את :-)

מסכימה לגמרי!

לא צריך למהר להגדיר את עצמך,תני לזמן לעשות את שלו.

גם אם יש לך קראש על מישהי אל תרוצי ותחפשי לעצמך הגדרה, תחשבי לבד עם עצמך והכל יתברר ויתגבש לך לבד עם הזמן.

תמיד יש תהליך של הבנה וגילוי עצמי בעקבות דברים שקורים בחברה שנתפשים כאחרים, לכל אחד זה לוקח את הזמן שלו, ואז נמצאים בתהליך של קבלה עצמית, זה אומר שאת בטוח תביני לגמרי מי את ואין צורך למהר ולהילחץ.

וכמו שאמרו פה, אף אחד לא יכול להגדיר אותך אלא רק את❤

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

יצירת חשבון

צרו חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחברות

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו