מעבר לתוכן
nattali

פשוט מתסכל

Recommended Posts

לא מאמינה שחזרתי, לא הייתי פה כמעט .. ממ.. ארבעה? חמישה חודשים? משו כזה.. כמה עברתי בזמן הזה,חייבת לפרוקק קצת.. 

הגעתי למסקנה שאני בי בתאריך 01/09/2018 אני זוכרת את זה אח"כ גם סיפרתי לבן הזוג שלי שקיבל את זה בהבנה והכלה מטורפת והקלה גם מהצד שלי אבל את זה כתבתי כבר בפוסטים הקודמים..

אני רוצה לדבר איתכם על כל מה שקרה לי מאז וגם על העובדה שאני ממש אשמח להכיר גם פה בפורומים וגם במציאות בי או כל סגנון אחר מקשת הלהט"ב הנרחבת וגם לקרוא בנושא כדי להבין יותר. 

אז הייתי בשירות הלאומי ועזבתי הייתי כלכך מתוסכלת מכל מה שעברתי שם שפשוט חזרתי הביתה הרגשתי שלא מקבלים אותי שם בלי קשר לנטייה שלי (שחוץ מבן הזוג שלי אף אחד לא יודע עליה כרגע) פשוט לא מקבלים אותי ומנסים כל הזמן לשים לי רגל ולגרום לי לוותר וללכת הביתה, ובסוף בהחלט הלכתי אחרי חודש בלבד אחרי שהתחלתי את השנה השניה שלי בשירות הלאומי, אחרי כמה חודשים אמרו לי שאם אני לא חוזרת לעשות עוד חודש שחסר לי אני לא מקבלת את המענק שלי על השנה שכן עשיתי בשירות הלאומי ואחרי מה שעברתי פשוט לא רציתי לעזוב את הבית וניסיתי לא ללכת ולהישאר בבית ולעבוד או כל דבר אחר שיגרום לי לא לנסוע למקום שהוא לא הבית הבטוח והמוגן שלי מפה לשם אחרי ריבים ובלאגן עם אימא שלי בסוף נסעתי בכוח, וכמובן שהעיפו אותי שוב אחרי שבוע ימים בלבד!  למה ? ככה. הרכזת שלי התעקשה שאסיים אז השאירה אותי לבסוף בדירה ואני על תקן שהוא לא ברור כרגע ונשאר לי רק שבוע ואז אני מסיימת סוף סוף את הסיוט הזה וחוזרת לשגרת החיים שלי ולכל מה שאני רגילה אליו

עצובה לי העובדה שחינכו אותי לשרת את המדינה שזה חשוב וערכי וכו' אבל בשירות שעשיתי גרמו לי להרגיש שאני כלכך לא בסדר בכל מה שאני עושה שפשוט לא רציתי להישאר.. ועברתי לפחות 3 מקומות במהלך השנה האחרונה עד שמצאתי את המקום בשבילי . 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

יצירת חשבון

צרו חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחברות

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו