מעבר לתוכן
Tal321

סוף סוף יצאתי

Recommended Posts

לפני חודשיים בערך יצאתי בפני החברים הכי טובים שלי והם קיבלו אותי הכי מדהים שאפשר להיות למרות שבהתחלה כולם היו קצת בהלם אבל הם ממש קיבלו אותי. מאז כמעט כל הזמן אני חושב איך ומתי לספר לאבא שלי הייתי מלא בבפחד שהוא לא יקבל אותי כי הרבה פעמים שישבנו ביחד עם המשפחה והיה בטלויזיה דברים על הקהילה הוא תמיד אמר שמזל שאין אף אחד בשפחה שלנו שהוא כזה וכל פעם שקרה מקרה כזה אני העיניים שלי התמלאו דמעות והלכתי לבכות, בקיצור הרגשתי כל כך נורא עם זה שאני לא מספר לאבא שלי כלום על היותי הומו ששבוע שעבר ביום שישי אבא שלי דיבר איתי על זה שאין לי חברה ובגיל הזה כבר לכולם יש חברות ורק לי אין ופשוט לא יכולתי להתמודד עם זה והלכתי לבכות בשירותים, והחלטתי שאני חייב לספר לו כבר את, התקשרתי לחבר הכי טוב שלי והייעצתי איתו והוא ממש תמך בי ודירבן אותי כן לספר לו ובסוף סיפרתי לו, בהתחלה הוא אמר לי שאני לא הומו ושאני מבולבל אבל התעקשתי שאני כן הומו ושזה כואב לי שהוא לא מקבל את זה ואחרי שדיברנו על זה מלא הוא אמר לי שהוא אוהב אותי לא משנה אם אני הומו או לא. בקיצור אני סוף סוף מרגיש שלם עם עצמי וטוב לי עם עצמי ואני יכול להיות מי שאני. זה היה הדבר הכי קשה שאי פעם עשיתי אבל אני כל כך שמח שעשיתי את זה, אם יש מישהו שמתלבט לגבי כל דבר שקשור ליציאה או לזהות מינית אני אשמח לעזור כי אני יודע עד כמה זה קשה ועד כמה היה לי מזל שיש לי חבר כל כך מדהים שאפשר להייעץ איתו לגבי דברים כאלה. 

בקיצור הרגשתי צורך לשתף את זה שאני עכשיו ממש ממש שמח :) 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי, כל הכבוד לך על האומץ!!!

מאוד מרגש אותי לשמוע שאתה בטוח בעצמך ושאזרת אומץ לספר למשפחה. אני למשל הצלחתי לספר בנתיים רק לאמא שלי ואחותי שאני הומו. וגם לאבא שלי יש לפעמים הערות המופוביות וכל זה, אבל אני מתאר לעצמי שמתי שאני אספר לו הוא יפסיק. 

שיהיה לך יום מקסים :) 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי (: ,

איזה משמח!! (:

כל הכבוד!(:

איזה כיף שיש לך חבר מדהים(:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על השיתוף ועל נכונות לעזור לאחרים.
ממש משמח לשמוע שהכל הסתדר לך לטובה :)
ושיש לך סביבה כזאת תומכת ואוהבת

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ואהווו מזל טוב 

בהצלחה תאמין בעצמך לנצח!

"Once I was a prisoner

Lost inside myself

With the world surrounding me

Wandering through the misery

But now, I am free"

I Am Free, Daydream, Mariah Carey

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...