מעבר לתוכן
Lion

אני לא יודע איך להגדיר את עצמי

Recommended Posts

אז ככה. זו פעם ראשונה שלי פה, קרובת משפחה הציעה לי להירשם לאתר כי זה מקום שאפשר להיות בו פתוח.

מה שאני רוצה להעלות לדיון ולקבל חוות דעת ועצות זה השאלה איך אני יכול להגדיר את עצמי:

אני אוהב לראות פוסטים באינסטגרם של איפור וציפורניים, וגם של כל מיני בגדים יפים. וכאילו אני נורא רוצה לנסות את הדברים האלה, ומבחינת משיכה מינית אני יודע למי אני נמשך יותר(אבל זה לא העניין).

הבעיה שלי היא שאני רוצה לספר להורים אבל לא יודע מתי יהיה הזמן המתאים לספר להם את זה, ואיך אני אומר להם את מה שאני מרגיש או אם הם יבינו אותי ויקבלו אותי, כאילו גם ככה מבחינה חברתית יש לי קשיים אז זה מוסיף לי עוד קושי כי אני צריך להתחבא מאחורי "מסכות".

אני בן ואני רוצה להתלבש כמו בת ולהרגיש עם עצמי כאילו אני בת לפעם אחת אבל אני לא יודע אם ההורים שלי יוכלו לקבל את זה. אני ממש אשמח לתגובות חזרה על הפוסט בתקווה שיש כאן מישהו שיכול להזדהות איתי

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי 

איזה כייף שקרובת המשפחה שלך הציעה לך לכתוב לנו, פנית בדיוק למקום הנכון 

אני פונה אליך בזכר כי כך כתבת על עצמך, אם) מעדיף אחרת אשמח לשנות.) 

שאלות של הגדרה עצמית, במיוחד של מגדר, הן שאלות מאוד אישיות. אנחנו עוברים עם עצמנו תהליך שבו אנחנו מעבדים את הנושא, מתלבטים ובסוף אולי מקבלים החלטה (ולפעמים מחליטים לא להחליט וזה בסדר גמור). 

אגב, אין בעיה גם להתלבש כמו בת, להתאפר וכו' גם בלי להתעסק בשאלות של הגדרה, אלא סתם כי בא לך ואתה חושב שזה יפה. 

אני מבינה את הרצון לשתף את ההורים ולהשיג מהם קבלה, ואני בהחלט מבינה את החשש מהתגובה שלהם.זה טבעי והגיוני. 

הייתי רוצה ברשותך להתייחס לחלק האחרון במה שכתבת - "הייתי רוצה להרגיש עם עצמי כאילו אני בת לפעם אחת" 

אם אכן מדובר בניסיון ובפעם אחת, אולי באמת כדאי לנסות לפני שמשתפים את ההורים?  אולי תחליט שאתה רוצה לחיות את חייך כבן ומידי פעם להתלבש כמו בת? אני כמובן לא מעבירה ביקורת ולא נוקטת בעמדה, רק מעלה את השאלה הזאת להתלבט עליה. 

מה אתה אומר?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-22.1.2019 בשעה 22:22 Reutar אמר/ה:

היי 

איזה כייף שקרובת המשפחה שלך הציעה לך לכתוב לנו, פנית בדיוק למקום הנכון 

אני פונה אליך בזכר כי כך כתבת על עצמך, אם) מעדיף אחרת אשמח לשנות.) 

שאלות של הגדרה עצמית, במיוחד של מגדר, הן שאלות מאוד אישיות. אנחנו עוברים עם עצמנו תהליך שבו אנחנו מעבדים את הנושא, מתלבטים ובסוף אולי מקבלים החלטה (ולפעמים מחליטים לא להחליט וזה בסדר גמור). 

אגב, אין בעיה גם להתלבש כמו בת, להתאפר וכו' גם בלי להתעסק בשאלות של הגדרה, אלא סתם כי בא לך ואתה חושב שזה יפה. 

אני מבינה את הרצון לשתף את ההורים ולהשיג מהם קבלה, ואני בהחלט מבינה את החשש מהתגובה שלהם.זה טבעי והגיוני. 

הייתי רוצה ברשותך להתייחס לחלק האחרון במה שכתבת - "הייתי רוצה להרגיש עם עצמי כאילו אני בת לפעם אחת" 

אם אכן מדובר בניסיון ובפעם אחת, אולי באמת כדאי לנסות לפני שמשתפים את ההורים?  אולי תחליט שאתה רוצה לחיות את חייך כבן ומידי פעם להתלבש כמו בת? אני כמובן לא מעבירה ביקורת ולא נוקטת בעמדה, רק מעלה את השאלה הזאת להתלבט עליה. 

מה אתה אומר?

קודם כל תודה רבה על העצה.

דבר שני, לגבי ניהול אורח החיים שלי, אני רוצה להמשיך להעביר אותו כמו בן וכן להתלבש מדי פעם כמו בת. אני מאוד מודה לך על התגובה הכנה ואני לא חושב שהיא ביקורתית בכלל.

בהתייחסות לנקודה שהעלית, מה שהתכוונתי בעצם זה שהדברים שאני רוצה לעשות(להתאפר, להתלבש כמו בת וכו')  יתנו לי מעין הרגשה פנימית כזאת שאני כאילו בת.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

,להתחבא מאחורי מסכות זה דבר איום ונורא

בנאדם שנולד לתוך תרבות מסויימת וגדל עם ערכים ועם חוקים שהחברה מכתיבה לו הוא בנאדם לא חופשי.

מתישהו על גופך ובשרך, מניסיון, אתה תבין שאתה בא לפני כולם. לפני הההורים והמשפחה שלך, לפני החברים שלך, לפני הסביבה כולה.

בסופו של יום אתה זה שכואב וסובל דברים

שהם לא יבינו בחיים, אז למה שתמשיך לרצות

אותם ולדפוק חשבון? 

נסה ללבוש משהו נשי כשאין בביתך אף אחד

ותראה אם זה מרגיש לך טוב ושמח 

נערך היום על-ידי רקשאלה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
On 1/24/2019 at 4:58 PM, Lion said:

קודם כל תודה רבה על העצה.

דבר שני, לגבי ניהול אורח החיים שלי, אני רוצה להמשיך להעביר אותו כמו בן וכן להתלבש מדי פעם כמו בת. אני מאוד מודה לך על התגובה הכנה ואני לא חושב שהיא ביקורתית בכלל.

בהתייחסות לנקודה שהעלית, מה שהתכוונתי בעצם זה שהדברים שאני רוצה לעשות(להתאפר, להתלבש כמו בת וכו')  יתנו לי מעין הרגשה פנימית כזאת שאני כאילו בת.

תודה על החידוד.

חשוב לי שתדע, שגם אם בסביבך הקרובה אתה לא פוגש את זה ולכן זה מרגיש קצת "חריג", שזה סופר לגיטימי וגם מאוד כייף :)

כמו שהציעו מעליי, אם קשה או לא בא לך בשלב זה להתמודד עם דעות וקבלה של הורים, אתה יכול לתפוס זמן פנוי שלך לא איתם. בנוסף אני מזמינה אותך לקבוצות ולמועדוני הנוער שלנו, שם תוכל להכיר א.נשים בגילך שאולי יזדהו ותמצא איתםן שפה משותפת וכמובן סביבה בטוחה להתלבש ולהתאפר

מצרפת לינק לרשימת הקבוצות

http://igy.org.il/page.php?id=41

ולמועדונים

http://igy.org.il/page.php?id=5

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...