מעבר לתוכן
Anonimi123456

עזרה מנסה להבין

Recommended Posts

אני צריך עזרה, אני לא מבין כלום. 

בעתיד אני חושב שאני רוצה להיות בת, 

אני לא יודע איך מקבלים הורמונים? הורמונים משנים את צורת הפנים ליותר נשית? יגרמו לשיער גוף לנשור? יהיה לי גוף יותר נשי? או שזה רק בעזרת ניתוחים? איזה ניתוחים צריך לעשות על מנת שלא יראו שהייתי זכר חוץ מגרוגרת ולשינוי מין? 

באיזה גיל בארץ מותר לעשות ניתוח לשינוי מין? והאם הורמונים עולים כסף? וממש חשוב -הורמונים משנים את צורת הגוף כמו הכתפיים המותניים בגוף ואת צורת הפנים להשית? או שרק ניתוחים עושים זאת? 

תודה על העזרה ...

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

הורמונים משיגים בעזרת אבחנה של דיספוריה ואז פניה לבית חולים שמטפל בטרנסים ומשם דרך הקופ''ח ז''א קונים אותם כמו תרופות רגילות

הורמונים מזיזים שומן ממקום למקום אז הם כן יהפכו את צורת הפנים שלך ליותר נשית ועגולה וגם לאזור הישבן הירכיים וכמובן החזה

יש מקרים בהם לדעת טרנסיות ההורמונים לא עזרו מספיק אז הן עושות ניתוחים פלסטיים (כו גם גילוח גרוגרת והמון דברים - FFS (

שיער הגוף לא נראה לי נושר אבל גדל לאט יותר ויותר והוא נעשה דק יותר 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני מבינה שכרגע אתה חש המון בילבול ונראה שאתה מוצא את עצמך איי שם על הקשת הטרנסג'נדרית.
חשוב לי שתדע שלא משנה איפה תמצא את עצמך על הקשת הזאת אין כאן תשובה שהיא לא נכונה.
 עם הזמן וככל שיעבור הזמן ותתקדם עם התהליך האישי שלך , תוכל למצוא איפה אתה ממקם את עצמך בידיוק על הקשת הזו.

ובהקשר לשאלותך,      

קבלת הורמונים זה תהליך שצריך לעבור עם אנדוקרינולוג אפשר לקבל אליו הפניה באמצעות רופא משפחה תאך חשוב לזכור שאם אתה מתחת לגיל 18 זה מצריך ליווי הורה.
אחרי שקיבלנו מרשם מהאנדוקרינולוג הם יכולים להגיע בצורה של כדורים, משחות או זריקות.
ההורמונים גורמים לשינוי בקול, בשיערות הגוף ובחלוקת השומן בגוף אבל חשוב לזכור שהשינויים וגודל השינויים משתנים מאדם לאדם זה תלוי כמה זמן אנחנו בתוך הטיפול ההורמונלי והמהנה הגנטי .
לגבי הניתוחים, אצל כל אחד זה אידיוודואלי בתוך התהליך איזה ניתוחים לעשות ואיפה לעשות. אפשר לעשות את הניתוח העליון והניתוח התחתון הכל תלוי באיך אתה מרגיש עם עצמך ועם הגוף שלך (ממש אין חובה לעבור אותם).
בנוסף יש ניתוחים קוסמטים נוספים כמו טיפולי לייזר ושיוף גורגרת והתאמות נוספות לקבלת גוף נשי יותר.
את כל הניתוחים ניתן לעשות באופן פרטי אבל הם יקרים מאד.
אפשר גם לעשות ניתוח עליון\תחתון דרך ועדה רפואית על חשבון המדינה אבל זה תהליך שלוקח קצת יותר זמן.
לגבי הגיל לרוב כדי לחכות עם הניתוחים לאחר גיל 18.

בנוסף הייתי ממליצה לך לנסות ולהצטרך לאחת מקבוצות הטרנס* של איגי:

קבוצה טרנסית מעורבת מגדרית לנוער (13-18) 
שיניה זמין במספר 053-8775635
ברית זמינה במספר 052-6240097

קבוצה טרנסית צעירה מעורבת מגדרית (18+)

נעם זמין במספר 054-4702709 
יאלי זמינה במספר 054-5263964 

קבוצת לנערות טרנס*
בל -  Bell Agam - מוזמנימות לפנות ישירות בפייסבוק

המטרייה בת"א - מועדון לנוער טרנס*
שי זמין במספר- 054-7255408 

וגם הייתי רוצה להפנות אותך לארגון מעברים וקבוצת בריאוטרנס בפייסבוק:

https://www.maavarim.org/all-are-welcome

https://www.facebook.com/groups/244907389271466/

חשוב לי שלא תעבור את התהליך לבד ושתמצא עוד אנשים כמוך שעוברים את התהליך ועוד גורמים מוסמכים שיוכלו לללות אותך בתהליך. אם תרצה גם לאיגי יש מערך סוציאלי שיוכל לעזור לך לעבור את התהליך .
אשמח גם להמשיך לדבר איתך כאן או באופן פרטי אם תרצה :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...