מעבר לתוכן
Blueangel

נטייה מינית, עזרה דחוף

Recommended Posts

היי אני בת 15 בכיתה י..
לאחרונה אני מאוד מבולבלת לגבי הנטייה המינית שלי
ואני יודעת שיהיו תגובות כמו: את עדיין קטנה, את תגיעי לזה לבד, את צריכה להתנסות... וכאלה אבל אני באמת צריכה ייעוץ!!
השנה האחרונה הייתה מאוד מבלבלת.. התחלתי להיות מאוד תומכת בקהילה הגאה... לרצות ללכת למצעד הגאווה.. להשתתף בכל הפעילויות שקשורות
וגם התחלתי לפתח שאלות עצמיות בקשר לנטייה שלי .. אני מאוד מבולבלת .. אני יכולה להסתכל על בן בצורה חיובית רק עד הקטע של היופי והאופי עצמו... אני לא רואה את עצמי מקיימת יחסים עם גבר.. ולא זה לא מפחד לקיים יחסי מין כי עם יחסי מין עם אישה כן מושכים אותי ואני יכולה לראות את עצמי בסיטואציה הזאת..
אבל אני עדיין לא בטוחה אם אני נמשכת לבנות? או בכללי למה אני נמשכת..
כל פעם שאני רואה סדרות, סרטים, שירים שקשורים למצבים שקשורים ללהט״ב זה מאוד נוגע בי ועושה לי תחושות בלב של ״אני רוצה זוגיות כזאת״ אבל אני לא בטוחה אם זה סתם רצון לקשר כל כך טוב וקשר בריא.. או באמת רצון לזוגיות עם אותו מין כמו שלי...
אני גם מאוד נרתעת כשבנים מתחילים איתי.. אני נחמדה אליהם בגישה שלי אבל הגוף שלי אומר לי שזה פשוט לא מתאים ואני לא רוצה שום דבר איתם...
גם אני מרגישה הרבה יותר נוח בסביבת בנות..
לפני כמה זמן ישנו אצל החברה הכי טובה שלי ואני ישנתי עם אחת החברות באותו המזרון ואנחנו התכרבלנו כל הלילה ואפילו החזקנו ידיים והיה לי כיף. באמת לא נרתעתי לרגע והרגשתי במקום שטוב לי בו ואני חושבת שעם בנים הייתי מאוד נרתעת ולא יודעת מה לעשות אבל אני באמת צריכה ייעוץ...
איך אפשר לדעת מה הנטייה המינית? יכול להיות שאני לסבית?
תודה על ההקשבה וההשקעת זמן❤️

נערך היום על-ידי Blueangel

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי לך, 

זה באמת נשמע מאוד מבלבל. אין דרך שאני יוכל להגיד לך מה הנטיה שלך, רק את באמת יכולה לדעת את זה. אבל תראי, הדבר הכי טוב זה שאת לא חייבת להחליט כרגע או להגדיר את עצמך כרגע. 

זאת התקופה לזרום ולחוות ויכול מאוד להיות שתגלי שאת לסבית, וזה בסדר גמור. 

תתחילי בלשאול את עצמך שאלות כמו אם בא לך להתנשק עם אישה? בא לך להתנשק עם גבר? וממה נובעת התשובה שלך. האם זה רגשי או פיזי? 

בהמשך את גם תמיד מוזמנת להגיע לקבוצות של איגי. בהצלחה!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...