מעבר לתוכן
קטנה

אוף

Recommended Posts

יש לי כמה חברות שיצאתי ביפניהן מהארון למרות שאמרתי לכמה בנות והרגשתי הקלה עדיין יש לי כמה חברות שלא יודעות כלום שלא לדבר על ההורים שלי שאין להם מושג מכלום אני בבצפר שמשלב חילוניים ודתיים אז יש לי חברות שאני בחיים לא אספר להן ההורים שלי דתיים גם אז אני לא אומרת שום מילה וכל מה שבאלי זה להרוג מישהו למזלי יש לי ידיד גיי שמרגיע אותי כל פעם מחדש אין לי עם מי לדבר כל לילה בערך אני בוכה ונמאס לי כבר שאף אחד לא מבין אותי ושאף אחד לא יכול לעזור ונמאס לי שאני מסתירה את עצמי ונמאס לי שמרוב שהסתרתי את הרגשות שלי מפני אחרים ומרוב שאני מלאה בעצב אני יכולה לבכות כשאני רוצה כל דבר הכי קטן הופך למשמעותי וכל דבר שובר אותי לרמת בכי אבל אף אחד לא יודע

בקיצור נמאס 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זאת תקופה לא קלה בכלל ומעצבנת, חלק מהאנשים שאת מכירה יודעים וחלק לא.. סוג של בין שמיים לארץ.. 

אני חושב שזה שכבר סיפרת לאנשים, ויש לך את האומץ האדיר לספר לעוד זה כבר מוערך ותמשיכי כך! בקצב שלך! רק כשאת מוכנה לספר..

לגביי הרגשות, תנסי להשען על החברים שמכירים אותך או את הסיפור מקרוב.. תמיד כייף לפרוק מול אנשים תומכים

:)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודעץ בת כמה את, טבל אם זה מנחם אותך אז אני בת שמונה עשרה, הורים לא דתיים, וחברה נורא מקבלת ו*עדיין* לא סיפרתי לכולםן... שתדעי שיש אנשים יותר פחדנים, ושזה סבבה לגמרי לפחד לספר לאנשים, זה נושא שנורא קרוב ללב, וקשה לחשוף, במיוחד בפני ההורים, ואני רק יכולה לדמיין איך זה כשהם דתיים...

לגמרי לגמרי לגמרי משתתפת בתסכול שלך!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הבעיות היא שאני לא בקשר טוב עם ההורים כיאילו אנחנו יכולים לשבת אחד ליד השני ולאכול עשרים דקות בלי להוציא מילה ובלי להיות בטלפון

אני בת שלוש עשרה וחצי בערך וזה גם הגיל שמרגישים בו תסכול וזה בלי קשר לשום דבר ואני אישית לוקחת ריטלין שרק מדכא  

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי,
כמו שרשמת זה באמת גיל 'מתסכל', האם ניסית לדבר עם הורייך?
ייתכן שהם כלל לא שמים לב לכך שאת רוצה יותר תשומת לב מהם.
מלבד העובדה שאתם לא מדברים האם זה בא לידי ביטוי בדברים אחרים העובדה שאתם "לא בקשר טוב"?
בכל מקרה את מאוד צעירה והחיים עוד לפנייך, אין שום לחץ לספר לא לסביבה ולא להורייך, אלא אם זה משהו שממש חשוב לך ובזמן שאת מרגישה בנוח ובטוחה לספר.
חשוב שאם את מספרת להורייך תהיי באמת בטוחה שאת מוכנה וכמובן חשוב לקחת בחשבון שעד גיל 18 את כפופה לחוקים של הורייך כל עוד את תחת קורת הגג שלהם.
אני חושבת שלהסתיר זה באמת מתסכל, אבל תנסי אולי לדבר יותר עם אלו שכבר סיפרתם להם , על מנת שלא תרגישי לבד.
בלי שום קשר, את תמיד יכולה לפרוק פה.
או לשלוח לי הודעה בפרטי אשמח.
אליסה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני בקושי מדברת עם ההורים שלי וזה בא לידי ביטוי ברמה כזאת שלא נוח לי שנדבר רק אנחנו בכל נושא אני מתחמקת מהם בכל הנושאים  וכל ערב אני בוכה לבד כי ברגע שחברות שלי התחילות לשאול אותי מה קרה ולא היתה לי תשובה הייתי מתרצת וזה נמשך כבר כמה שנים אז אני לא מרשה לעצמי לבכות בבצפר גם אם אני מרגישה שהבכי עומד לצאת אני יעצור אותו 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי,
זה באמת נשמע ממש קשה , חשוב לפרוק ולדבר זה ממש עוזר להיפתח ולדבר עם אנשים.
ולכן אני קודם כל מודה לך ושמחה שאת משתפת קצת פה איתנו.
ואם בא לך להרחיב? את ממש ממש מוזמנת גם פה גם בהודעה פרטית אני פה בשבלך.
דבר נוסף, אני לא יודעת מאיפה את בארץ, אבל אם יש קבוצות שלנו של איגי באיזור מגורייך
מצ"ב לינק עם פרטים של כל הקבוצות שלנו:
https://igy.org.il/page.php?id=41
אז ממש כדאי לך ללכת.
אמרת שאת מרגיש ממש נוח עם הידיד הזה שלך.
אז אולי באמת כדאי שתרחיבי את מעגלי החברים שלך בקהילה הלה"טבית, אולי עם יהיו לך יותר חברות וחברים שחווים אותם חוויות כמו שלך.
יהיה לך יותר קל לשתף אותן.ם ולא תרגישי לבד.
חוץ מזה שממש ממש ממש כייף בקבוצות ובמועדונים של איגי.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכירה שלושה מהקהילה שיצאו בפני הוריהם הראשון והשני ההורים קיבלו אותם טוב יחסית 

אבל השלישי ההורים שלו העיפו אותו מהבית לחודשיים

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לשמוע שהעיפו את אחד מחברייך מהבית, זה קשה ולא נעים ולא פשוט כלל.
הייתי שמחה אם היית מפנה גם אותו לאיגי.
לכן גם אמרתי אל תמהרי לספר להורייך אלא אם את באמת מרגישה בטוחה בכך, אני לא רוצה שתחווי תסכול ויחד עם זאת את גרה איתם ואת צריכה אותם ותלויה בהם לפחות עד גיל 18.
חשוב לשמור על יחסים טובים כמ שאפשר עם ההורים ולנסות להקשיב להם ולחוקים שלהם.
אבל בכל מקרה, מה לגבי מה שאמרתי לך על הקבוצות שלנו? ניסית להגיע לקבוצות?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני אגיע לקבוצות הם יבינו לבד

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...