מעבר לתוכן
קטנה

אוף

Recommended Posts

יש לי כמה חברות שיצאתי ביפניהן מהארון למרות שאמרתי לכמה בנות והרגשתי הקלה עדיין יש לי כמה חברות שלא יודעות כלום שלא לדבר על ההורים שלי שאין להם מושג מכלום אני בבצפר שמשלב חילוניים ודתיים אז יש לי חברות שאני בחיים לא אספר להן ההורים שלי דתיים גם אז אני לא אומרת שום מילה וכל מה שבאלי זה להרוג מישהו למזלי יש לי ידיד גיי שמרגיע אותי כל פעם מחדש אין לי עם מי לדבר כל לילה בערך אני בוכה ונמאס לי כבר שאף אחד לא מבין אותי ושאף אחד לא יכול לעזור ונמאס לי שאני מסתירה את עצמי ונמאס לי שמרוב שהסתרתי את הרגשות שלי מפני אחרים ומרוב שאני מלאה בעצב אני יכולה לבכות כשאני רוצה כל דבר הכי קטן הופך למשמעותי וכל דבר שובר אותי לרמת בכי אבל אף אחד לא יודע

בקיצור נמאס 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי יקרה,

החברות הדתיות שלך שלומדות איתך בבית הספר הן הומופוביות? או שלא ידוע לך ואת מעדיפה בכל זאת לא לספר להן?

משמח שיש לך את אותו ידיד , שהוא שם בשבילך שמרגיע אותך במצב שבו את נמצאת. זה יכול לעזור ולתת לך להרגיש קצת יותר טוב בכל המצב, שאיתו את יכולה לשוחח על מה שאת מרגישה.

זה בסדר לבכות בגלל שקשה ועצוב, כמה שאת צריכה תוציאי הכל, זה טוב לבכות כשקשה ולא צריך לשמור מבפנים זה עומס יותר . 

מובן וברור למה קשה לך, המצב הזה לא קל ופשוט . למרות המצב אל תשברי, תחזיקי מעמד כמה שאת יכולה ואל תוותרי לעצמך. אם את נשברת זה גם בסדר, רק אל תוותרי. 

תזכירי לעצמך שבעתיד יהיה לך יותר טוב, כשאת תספרי (אם כמובן תרצי) מי את, כשתהיי משוחררת מכולם, שתחיי את החיים שאת רוצה לעצמך ותהיי במקום שהוא הרבה יותר טוב בשבילך. תעודדי את עצמך כמה שאת יכולה, תעשי דברים עכשיו למען העתיד שלך.

כאן בשבילך אם תרצי לשוחח בפרטי (:

שיהיה לך שבוע טוב :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...