מעבר לתוכן
מנטהפופ

להתאהב במדריכים בקבוצה הגאה? אפשרי? ומה עושים?

Recommended Posts

היוש אני לא יודע מה לעשות, יש מדריכים בקבוצה שלי שממש מושכים אותי. והם שונים ממש אחד מהשני לחלוטין. הבכיר מביהינים הוא כמו אח! אני לא ממש מבין למה זה קורה רק לי? ור איך להוציא אותו מהראש אני מתרחק במשמרת אבל אני לא יודע..חושב עליהם הרבה.... במיוד עליו מה עושים?

תודה! אוהב אורי :) ויום טוב..

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי אורי (: ,

בטח שזה אפשרי , להתאהב זה בסדר לא משנה במי. במצב של התאהבות אין כ"כ מה לעשות, צריך להשלים עם זה גם אם לא רוצים. קשה לשלוט ברגשות , זה לא קל ולא ככ אפשרי "לברוח" מהן.

זה לא קורה רק לך , יש עוד אנשים שהתאהבו במדריכים שלהם וההפך- שהמדריכים התאהבו בחניכים. חשוב לא לנסות בכח לברוח מהרגשות האלו, זה רק מגביר אותן , ובכללי גורם לכאב וחבל. אל תלחם נגד זה , תן לזמן לעשות את שלו כי במקרה של התאהבות אי אפשר להפסיק ישר להתאהב. לוקח זמן, ובסוף זה יכול לקרות (ויכול להיות גם שלא) . 

חשבת להתקרב אל מי שאתה נמשך+מאוהב במקום לנסות שההתאהבות תעבור מעצמה? 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי... היי...

הייתי רוצה לחזק את אמבר.

ובנוסף, להתאהב זה מקסים. מדריך נכון, זה מורכב. אבל באהבה כמו שבאהבה, אנחנו לא באמת בוחרים במי להתאהב. ועם רגשות צריך להתמודד ולא להדחיק.

לכן @מנטהפופ יקירי, הייתי ממליץ לך פשוט לשבת עם המדריך ולדבר איתו על זה ולהבין איפה הוא נמצא. ואולי הוא יעזור לך להשקיט קצת את כל מה שקורה אצלך בפנים :-)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...