Jump to content
Sign in to follow this  
Ocean

מבולבלים מינית? הידד! אני פה בשביל לעזור (ולבאס לכם תצורה)

Recommended Posts

אז ברוכות וברוכים הבאים לעולם ה"הצילו אני לא יודע מה אני". תגידו יפה שלום לחברים הטובים שלכם, למשפחה, לכל מה שאתם מכירים ואוהבים בעולמכם וברוכים הבאים לעולם שבו אתם מאה אחוז לבד. את הדברים שאני כותבת לכם כרגע אני מצטערת שאף אחד לא כתב לי לפני שנה וחצי, כשהייתי בטוחה שתוך חודש גג הכל מסתדר איכשהו.

אולי כדאי שאני אסביר. אם אתם "מבולבלים מינית" (המונח הזה פשוט מחליא אותי) הרבה זמן אתם תבינו בדיוק על מה אני מדברת. אם אתם חדשים בעסק פשוט שבו בנוח ותנו לי להעיף לכם כאפה.

הייתי פה הרבה בפורומים, באמת כולכם נחמדים והכל, אבל תנו לי להבהיר לחדשים פה כמה דברים, אחרי צפייה בעשרות יוטיוברים, קריאה באינטרנט וכולי, הנה כמה דברים שתשמעו או תקראו ולמה הם לא נכונים:

(אני רוצה להדגיש שהכל פה לגבי, אתם יכולים להסכים ואתם יכולים שלא, הדברים האלה די מנוגדים לאופי הפורומים האלה אבל בדרכי שלי אני רק מנסה לעזור)

"קחו את הזמן שלכם להבין מי אתם ומה אתם, אתם תבינו הכל בבוא היום"- אוקיי פשוט קאט דה בולשיט. גורמים לזה להישמע כל כך חמוד ותמים, ממש "מגלים נטייה מינית עם דורה" מסע מרגש וחוויתי אל מעמקי הנפש שלכם, לא. פשוט לא. זה הולך להרחיק אתכם מכל מי שאתם אוהבים ואהב אתכם, תסחבו אתכם כל כך הרבה ואין לכם איך להוציא את זה במילים. זה לא הולך להיות חוויתי ומרגש זה הולך להיות מחורבן.

"תספרו לאנשים שאתם מרגישים בטוחים איתם ושאוהבים אתכם"- אין לי תשובה חד משמעית בנושא. אני יכולה לספר לכם על הטעות שלי, חברה שיתפה אותי ושיתפתי אותה וחבר אחר הבין לבד כי היה בקטע עלי ואז סיפרתי גם לזאת ולה ולו ומפה לשם כולם יודעים... יודעים מה?! שאלת השאלות באמת, יודעים דברים עלי שאני לא יודעת. ואז כל החברים שלי כל כך בתוך החיים שלי ופתאום יש להם זכות לשאול אותי מה הנטייה המינית שלי והם מתבלבלים ואני עוד יותר. אבל אני לא יכולה לכתוב לכם אל תספרו לחברים, כי זה בטח קשה בלי לספר בכלל, אז עם היציאות תמודדו בעצמכם, תחלחטו למי ומתי ואיך, רק אל תספרו לכולם.

"תספרו לחברים מהקהילה, הם יבינו"- לא הם לא, אפשרות אחת ומשש לא נעימה זה שהם יתנשאו בטירוף על זה שהם עברו יותר. אפשרות שנייה זה שהם לא יבינו בכלל, לא כולם עוברים את אותם דברים! חברים שלי מהקהילה וכאלה שמבולבלים בעצם לא הבינו כלום, אל תרדפו אחריהם.

"קהילה שלמה עומדת מאחוריכם"- מצטערת לאכזב אתכם אבל זה שנטשתם את הקהילה הסטרייטית כדי לחפש את עצמכם לא אומר שאתם חלק מהקהילה הלהטבית. עכשיו תכעסו עלי, סבבה. אני לא מרגישה שמקומי אתכם, ולא עם הסטרייטים, אני נופלת בין הכיסאות המזורגגים מחפשת את מקומי באפלה, לא רוצה לנדות אף אחד מקהילה שהוא מרגיש חלק ממנה אבל אם גם אתם כמוני זה המצב.

"תלכו לאיגי, תכירו חברה שמרגישים כמוכם"- הייתי בכמה פעולות ספורות, זאת הייתה טעות. מצאתי את עצמי הכי קטנה שם למרות שהייתי בת 14, כולם כבר בחבורה סגורה ומלוכדת של חברה שנראו לי אז גדולים ומפחידים. כולם כל כך בטוחים בעצמם והרגשתי נורא בחוץ. אולי זה משהו בקבוצה הספציפית באיזור שלי, אולי משהו בי, סגורה יחסית לדברים חדשים, אולי הייתי צעירה מדי ולא מוכנה לזה, אבל אם אתם לא מרגישים שלמים על זה אל תלכו לפעולות. המחיר של השקרים ורגשות האשם לא שווה את זה בעיני.

בקיצור מה שאני מנסה לומר זה שזה לא מסע כיפי לגילוי עצמכם זאת תקופה זבל שתרחיק אתכם מאחרים. אל תפיצו את זה שאתם בקראש על מישהו מהמין שלכם או משהו בסגנון לאנשים שאתם לא מוכנים שיבואו אליכם באמצע החיים עם שאלות על הנטיות המיניות שלכם. אל תצאו בפני חברים מהקהילה רק כי הם מהקהילה, יש לי חבר בארון והוא מדי פעם מוציא אותי ומגונן על עצמו. אל תשתלבו יותר מדי בקהילה, מה אם בסוף אתם סטרייטים? ואל תלכו לאיגי אם אתם לא שלמים עם ההחלטה הזאת.

אני יותר מאשמח לקבל תגובות וביקורות על זה, בין אם אתם מסכימים ובין אם אתם סולדים מכל מילה. אולי העברתי ביקורת על משהו שאתם אמרתם אבל זאת התחושה שלי. אין קהילה בשביל האנשים שמצב שלי, ורובם יוצאים מהבילבול הזה די מהר, אתם מוזמנים ומזמנות לשלוח הודעה ונדבר.

לא מסכים עם הגישה רק כי היא פשוט נטו שלילית (לאו דווקא לא מסכים עם הטיעונים), יש סיכוי שהטיעונים שלך נכונים כלפייך ואם כן, אני מצטער לשמוע... אבל ההתלהמות קצת הפריעה לי לקרוא עד לסוף הפואנטה.

נשמע שעברת חוויות לא פשוטות, אם תרצי לשתף מעבר את יותר ממוזמנת, אולי אצליח לשכנע אותך שלא כולם ככה.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this