מעבר לתוכן
אנונימי437

אני חושב שאני בי

Recommended Posts

תמיד נמשכתי לבנות, אני לא יודע איך להסביר משיכה אבל פשוט נמשכתי אליהן. בחודש האחרון נהיה לי קראש על ילד מהכיתה שלי, בחיים לא נמשכתי לגברים וזה הגעיל אותי. לחשוב על סקס עם גבר נשמע לי די דוחה אבל עם אישה הייתי מסכים. כדאי לי לספר למישהו ומה אני בכלל?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי (: ,

תמיד כדאי לספר רק כשאתה בטוח בעצמך, יודע בוודאות מי אתה , כשאתה מקבל את עצמך ואוהב את עצמך, כשאתה יודע ששום הערה פוגענית לא תפגע בך.

לחשוף את עצמך כשאתה יודע שאתה עלול להיפגע, יכול מאוד להשפיע וחבל , וחייבים למנוע את זה. כמובן שזאת עבודה עצמית, והיא לא קלה , אבל היא אכן אפשרית ואני מאמינה שאתה מסוגל אם במידה ואתה נפגע מהערות. אם אתה לא נפגע , אז מעולה (: .

תשובה לשאלתך , לא מכירה אותך ולא יודעת מה אתה בדיוק מרגיש , לכן ממליצה לך לחכות עם לספר.

בהצלחה בהמשך (:

יום נפלא (:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי,
קודם כל, רק אתה יכול להגדיר את עצמך, לפי מה שמרגיש לך לנכון.
אם אתה חווה משיכה לגברים ונשים זה טיבעי ויכול מאוד להיות שאתה באמת ביסקסואל, אבל אל תמהר להגדיר.
כשתרגיש שלם עם עצמך אתה כבר תדע לבד לאיזה הגדרה אתה משתייך, אבל תמיד תזכור שאף אחד אחר לא רשאי לערער על הגדרה שבוחר לעצמך או להחליט עבורך.
לגבי לספר או לא זה עניין מאוד אישי, אם יש לך חבר.ה שאתה מרגיש נוח לספר לה.ו ובא לך לחלוק עם מישהו קרוב אז זה בסדר גמוור.
כך בחשבון כפי שאמבר רשמה שאתה צריך להיות מוכן לסיכוי להתאכזב מהתגובה, אז באמת תספר למי שאתה בטוחה שתתמוך/ יתמוך בך.
אבל אין לאלן למהר ובכללי את ממש צעיר , אז זה טבעי שמחשבות על סקס יכולות מאוד מאיימות ומרתיעות.
ייתכן שככל שתגדל ותתבשל מבחינה מינית הרעיון פחות ירתיע אותך או לחלופין ירתיע אותך יותר.
מה שחשוב שאל תדאג, הכל קורה בזמן שלו.
ואתה תמיד מוזמן לשתף אותנו פה.
אתה יכול לרשום תמיד בפרטי ואני יותר מאשמח לקרוא אם תרצה לשתף.
שיהיה ערב טוב :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...