מעבר לתוכן
LEE19

התמודדות עם התמכרויות

Recommended Posts

היי כולם

מה שלומכם?

טוב אז רציתי לשאול אם למישהו יש עצות מועילות להתמודדות עם התמכרויות?

ניסיתי ליישם כל מיני עצות שראיתי באינטרנט אבל זה לא עוזר... תמיד אומרים שאם לא הצלחת להשיג משהו כנראה שלא רצית אותו מספיק..אבל אני כן רוצה להפסיק עם ההתמכרויות האלו..( אוח על מי אני עובדת אני לא יכולה להפסיק)

בכל אופן אני אשמח לשמוע

תודה!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי לי, 

בא לך לפרט טיפה יותר באיזו התמכרות מדובר?

בגדול זה תלוי בהתמכרות אבל אם מדובר במשהו רציני, הדבר הכי טוב זה לפנות למישהו מקצועי כמו יועץ בית ספר. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה התמכרות פיזית אז אין ממש ברירה לפעמים חוץ מלקחת הפסקה מהכל וללכת לגמילה..

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי, לי מה שלומך?
כל התמכרות מצריכה צורת התייחסות שונה.
זה תלוי אם מדוברת בהתמכרות להתנהגויות או לחומרים.? הייתי שמחה אם היית יכול.ה לפרט?
את נמצאת היום באיזשהי מסגרת? (לימודים, שרות לאומי, שרות צבאי וכד') 
האם דיברת עם מישהו אודות אותן התמכרויות אליהן את.ה מתייחס.ת?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!

נכון, אתם צודקים. באמת רצוי ללכת לטיפול כדי להתמודד בהצלחה עם התמכרויות.

אבל אני מודה שההתמכרות הזאת די טיפשית, למרות שרוב האוכלוסייה בעולם סובלת ממנה בדרך כזו או אחרת. 

הבעיה שלי היא הפלאפון, אני מכורה ברמות, כבר שלושה חודשים שאני בקושי ישנה בלילות, העיניים שלי אדומות תמידית מחוסר שינה ומעייפות, (כבר חודשיים שעין ימין שלי לא מפסיקה לרעוד) אני לא מצליחה להשאר מרוכזת בזמן העבודה.

וכשאני חוזרת הביתה, במקום לנוח קצת אני שוב עם הפלאפון, פשוט מבזבזת את הזמן שלי על שטויות. אני באמת רוצה להפסיק עם זה כי זה דופק אותי וגם משפיע על האנשים סביבי. 

אני יודעת שאני מסוגלת לגרום לעצמי להפסיק, אפילו את ההתמכרות שלי לעישון הצלחתי לרסן קצת, אבל עם זה אני פשוט לא מצליחה, אני מרגישה מגוכחת, אבל זאת באמת בעיה רצינית מבחינתי. אוחח גאד דאמט מה אני יכולה לעשות??

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי את הבעיה הזאת והחלטתי פשוט לחתוך מהטלפון. זה ישמע מוזר אבל אי כבר כמה שבועות עם טלפון מקשים וזה מדהים. ממליצה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מנסה לעזור אבל לי יש את אותה בעיה.

למעשה יש לי שתי התמכרויות, טלפון ומשככי כאבים. השנייה קצת יותר מדאיגה.

בתכלס אני פשוט מנסה להתרכז יותר בדברים שאני אמור להתרכז בהם במקום בטלפון. זה אומנם די קשה כי החיים שלי מתנהלים דרכו (ליטרלי, אני מריץ את הלו"ז שלי לפי לוח שנה בטלפון), אבל את פשוט צריכה לקבוע לעצמך שעה או שעתיים או אפילו שלוש (צריך להתחיל בקטן) שאת מתרכזת במשהו אחר, עושה משהו אחר ולא בטלפון איי גאס?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ליאוש

אם ההתמכרות שלך היא ממשהו שמשפיע באופן ישיר וחזק על המוח(סיגריות/אוכל/אלכוהול/סמים) אז בהחלט מומלץ לך ללכת לאיש מקצוע שיעזור לך להשתחרר מזה.

אם ההתמכרות שלך זה לא משהו מהדברים שאמרתי למעלה, את בהחלט יכולה להשתחרר מזה בכוחות עצמך, או הכי טוב, בעזרתם של חברים/משפחה, ואנשים אהובים ❤

מקווה שעזרתי

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...