Jump to content
Someone001

התלבטות בנוגע לזהות מינית

Recommended Posts

היי. אני בן 22 ורוצה להתייעץ אתכם.

כל חיי הייתי במגע מיני עם גברים ולאחרונה מרגיש שכבר נמאס לי מגברים וגם כי רוב הגברים שרוצים אותי פחות בטעם שלי. ניסתי לבדוק את הזהות המינית שלי כי תמיד התלבטתי אם אני נמשך לבנות. לפני זמן רב יצאתי ל2 דייטים עם בחורה ונעלמתי לה כשהיא רצתה מין. אחר כך הכרתי בחורה במועדון ונסעתי אליה לבית והמין היה פושר מניח שזה בגלל שאני בוסר עם מין עם בנות בשונה מגברים שמגיל די צעיר יש לי ניסיון.

לפני כמה זמן הכרתי גבר ברחוב והלכנו לצד וגילתי שלא עומד לי. אחר כך ניסתי לאונן בבית ולא הצלחתי. נלחצתי וחששתי שאני סובל מאיפוטנציה. הגעתי לבית של חברה קרובה והיא מצצה לי ועמד לי על הטיל. הרגשתי שאם תמצוץ עוד קצת אני אגמור וזה חדש לי כי כשיש לי מין אוראלי עם גברים לוקח לי המון זמן לגמור וזה גם בשפשוף אחר כך לבד וגם אחרי זמן רב מצליח לגמור. תמיד נמשכתי מינית לגברים וברחוב ובכל מקום ויזואלית גברים מושכים אותי מינית בפרט צעירים ומראה עדין (אך גם לפעמים גברי), ועם בנות אני מרגיש שאין לי ניסיון. דבר ראשון האיבר הנשי כוס זה נראה לי כל כך מוזר כי אני לא רגיל אליו מגילאים צעירים רגיל לראות זין. זה נראה לי כל כך מוזר כי אני פשוט לא רגיל!!! פתחתי כרטיס באתר הכרויות של הטרוסקסואלים ואני לא יודע מה אעשה במצב שאצטרך לשכב איתה ובפרט במצב שאצטרך לחדור. אני לא מרגיש משיכה כל כך עזה לשכב עם בנות ואולי זה בגלל שאני לא רגיל לזה. בתיכון הרגשתי משיכה לבנות והדחקתי את זה כי הרגשתי כאילו זה דבר אסור (מסיבות שלא נעים לפרט) ועם הזמן המשיכה אליהן נעלמה מצד שני כשמישהי מצצה לי עמד לי על טיל. הניסיון המיני הבוסר שהיה לי עם הבחורה במועדון לא רוצה שיחזור רוצה שיהיה לי משיכה גדולה לבנות ואהנה מזה כי שוב ההיא מצצה ועמד לי (וזה משהו שלא יחזור מצידה וגם מעדיף לא איתה) אני גם מרגיש שעם גברים מלבד משיכה מינית אין משיכה רגשית (אחרי קשרים כושלים) ולרוב אני כמעט ולא מסתדר עם גברים לעומת נשים שיש לי קשר מצויין איתן ובתור בחור רגיש הן גם רגישות אליי, נחמדות אליי, כיפיות איתי והרבה יותר נחמד איתן מאשר עם גברים!!! אני נמשך רגשית לנשים, מתעניין חברתית בנשים ואוהב נשים אך לא רגיל לשכב עם נשים. אני לא יודע אם אני גיי, בי סקסואל או אפילו מוזר לומר סטרייט שבמקרה איכשהו הגיע למשיכה עם גברים כתוצאה ממישהו שנגע בי מינית בגיל 6/סיפור אחר. אני די מבולבל והייתי שמח לדעת מה לעשות כדי לבדוק את הזהות המינית שלי עם מישהי, איך בכלל בדייט אדבר או לא אדבר איתה על זה (זה יכול להרחיק). אני לא כל כך מתחבר לקהילה ולסגנון והייתי שמח אם לא הייתי שם ויותר שמח לגלות איך אצליח לבדוק את הזהות המינית שלי ואולי אצליח לראות אם יש אפשרות לשכב עם בנות מהבחינה שיהיה לי משיכה אליהן. היה לי פעם משיכה עזה לגברים וכיום מרגיש הרבה פחות משיכה ולעומת זאת רגשית די אוהב בנות ומינית לא סגור ולא יודע איך לבדוק את זה ואני גם חושש שאם אכנס למיטה עם מישהי אוכל לאכזב אותה מינית כי אין לי כל כך ניסיון ולא ידוע על משיכה. עם גברים בקשר רומנטי לא הצליח ומבחינה מינית מרגיש שמיצתי וגם מרגיש שחוץ ממין אין לי שפה משותפת איתם תמיד הסתדרתי הרבה יותר טוב עם בנות ואהבתי אותן רגשית לא בהכרח מינית (ומזכיר לכם: היה לי משיכה אליהן פעם בתיכון שהדחקתי ומאז לא מרגיש ממש משיכה וכשההיא מצצה עמד לי).

היי לך...

נראה שאתה באמת ממש מבולבל, ו-וואלה... לא מאשים אותך. עושה רושם שאתה ממש שוחה המון גוונים של אפור מבחינת משיכה מינית ורומנטית. וזה בסדר גמור.

נראה שגילת את עצמך מחדש בגיל 22. ומשיכה היא לא רק מין, ולא רק אם עומד לך או לא, אלא גם רגש ואהבה. ונראה שכרגע הכל זורם ומתערבב לך זה בזה לפעמים יחד. לפעמים בנפרד.

הכי חשוב שתקח את הזמן עם עצמך תלמד לחקור את עצמך ומה עושה לך את זה גם מבחינה פיזית וגם מבחינה רגשית. הקשת הבי סקסואלית היא מאוד רחבה ולא חייב להתמקם רק על מקום אחד, ואין תשובה או רגש שהם לא נכונים. הזמן יעשה את שלו ואתה עוד תמצא את עמק השווה בין השכל הלב, והגוף שלך בין שזה יהיה עם גבר או אישה העיקר שזו תהיה אהבה הדדית חזקה ונעימה לכל הצדדים והאיברים הנכונים :-)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...