מעבר לתוכן
אורח

איך למצוא בן זוג

Recommended Posts

אורח

אני הומו בארון בן 15 ואני ממש רוצה למצוא בן זוג. אני לא יודע איך אני יכול להכיר מישהו נורמאלי בגילי בלי לצאת מהארון

יש עצות?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
22 hours ago, Guest הומו בארון said:

אני הומו בארון בן 15 ואני ממש רוצה למצוא בן זוג. אני לא יודע איך אני יכול להכיר מישהו נורמאלי בגילי בלי לצאת מהארון

יש עצות?

מוזמן לפתוח משתמש ונדבר

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אורח, אתה לא צריך לצאת מהארון לפני שאתה בשל לכך.

אולם כדי למצוא בן זוג באמת צריך להכיר יותר מבחר של אנשים בקהילה, או אם מישהו מחברים חברות שלך מכירים אנשים מקהילה להכיר דרכם.
כמובן שאתה מוזמן לרחיב את המעגלים החברתיים שלך בקהילה פה ובקבוצות של איגי.
רק חשוב להדגיש שזאת לא המטרה של הקבוצות.
ככל שתכיר יותר אנשים בקהילה אני מאמינה שיהיה לך יותר קל להתחבר ולמצוא זוגיות עם מי שמתאים לך :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
On 10/11/2018 at 10:56 PM, Guest הומו בארון said:

יש עצות?

כן ברור.

רק בשביל קונטקסט אני בן 15 הומוסקסואל מחוץ לארון.

1. הדבר הכי חשוב בלמצוא מערכת יחסים זה לא לשפוט אף אחד לפני שאתה מכיר אותם... סוג של עברת על זה עם ה "מישהו נורמאלי".. זה כבר משהו שאתה צריך לעבוד עליו

2. זה יהיה מאד מאד מאד מאד קשה לתפעל מערכת יחסים פורה עם מישהו כשאתה בארון תקח את זה מנסיון.. קודם תצא..

3. תהנה. אל תילחץ מהנושא הזה ואל תחשוב על זה יותר מדי. אובססיביות על משהו יכול להיות דבר מחריד אז זה חשוב שתקח דברים לפרופורצית ואתה לא חייב שיהיה לך בן זוג אף פעם.. שלא נדבר על גיל 16

4. תקח בחשבון שבגילנו קשה יותר למצוא אנשים מהקהילה... ובגלל שאתה חי בישראל לשאול מישה על המיניות שלו יכול להיות דבר מעצבן והתגובה שלו אם הוא הטרוסקסואל רוב הסיכויים תהיה מעליבה. אז אל תפתח ציפיות על כל אחד בבית ספר

5. תימנע משיעורי ספורט. אומיגוד זה קשה לחיות עם כל החתיכים בשכבה עושים שכיבות שמיכה מולי. בעיות של הומואים אתה מבין? 

(5. היה סרקסטי.. אין לי חתיכים בשכבה..)

בברכת הצלחה, גבריאל מנדלר

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
ב-11.10.2018 בשעה 22:56 אורח אמר/ה:

יש עצות?

אני אשמח להכיר אותך אני 14 בארון וגם מחפש❤️

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.