מעבר לתוכן
אורח

מבולבלת די בטוחה שאני בי

Recommended Posts

אורח

היי...

אני היום בכיתה ז אני יודעת שזה גיל די צעיר להתחיל לגלות את המיניות שלי אבל אני מרגישה את זה כבר די הרבה זמן

אז לפני שנה בערך התחלתי להיות מבולבלת לגבי המיניות שלי כי היה לי קראש על 3 חברות טובות [אחת אחרי השנייה] ולא אמרתי כלום לאף אחד ואחרי שהיה לי קראש על שלוש בנות האלו הדחקתי את זה לגמרי מהראש שלי כי פחדתי אם זה נכון איך המשפחה תקבל (אבא תומך בקהילה ואמא לא מאוד תומכת בקהילה) איך יקבלו אותי חברתית ואך אני אקבל את עצמי מי אני ומה אני כי אני בעצמי עדיין לא סגורה על זה ובקיצור הדחקתי את זה הכי רחוק ממני כי פשוט לא ריציתי לחשוב על זה ..

וחשוב לציין שמאותה תקופה לא הרגשתי  קראש על בנים כן היה לי חיבובים קטנים כאלה ל3 או 4 ימים אבל לא משהו רציני מידי 

כעבור שנה של הדחקות ומצב נפשי לא טוב (שלמזלי הרב ההשתפר בזכות זה שעברתי בית ספר)

אחת החברות הכי טובות שלי יצאה בפני מהארון בפני וזה גרם לי לחשוב על אותה הרגשה שהייתה לי לפני שנה ואני חושבת שאני גם מתחילה לפתח רגשות אל אותה ילדה ואני ממש מבולבלת ולא בטוחה כבר לגבי כלום בי..........

מישהו יכול לתת טיפים איך לעבור את התקופה המתסכלת הזו ?

והאם לספר למישהו \ להורים למרות שאני לא בטוחה ?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זה בכלל לא גיל מוקדם, זה בדיוק הגיל שמתחילים לחקור את המיניות וזה לגמרי בסדר.

נשמע שאת לסבית, או לפחות בי עם נטיות לסביות ואני חושב שאת צריכה בתור התחלה לספר על זה לאותה חברה. אפילו אל תגדירי את עצמך, תגידי לה משהו בסגנון של 'אני חושבת שאני נמשכת לבנות'.

זה יעזור לך להוריד את זה מהחזה שלך, תהיה לך מישהי שתתמוך בך ותוכלי לומר את המילים האלו בקול, זה יעזור לך להבין אם את מזדהה איתן באמת.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי אני בכיתה ט י בן 15 אני אוהב גם גברים וגם נשים אבל אני לא יודע זה ממש מוזר לי אני צריך עזרה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 20 שעות אורח אמר/ה:

היי...

אני היום בכיתה ז אני יודעת שזה גיל די צעיר להתחיל לגלות את המיניות שלי אבל אני מרגישה את זה כבר די הרבה זמן

אז לפני שנה בערך התחלתי להיות מבולבלת לגבי המיניות שלי כי היה לי קראש על 3 חברות טובות [אחת אחרי השנייה] ולא אמרתי כלום לאף אחד ואחרי שהיה לי קראש על שלוש בנות האלו הדחקתי את זה לגמרי מהראש שלי כי פחדתי אם זה נכון איך המשפחה תקבל (אבא תומך בקהילה ואמא לא מאוד תומכת בקהילה) איך יקבלו אותי חברתית ואך אני אקבל את עצמי מי אני ומה אני כי אני בעצמי עדיין לא סגורה על זה ובקיצור הדחקתי את זה הכי רחוק ממני כי פשוט לא ריציתי לחשוב על זה ..

וחשוב לציין שמאותה תקופה לא הרגשתי  קראש על בנים כן היה לי חיבובים קטנים כאלה ל3 או 4 ימים אבל לא משהו רציני מידי 

כעבור שנה של הדחקות ומצב נפשי לא טוב (שלמזלי הרב ההשתפר בזכות זה שעברתי בית ספר)

אחת החברות הכי טובות שלי יצאה בפני מהארון בפני וזה גרם לי לחשוב על אותה הרגשה שהייתה לי לפני שנה ואני חושבת שאני גם מתחילה לפתח רגשות אל אותה ילדה ואני ממש מבולבלת ולא בטוחה כבר לגבי כלום בי..........

מישהו יכול לתת טיפים איך לעבור את התקופה המתסכלת הזו ?

והאם לספר למישהו \ להורים למרות שאני לא בטוחה ?

לפני 4 שעות Noamkfjlai אמר/ה:

היי אני בכיתה ט י בן 15 אני אוהב גם גברים וגם נשים אבל אני לא יודע זה ממש מוזר לי אני צריך עזרה

היי לכם (: ,

אני ממש אשמח לעזור , אשמח אם תשלחו לי הודעה מחר בבוקר לתזכורת להגיב למה שכתבתם (:

כרגע לא אפשרי להגיב, לכן אשמח לתזכורת , תודה ולילה טוב (:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי (: ,

לגלות את המיניות בכיתה ז', זה לא נחשב צעיר כיום. יש ילדים שגילו את הנטייה המינית שלהם/ההגדרה שלהם בגילאים יותר צעירים, וזה בסדר גמור . (:

הדחקה לעולם לא עוזרת, כאשר מדחיקים זה חוזר בסוף נזכרים בו שוב והוא חוזר כפול מימה שהיה. לכן, תמיד תמנעי מלהדחיק כי זה לא דבר שהוא טוב ומזיק בסופו של דבר.

שמחה בשבילך שהמצב השתפר (:

תמיד טוב לספר ולשתף מה מרגישים, אם הקשר שלך עם אבא שלך הוא טוב ואדוק ואת מרגישה שאת יכולה לספר לו הכל מבלי לחשוש אני חושבת שזה יהיה מצויין אם תשתפי אותו במה שאת מרגישה. חשוב לשתף לא משנה למי, גם אם זה לחברה טובה, לא טוב לשמור דברים בלב אז אם את מרגישה שיש בנאדם שאת מרגישה שאת יכולה לסמוך עליו ושהוא יהיה כאן בשבילך אז ממליצה לך לשתף כמה שיותר. 

רואים ומבינים לפי מה שכתבת שאת עדיין מבולבלת וזה גם בסדר גמור (: , אל תגדירי עדיין, רק כשאת בטוחה במי שאת תגדירי (אם חשוב לך הגדרות, אם לא זה גם בסדר גמור) . 

כאן בשבילך (:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 23 שעות Noamkfjlai אמר/ה:

היי (: ,

מה שאתה מרגיש ואוהב זה בסדר גמור (: , למה זה מרגיש לך מוזר? מה גורם לך להרגיש כך? 

אם תרצה אתה מוזמן לפנות אלי לפרטי ושנדבר על זה (:

כאן בשבילך (:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני ביסקסואלית והבנתי את זה לפני חצי שנה. אתמול הקראשית סיפרה לי שיש לה עליי קראש אז כנראה שנהיה ביחד. 

אני לא יודעת מה לעשות כי אמא שלי די הומופובית מכחישה אבל היא לא אוהבת את הקהילה... 

אני לא אוכל לשמור על חברה שלי בסוד אבל גם לא אוכל לצאת מהארון... אני ממש אשמח לעזרה 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הייי.....

מאוד שמח לשמוע על התאמה כל כך מדהימה בין שני קראשים.

הפחד מההורים מאוד מובן... במיוחד שמקבלים מהם את הצד ההמופובי. אבל לפעמים כשהם מבינים שזה הילד שלהם, הם רואים את הטעות שבהתנהגות שלהם. אולם גם לפעמים לו.

הייתי ממליץ לנסות כרגע יותר להתמקד בקשר שלך ופחות בהורים. וכשתהיי בטוחה בקשר ותראי שהוא יציב, אולי תולי לראות את הדברים מאור מעט אחר.

בנוסף, הייתי רוצה לנסות להפנות אותך ל @אירית מור שהיא מארגון תהל"ה שעוזר להורים לעבור את התהליך שלהם כאשר הילד שלהם יוצא מהארון.

אם היא לא עונה לך, דברי איתי בפרטי ואבקש ממנה אישית לצור איתך קשר :-)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...