מעבר לתוכן
אורח

בלבול רציני כבר שנתיים פלוס

Recommended Posts

אורח

אהלן אני עוד מעט בן 19, 

וכבר כמה שנים שאני ממש מבולבל אני פסיבי בזה אני בטוח (כלומר אם אני הומו אני פסיבי), 

הקטע שאני מרגיש משיכה חזקה לאיבר מין הגברי וכן מרגיש משיכה גם לבנות אבל קטנה בהרבה שיש סיכוי טוב מאוד שהיא נגרמת רק כי אני מרגיש ש"גבר חייב להמשך לאישה" ואני מדחיק את המשיכה לגברים,  משהו נוסף זה שאני באמת יכול תדמיין את עצמי חי עם גבר במשיכה מינית ורומנטית כשאני טיפה חרמן אבל כל פעם שאני חושב על להיות חבר של מישהו בקטע רומנטי כשאני לא מביא ביד אני מרגיש לא בנוח עם עצמי ומרגיש שאני לא נמשך אליו רומנטית או מינית ושאני רואה גבר חתיך סתם ככה אני לא יכול לדמיין את עצמי איתו.

בנוסף אני לא יכול לדמיין את עצמי עושה אהבה עם גבר שאני לא מרגיש בנוח איתו אני כאילו חושב שזה יהיה מהמצבים האלה שבפנטזיה נראים טוב אבל במציאות אני לא ארגיש אליו משיכה בכלל.

לאיודע מה עובר עלי אולי זה כי אני לא מרגיש בנוח עם במיניות שלי?  או שאני מנסה להדחיק?  אשמח לתשובות ואם עברתם דברים דומים ממש אשמח אם תעזרו  :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שאתה הומוסקסואל אבל לא הומורומנטי

אולי הטרורומנטי

יש הבדל בין המשיכה המינית למשיכה הרומנטית ואתה יכול לרצות מין מסוים בצורה מינית אבל לא למערכת יחסים רומנטית.

ממליץ לך לחשוב עם עצמך באיזו מערכת יחסים רומנטית אתה רואה את עצמך בעתיד.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

חשוב לזכור שאנחנו בחיים לא נדע את התשובה טוב כמוך. תמשיך להריץ מחשבות בראש ותראה מה נעים לך ומה מרגיש לך נכון, וכשתהיה מוכן אם תרצה גם תתחיל להתנסות

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי,
ענו לך יפה מאוד מעליי, נשמע שאתה מבולבל וזה טבעי וגיוני לחוות רגשות מעורבים.
אתה לא חייב למהר להחליט ולהגדיר את עצמך, ייתכן באמת שהמשיכה שלך היא שונה כלפי גברים ונשים.
ויכול מאוד להיות שאתה נמשך ליותר ממגדר אחד.
אני מאמינה שכאשר יגיע הגבר או האישה המתאימים אתה תרגיש אם זה נעים ונכון לך.
חשוב שתמיד תהיה נאמן לעצמך לרגשות ותחושות שלך ותעשה רק מה שנכון עבורך.
ככל שתחווה יותר מערכות יחסים כמובן יהיה לך יותר קל למצוא ולהבין למי אתה נמשך ובאיזה אופן.
לעיתים יש גם מערכות יחסים לא מונגמיות שונות בהן אתה לא בהכרח חייב לבחור פרטנר.ית אחד.ת, אבל כמו שרשמתי קודם רק אם זה מה שיתאים או מתאים לך.
אם אתה רוצה להמשיך להרחיב או לפנות אליי אפילו בפרטי, אשמח אם תפתח משתמש ותשלח הודעה.
בכל מקרה לכל גבר שתרצה אני פה, ואהת כמובן מוזמן להמשיך ולכתוב לנו. :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...