מעבר לתוכן
תמרה

לא בטוחה אם אני סטרייטית או בי

Recommended Posts

אני בת 19. תמיד הגדרתי את עצמי סטרייטית וכן נמשכתי לבנים והייתי עם בנים אבל אף פעם לא שכבתי עם בן. 

מאז שאני זוכרת את עצמי היו פעמים שהיו לי רגשות לבנות שגדולות ממני. לא בטוחה אם זה רגשות רומנטיות אבל זה הרגיש כמו קראש כזה ורציתי שהן יאהבו אותי, ידברו איתי ויהיו איתי. 

בזמן האחרון כן היו לי מחשבות או חלומות מיניות על כמה בנות אבל זה תמיד היו בנות בסביבות הגיל 25-30 ואף פעם לא הרגשתי משהו על מישהי בגיל שלי וזה אפילו מגעיל אותי לחשוב על להיות עם מישהי בגיל שלי. 

בקיצור אני מרגישה מבולבלת ואני לא יודעת אם זה רגשות רומנטיות לבנות או רגשות של הערצה או משהו לבנות שגדולות ממני. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כאילו את בי ופשוט יש לך העדפה לנשים מבוגרות. לא חושבת שהערצה למישהו גורמת לך לרצות לשכב איתו.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי (: ,

זה באמת די מבלבל, כתבת שהיו פעמים שהיו לך רגשות כלפי בנות, ובנוסף כתבת שרצית שהן יאהבו אותך ויהיו איתך.

לי זה נראה שאלו רגשות של הערצה, שאת רוצה שבנות יהיו איתך ידברו איתך יפגינו כלפייך אהבה ויחס. זה לגמריי בסדר מה שאת מרגישה ומה שאת רוצה, אין בזה דבר רע. 

אני חושבת שכדאי שתבדקי עם עצמך יותר לעומק מה את מרגישה, אם את מרגישה צורך להגדיר את עצמך אז כדאי שתקחי קצת זמן בשביל זה . רק את בסופו של דבר יודעת מי את, מה את ומה שאת באמת מרגישה.

בהצלחה בהמשך וכאן בשבילך (:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...