מעבר לתוכן
אורח

שאלה

Recommended Posts

אורח

היי :) 

הייתי רוצה לדעת מה ההבדל בין הומו לטרנסג'נדר ? מה הומו מרגיש כבן/בת, שטרנסג'נדר לא מרגיש?  

תודה לעונים :) 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אחי זה שתי דברים שונים לגמרי

הומו זה בן ביולוגי שנולד בן ונמשך לגברים 

הומו מרגיש שהוא נימשך לגברים כמו שסטרייטים(רגילים) נמשכים לבנות 

מה זאת אומרת טרנסגנדר לא מרגיש? יש גם לטרנסים רגשות אני נגיד טרנס אני יכול להגיד לך מה אני מרגיש אני מרגיש שאני כלוא בגוף הזה ומביפנים אני גבר מבחוץ פחות..

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

אבל נגיד, איך אתה יודע שאתה טרנסג'נדר ולא נגיד, לסבית או הומו? מה מבדיל בין הנטייה המינית והמגדר? אני מתכוון, מה המחשבות שעוברות להומו בראש שהוא עדיין מרגיש גבר, לעומת טרנסג'נדרית שיש לה את אותה הנטייה המינית, אבל לא מרגישה גבר? 

לא פקפקתי בכך שלטרנסים יש רגשות :) שאלתי מה הם לא מרגישים מבחינה מגדרית לעומת הומו. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

נטייה מינית זה למי את.ה נמשך.ת מינית

להיות טרנס.ית זה אומר שהמגדר שאת.ה מזדהה איתו לא תואם את המין שנולדת איתו, טרנסים/ות לא בהכרח הטרו, טרנס יכול להיות הומו או בי או כל דבר אחר

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

אז נניח יש סיטואציה כזאת: יש הומו וטרנסג'נדר ושניהם אוהבים להלביש בובות. למה ההומו ירגיש גבר גם אם יהיה לו אופי נשי, לעומת טרנסג'נדרית שתרגיש אישה כשיש לה אופי נשי? מה שונה בהרגשה אם לפעמים יש תחושות דומות? או לא דומות? 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מה ששונה שהטרנסית מרגישה כלואה והיא משנה תגוף שלה וההומו לא משנה תגוף הבנתי למה אתה מתכוון פחות או יותר

כן נגיד ההומו הוא גבר והוא מרגיש נשי אבל  זה לא מחייב שהוא ירגיש נשי יש ויש קיצר הומו זה נטיה מינית יעני איך אני יסביר לך את זה הוא נולד בן הוא לא משנה תעצמו עכשיו לבת הוא נשאר בן ופשוט יוצא אם בן כי הוא נמשך לבן ולא לבת וטרנסית זה היא נולדה בן אבל היא מרגישה שהיא בת מרגישה כלואה בגוף שלה ומשנה את עצמה זה ההבדל היא משנה את עצמה חיצונית והוא לא

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

זאת אומרת, להומו נגיד לא תהיה בעיה עם תכונות גבריות כמו להיות שרירי, "ג'נטלמן", שיחמיאו לו שהוא חזק וכו', נכון? אני מתכוון, לא תהיה לו בעיה עם התכונות הגבריות שהחברה הכתיבה לו. 

לעומת טרנסג'נדרית, שתהיה לה בעיה ולא תרגיש הזדהות עם התכונות האלה שהחברה הכתיבה, נכון? 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
1 שעה אורח אמר/ה:

זאת אומרת, להומו נגיד לא תהיה בעיה עם תכונות גבריות כמו להיות שרירי, "ג'נטלמן", שיחמיאו לו שהוא חזק וכו', נכון? אני מתכוון, לא תהיה לו בעיה עם התכונות הגבריות שהחברה הכתיבה לו. 

לעומת טרנסג'נדרית, שתהיה לה בעיה ולא תרגיש הזדהות עם התכונות האלה שהחברה הכתיבה, נכון? 

זה משתנה מאדם לאדם, אבל כעיקרון כן

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזהות מגדרית זה משהו מורכב להסברה לאדם שמעולם לא חווה דיספוריה מגדרית.
גבר הומו למשל יכול להיות קצת נשי באישיות שלו אבל זה לא אומר בהכרח שהוא מרגיש אישה, כל אדם בסופו של דבר הוא מיוחד ולא כולם גבר גבר או נשים סופר נשיות, הספקטרום הזה הוא רחב מאוד יש גברים סיסג׳נדרים סטרייטים שהם קצת רגישים יותר וזה לא אומר שהם מרגישים שהם נשים, הם פשוט רגישים יותר וזה הכל כי זאת האישיות שלהם. אנשים טרנסים מרגישים חוסר התאמה בין המין שהם נולדו איתו לזהות המגדרית שלהם, במילים פשוטות אתה מרגיש שיש דברים בגוף שלך שלא אמורים להיות שם כי בראש שלך אתה מרגיש במגדר אחר, וזה לא דברים שהומואים או לסביות או בי (או כל נטייה מינית אחרת) או אפילו סטרייטים מרגישים.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

תודה רבה על התגובות :) 

האמת אני שואל את זה בגלל שאני חווה דיספוריה מגדרית :) תודה רבה. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...