מעבר לתוכן
N the king

אמא שלי מטילה ספק

Recommended Posts

היי איגי

כבר כמה שנים שאני מרגיש משיכה לבנים ולא לבנות. הגעתי להשלמה עם עצמי שאני הומו והחלטתי לספר לאמא שלי לפני כמה ימים. אבל היום היא עשתה איתי שיחה ואמרה שאולי אחרי שאני אתנסה עם בן/בת אני אחשוב אחרת ושאין לי דרך אמיתית לדעת לפני. הדבר הזה הטיל בי ספק, אולי אני בעצם בי למרות שלא נמשכתי ממש לנשים עד היום. אחרי השיחה התחלתי לחשוב שאולי אני כן נמשך ונעלתי את זה בפני. טיפים מה לעשות? הבטן שלי מתהפכת מהמחשבה הזאת וזה ממש עירער אותי.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי לך, 

זה באמת נשמע מערער ומבלבל אבל אתה תגלה שעם הזמן הכל נפתר. 

אין ממש נוסחא ואף אחד לא יכול להגיד לך או להניח עבורך למי אתה נמשך או אם להתנסות. גם אנשים שמתייגים את עצמם כך או אחרת לפעמים בהמשך החיים מגלים שפתאום הם נמשכים לאדם שלא נופל תחת הקטגוריה. 

אין שומדבר רע בלהתנסות וככה אנחנו הרבה פעמים מגלים על עצמנו דברים אבל עם זאת גם אין שום סיבה להתנסות במשהו שמרגיש לך שהוא לא נכון עבורך. אין פה נכון או לא נכון, יש מה נכון עבורך :)

אז קח את הזמן לחשוב על זה, אתה לא חייב לקבל החלטות כרגע :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-14.9.2018 בשעה 20:44 N the king אמר/ה:

היי איגי

כבר כמה שנים שאני מרגיש משיכה לבנים ולא לבנות. הגעתי להשלמה עם עצמי שאני הומו והחלטתי לספר לאמא שלי לפני כמה ימים. אבל היום היא עשתה איתי שיחה ואמרה שאולי אחרי שאני אתנסה עם בן/בת אני אחשוב אחרת ושאין לי דרך אמיתית לדעת לפני. הדבר הזה הטיל בי ספק, אולי אני בעצם בי למרות שלא נמשכתי ממש לנשים עד היום. אחרי השיחה התחלתי לחשוב שאולי אני כן נמשך ונעלתי את זה בפני. טיפים מה לעשות? הבטן שלי מתהפכת מהמחשבה הזאת וזה ממש עירער אותי.

הי חבר יקר,

כמו שכבר נאמר למעלה אכן  זה לא פשוט ומה שאמא העלתה בפניך אכן מבלבל ומערער את הבטחון.

אבל אתה הוא זה שמרגיש ויודע מה אתה מרגיש. הרי מי יחשוב שהוא נמשך סתם כך לבנים אם זה לא זה?

אתה יכול לשאול את אמא האם היא פעם חשבה על להיות עם בת? הרי ישר היא תאמר לא, איכס, מה פתאום. ואז תוכל לאמר לה את רואה זה לא נמצא אצלך אז זה לא...ואצל מי שזה ישנו אז הוא יודע מה הוא מרגיש וחש.

וחוץ מזה תן לה חומר לקרא על להטבי"ם או לחילופין תגיד לה שתפנה לקבוצת תמיכה להורי תהל"ה באזור מגוריכם ושם היא תוכל לדבר, לשאול להעלות את ההתלבטויות ולקבל תשובות.

הרי היא לא מבינה בנושא וגם היתה אולי רוצה שזה יהיה אחרת ולכן היא נתלית בתקווה שאולי אתה לא מבין? לא ניסית? לא יודע...

נסה את ענין השיחה וההסבר וגם ההפניה לקבוצת ההורים שתעזור לה מאד.

אשמח לשמוע מה עשית מול אמא ואיך זה התקבל.

חיבוק גדול,

אירית

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...