מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

פעילות הדיגי יוצאת לחופשה עד לסיום החגים!   02/09/18

היי כולן! פעילות הוואטסאפ של איגי תצא לחופשה מראש השנה ועד סיום חגי תשרי :( אנחנו נתגעגע המון ונשמח לשמוע איך עברו החגים אחרי שנחזור בתאריך ה-7.10, בטלפונים: "דיגי 1" - 054-911-9726
      "דיגי 2" - 054-911-9718 ימים א', ג' ו-ה' בין השעות 19:30-21:30.   חגים שמחים!
Tzlil

מרגישה מבולבלת

Recommended Posts

טוב אז פעם ראשונה שלי פה, בת 21 

אני פעילה מינית מגיל 16 ושכבתי עם לא מעט גברים אפשר לומר, אף פעם לא היתה לי מערכת יחסים אמיתיות עם גבר אבל כן הייתה משיכה רומנטית. בשלוש השנים האחרונות יצא לי להרגיש מן תחושה מוזרה כזו לבנות, כמו קראש אבל כאילו אני בת 12 ולא מסוגלת אפילו לדבר איתן כי אני מתחילה להסמיק, אני מרגישה קצת מתוסקלת בנושא כי אני מפחדת רצח לנסות להתיידד איתן אפילו ואין לי אף אחד סביבי שבאמת מבין אותי. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי (: ,

למה את מפחדת מאוד לנסות להתחבר? מה את חושבת שיקרה שבגלל זה את נמנעת?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי זה בגלל שבחיים לא חוויתי חוויה חיובית במערכת יחסים ותמיד קיבלתי דחייה מגברים בכל הנוגע לקשר אמיתי אז כשזה להיכנס גם לתחום חדש ולא מוכר זה עוד יותר מפחיד

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אה אני מבינה , זה באמת יכול לגרום לתחושת פחד .

תזכרי, שלא מכל אדם תקבלי תגובה שלילית כנל גם לגבי תגובה חיובית. התגובות שקיבלת בעבר לא צריכים להשפיע על ההווה שלך ועל העתיד שלך , קחי מזה רק את הטוב, ותהיי בטוחה בעצמך. להיות בטוח בעצמך זה לא אומר גאווה או משהו, זה לאהוב לקבל להיות שלם עם עצמך ולדעת שאת ראויה לאהבה ולהיות מאושרת. גם אם זה לא לוקח ישר ומהר, הכל בסדר, לא להילחץ, לא לתת למחשבות השליליות לגלוש, לתת לעצמך את הזמן המתאים והראוי בשבילך. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.