מעבר לתוכן

Recommended Posts

שיחקת עם אצבעותייך הקטנות והבטת בי בחיוך, חייכתי אלייך חיוך קטן , עיני ראו את האמת הקשה שעומדת ולא מאחרת להגיע. "את תזכרי אותי גם כשאלך?" שאלת אותי לאחר שתיקה ארוכה בנינו, הורדתי את ראשי ארצה ורציתי כ"כ להיעלם. "איך אפשר לשכוח מלאך?" המכונה צפצפה, עיניך נעצמו לאט לאט ושקעת בתרדמה עמוקה. צללת לעבר החלומות , נתת לעצמך מנוחה מכל מה שעברת. עברת כ"כ הרבה בתקופה האחרונה, הרגשתי את הכאב שלך, הרגשתי את החולשות שלך, הרגשתי אותך, ילדה. הצעקות בראשי מתקשות לקבל את האמת הכואבת, שעזבת את העולם. נערה צעירה שרצתה להשיג את המטרה שלה, שהפכה למציאות קשה. 
תודה על תקופות טובות שעברנו ביחד, תודה על הצחוק שלך, על החיוך, על 11 שנות חברות נפלאה. תודה שהצחקת אותי כשהייתי עצבנית, "הנה את צוחקת! את כבר לא עצבנית!" דגדגת אותי וחיבקת אותי חיבוק גדול ואוהב. אם הייתי יכולה עוד פעם אחרונה להרגיש את החיבוק שלך, אם הייתי יכולה לשמוע אפילו רק לרגע את הקול שלך, אם הייתי יכולה לעצור אותך בזמן, הייתי עושה הכל. 
תודה מלאך שלי, תודה נסיכת החלומות שלי, תודה על מי שהיית עבורי. אני מצטערת שצעקתי עלייך , זה היה בשביל להציל אותך. אני מצטערת שלא עניתי לך , אני מצטערת שלא ידעתי, אני מצטערת שלא הקשבתי, אני מצטערת שאיבדתי אותך. 
"תמיד תזכרי לחייך גם אם לא יהיה כאן" אמרת לי לפני מספר חודשים, עוד לפני שהבנתי מה קורה , עוד לפני שידעתי. "למה אנשים אומרים שהחיים קצרים? החיים ארוכים, הם עוד לפנינו, צריך לנצל אותם. אנחנו לא יודעים מה יכול לקרות מחר, אסור לנו לבזבז את הימים שלנו על כעס. צריך לסלוח, לאהוב, לצחוק, ולהיות מי שאנחנו." אמרת לי ונשענת עלי, החום שלך התפזר בגופי, ולא יכולתי לא לחבק אותך. היית באה אלי תמיד ונשארת לישון אצלי, אני זוכרת את מה שאמרת לי כשחשבת שנרדמתי. "אני יודעת שאת יודעת מה אני מסתירה ממך, אני יודעת שאת מבינה אותי גם כשאני שותקת, אני יודעת שלמרות שצעקת עלי את אוהבת אותי וזה היה מדאגה ואהבה כלפי. אני יודעת שאת מרגישה כמוני, אז לפני שהכל נגמר אני רוצה להגיד לך דבר אחד. אני אוהבת אותך , פשוט אוהבת."

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט, אבל כתיבה יפה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-25.9.2018 בשעה 00:21 Theking אמר/ה:

איזה עצוב זה 

⁦כן עצוב

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 34 דקות ford אמר/ה:

בהחלט, אבל כתיבה יפה

תודה (:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.