מעבר לתוכן
אורח

שאלות כלליות בנושא הגיוס

Recommended Posts

אורח

היי לכולם ;)

אז ככה, אני נמצאת בשיא תהליך הגיוס שלי, ויש לי כמה שאלות כלליות שמטרידות אותי. חיילים.ות, משוחררים.ות, וכל מי שיודע - אשמח אם תענו.

קודם כל- שאלת השאלות.

המקלחות.

מופנית למי שבאמת יודע. שהיה וראה.

בעיר הבה"דים המקלחות משותפות? יש לפחות וילונות? אני ממש בלחץ מזה, אין סיכוי שאתקלח ערומה מול 50 בנות. אין מצב (הצילו)

(ומה זה הטאץ' הזה שמדברים עליו? אם יש טאץ' יש וילונות, לא?!)

השאלה השניה שלי היא-

יש חילות שידוע שיש בהן הרבה לסביות, בעיקר ביחידות הקרביות. אבל...

איך זה להיות לסבית בחיל האוויר? (מופנית לטייסיםות, תלפיוניםות, מדריכות סימולטור)

ובמודיעין?

והשאלה האחרונה שלי-

מופנית לחיילימות שיצאו מהארון במהלך הטירונות, במהלך השירות הצבאי, או הגיעו עם צמיד גאווה על היד ונתנו לכולם להבין לבד.

אני כנראה אהיה בצבא לפחות 3-4 שנים.

כרגע אני בארון - אבל אני רוצה לצאת בשנה הקרובה.

איך זה היה לכם להיות גאים בצבא? סבלתם מהטרדות? העלבות? 

ממליצים לי לצאת במהלך השירות?

מפחיד אותי שאני אתקע בארון לכל השירות שלי. ואני לא אהיה אני, ולא תהיה לי בת זוג.

תודה לעוניםות!!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בעיר הבהדים המקלחות לא משותפות, יש וילונות לכל תא. ובמידה וגם אז תרגישי פחות בנוח יש לך שעה שלמה של התארגנות לפני שינה, יש לך אפשרות להכנס להתקלח אחרי שנרגע הלחץ של כל הבנות ועדיין יהיה לך זמן להכל. 

הטאץ' שכולם מדברים עליו זה פשוט הכפתור של הזרימה של המים. לחיצה המים זורמים, עוד לחיצה המים מפסיקים לזרום. 

לגבי השאלה השנייה, אני לסבית ומשרתת בחיל האויר(יש לי בבסיס מדריכות סימולטור אבל זה לא בסיס טיסה). לא ידוע לי על חיילות מוצהרות בבסיס. 

ולגבי השאלה השלישית לא יצאתי מהארון באופן גלוי במהלך השירות, וגם לא מתכננת, אבל כן יצאתי מהארון בפני חברים קרובים.

אם את רוצה לשאול/לדעת עוד משהו מוזמנת:)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

יצירת חשבון

צרו חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחברות

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו