מעבר לתוכן
אורח

בארון בן 17

Recommended Posts

אורח

היי, אני בן 17 מאזור השפלה-מרכז. כל חיי ידעתי שאני שונה ואני לא כמו כולם אבל ניסיתי להכחיש את זה כל הזמן עד הקיץ שכבר אני לא מסוגל יותר. אני מרגיש שאני לא אני, נמאס לי להסתתר אבל אני מת מפחד. אני עולה לכיתה יב, ואני מפחד שכל החברים הבנים (שהם סטרייטים) שלי לא ירצו להיפגש איתי יותר בגלל שחלק מהשיחות זה על בנות וכל זה והם ירגישו לא בנוח לידי. בנוסף, אני מפחד כמובן מההורים שלי, אני יודע שהם חושדים קצת וכזה למה איו לך חברה עדיין וכאלה אבל אני יודע כמה הם רוצים שזה לא יקרה וזה יהיה הסיוט הכי גדול בשבילם ובמיוחד בשביל אמא שלי. אני גם לא יודע מה לעשות ואם אצא אז מה אעשה עם הצבא כי לגאים בצבא בכלל לא קל ואני לא יודע איך אצליח לשרוד את כל זה. אני מרגיש שאני משתגע ולא יכול יותר. מצד אחד אני אומר לעצמי כל הזמן שאצא רק שאני אהיה בעמדת היתרון אחרי הצבא לא תלוי בהורים בדירה משלי אבל אני מרגיש שאני לא מסוגל יותר אני מתוסכל לגמרי ולא יודע מה לעשות. אשמח לעצות או לכל דבר, בשבילי זה שאני בכלל מפרסם את זה (כאורח אבל עדיין) זה קפיצה ענקית ומפחידה לגמרי. כאילו יצאתי בעצמי באופן רשמי. תודה לעונים 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

צור משתמש בחינם ונשמח לסייע 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אוקעעעיייי רגעע 

קח נשימה.

קודם כל, כל הכבוד על הקבלה העצמית והצעד הזה, כל התקדמות היא משמעותית וחשובה ואני ממש שמח שאתה מתחיל לקבל ולהבין.

דבר שני, לדבר על בנות ליד הומואים זה ממש לא מפריע, כמובן שכל אחד והאופן קבלה שלו אבל בגדול, אם הם יקבלו אותך לדבר על בנות זה ליידך זה לא מה שירחיק בינכם. להפך זה מלא צחוקים.

אתה לא צריך לצאת עד שאתה לא מרגיש מוכן, וברגע שתהייה, הסביבה תהיה הרבה יותר מקהלת ומכילה כי אתה מקבל את עצמך ולא מפריע לך.

חשוב מאוד לזכור שעצם היותך הומי לא קובעת מי אתה. נטייה מינית היא חלק מזהות של אדם. אבל היא לא האדם. כלומר זה שאתה הומו זה רק חלק ממך כמו זה שיש לך עיניים ירוקות (נגיד), וזב לא משנה את האופי שלך ואת איזה מן בנאדם אתה.

חוצמזה שלגבי צהל, זה ככ שונה ומגוון ויש המוןן אנשים שמחוץ לארון בצהל, גם בקרבי, ואין לאף אחד שום בעיה עם זה.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חייב להגיד את זה לצבא, מה זה עניינם בכלל עם מי אתה נכנס למיטה? בהצלחה בכל מקרה בכל דרך שבה תלך

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-1.9.2018 בשעה 02:15 אורח אמר/ה:

היי, אני בן 17 מאזור השפלה-מרכז. כל חיי ידעתי שאני שונה ואני לא כמו כולם אבל ניסיתי להכחיש את זה כל הזמן עד הקיץ שכבר אני לא מסוגל יותר. אני מרגיש שאני לא אני, נמאס לי להסתתר אבל אני מת מפחד. אני עולה לכיתה יב, ואני מפחד שכל החברים הבנים (שהם סטרייטים) שלי לא ירצו להיפגש איתי יותר בגלל שחלק מהשיחות זה על בנות וכל זה והם ירגישו לא בנוח לידי. בנוסף, אני מפחד כמובן מההורים שלי, אני יודע שהם חושדים קצת וכזה למה איו לך חברה עדיין וכאלה אבל אני יודע כמה הם רוצים שזה לא יקרה וזה יהיה הסיוט הכי גדול בשבילם ובמיוחד בשביל אמא שלי. אני גם לא יודע מה לעשות ואם אצא אז מה אעשה עם הצבא כי לגאים בצבא בכלל לא קל ואני לא יודע איך אצליח לשרוד את כל זה. אני מרגיש שאני משתגע ולא יכול יותר. מצד אחד אני אומר לעצמי כל הזמן שאצא רק שאני אהיה בעמדת היתרון אחרי הצבא לא תלוי בהורים בדירה משלי אבל אני מרגיש שאני לא מסוגל יותר אני מתוסכל לגמרי ולא יודע מה לעשות. אשמח לעצות או לכל דבר, בשבילי זה שאני בכלל מפרסם את זה (כאורח אבל עדיין) זה קפיצה ענקית ומפחידה לגמרי. כאילו יצאתי בעצמי באופן רשמי. תודה לעונים 

אתה עדיין בבצפר ועדיין תלוי בהורים שלך אבל חומר למחשבה תתחיל בצורה הדרגתית אולי בבית עדיף קודם לשמוע או לנסות להבין מה העמדה של ההורים בקשר לעניין הלטהבי במידה ואין לך מידע אפשר להעלות את הנושא בעקיפין ולשמוע והייתי ממליץ שאם כן תרצה לצאת מהארון רק תבחר בתזמון טוב שהם במצב רוח טוב זה מכריע את התגובה שלהם ועשוי לשנות  לחלוטין את המצב לטובה

אם תרצה לשוחח בפרטי אשמח לעזור!

בהצלחה !

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...