מעבר לתוכן
אורח

דיספוריה מגדרית

Recommended Posts

אורח

מה אתם ממליצים לעשות במקרה של דיספוריה מגדרית חזקה בלי ההרגשה של בת בגוף של בן? (הרבה שנים יש לי הרגשה של אי נוחות עם זה שאני בן ועם המאפיינים של זה אבל אין לי את ההרגשה של בת בגוף של בן

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

לפנות לפסיכולוג/עו''ס לנסות לקבל אבחנה של דיספוריה עבור הורמונים

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

יש אפשרות גם לפנות לעו"ס דרך איגי

ובלי קשר אני ממש אשמח אם תוכל/י לספר לי איזה לשון פנייה את/ה מעדיף/ה? 

אם יש גם משהו שתרצה/י לספר בנוסף על הדיספוריה אני אשמח, באמת כל מה שתוכל/י לספר יעזור לנו לעזור לך חזרה :)

אני אשמח גם אם תרשם/י לפורומים של איגי. אפשר ככה עדיין לשמור על אנונימיות, אבל ככה תוכל/י גם לדבר באופן פרטי בפורומים

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי לא איכפת לי איך מתייחסים אלי(אבל אני מעדיף שזה לא יהיה מעורב אלא אחיד)

ופתחתי משתמש:)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי yanli,

אם אתה מרגיש דיספוריה מגדרית זה ממש לא חייב להגיע ביחד עם חיבור למגדר השני (אישה),

יש הרבה אנשים שרואים את עצמם במגדר של בין גבר ואישה, או שילוב של השניים, או שמרגישים לפעמים גבר ולפעמים אישה.

אתה לא לבד :)

יש לזה כל מיני שמות (תלוי בהרגשה) כמו ג'נדרקוויר, ג'נדרפלואיד, ביג'נדר וכו'.. זה מרגיש כמו משהו שאתה מתחבר אליו?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-28.8.2018 בשעה 20:44 linoyhihi אמר/ה:

היי yanli,

אם אתה מרגיש דיספוריה מגדרית זה ממש לא חייב להגיע ביחד עם חיבור למגדר השני (אישה),

יש הרבה אנשים שרואים את עצמם במגדר של בין גבר ואישה, או שילוב של השניים, או שמרגישים לפעמים גבר ולפעמים אישה.

אתה לא לבד :)

יש לזה כל מיני שמות (תלוי בהרגשה) כמו ג'נדרקוויר, ג'נדרפלואיד, ביג'נדר וכו'.. זה מרגיש כמו משהו שאתה מתחבר אליו?

אני מתחבר יחסית להרגשה של ג'נדר פלואיד אבל בעיקר מהצד של הדיספוריה והרצון להיות מין מסויים, לא כל כך קורא לי שאני מרגיש שאני באמת בת אלא רק אי נוחות גדולה עם זה שאני בן התחברות יותר לבנות ורצון להיות בת

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...