מעבר לתוכן
Im man

טרנסגנדר|מרגיש לבד..

Recommended Posts

שלום אני טרנסגנדר ואני מרגיש לבד המשפחה לא מקבלת אותי ואומרים לי שזה בראש שלי ושזה מחלת נפש וכאלה וזה ממש לא אני עומד על שלי! לא נותן להם להוריד אותו ונלחם חושבים שזה יעזור עכשיו אני לא יודע אם זה באמת בסדר להיות טרנסגנדר!? אני מנסה לחזק את עצמי אבל הם כולם מורידים אותי ואני מחזק את עצמי עוד ועוד והם לא מצליחים להוריד אותי הם אומרים שזה נפשי ואמרתי להם שהנפש שלי מתענה וכואב לה ולא אכפת להם אפילו הם לא רוצים שאני יהיה טרנס הגעתי למסקנה מאנשים כאלה צריך לברוח מחכה לגיל -8 לעבור בית ולהתחיל את התהליך אף אחד לא יוריד אותי אני מי שאני ואף אחד לא ישנה את זה אנשים יצטרכו להתמודד!! איך אני לא ירגיש לבד? קשה לי לבד כולם עליי!!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי בוקר טוב (: ,

כמובן שזה בסדר להיות טרנסג'נדר , הם מנסים להפעיל עלייך לחץ להכניס לך לראש מחשבות שהן לא רצויות ולא נכונות לגבייך, ובכללי לא נכונות. יפה וכל הכבוד שאתה נלחם על מה שאתה מרגיש, רק שתעשה את זה בזהירות ושים לב מה קורה מסביבך. 

אני לא יודעת בן כמה אתה, אבל רק שתדע שהזמן עובר מהר, לפעמים גם מבלי ששמים לב. קח את השנה הזאת בטוב, תעבוד, תלמד, תשקיע, תדאג לעתיד שלך. ככול שתשקיע עכשיו יהיה לך הרבה יותר קל בעתיד, וזה יהיה לגמריי שווה את זה, יהיה שווה את מאמץ הזה בשבילך. תחפש לך עבודה ותנסה לשלב את זה יחד עם הלימודים, מלצרות, קופאי, וכו' . מלצרות זה דווקא שווה, אתה גם מקבל כסף מהעבודה עצמה, וגם טיפים שזה לגמריי שווה וטוב ויכול להכניס אלייך כסף בקלות.

איך לא תרגיש לבד? תתחבר אל אנשים מהקהילה, אנשים אפילו גם לא מהקהילה, אנשים שמקבלים ואוהבים, חברים אמיתיים.

המון בהצלחה (:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי חבר, 

תודה שפנית.

קודם כל, מעכשיו,  אתה לא לבד. יש לך אותנו פה , בפורומים, ואם זה יהיה רלוונטי מבחינתך , שנה הבאה תוכל להצטרף לאחת הקבוצות החברתיות שלנו ולהיות עם חברים שחוו, חווים או יחוו חוויות דומות לשלך. תוכלו ביחד לפרוק, לדבר, לשתף, לעזור להיעזר, והכי חשוב- לא להרגיש לבד.

נשמע לך כמו אופציה טובה?

בקשר למשפחה, 

אני לגמריי איתך בתחושות . זה ממש ממש לא פשוט שהמשפחה לא מקבלת את מי שאנחנו. 

אני לא ממש יודעת מה הרקע , מתי יצאת בפניהם, איך.....אבל שתדע, שלא תמיד חייבים להילחם. אם זה מה שאתה מרגיש- זה מה שתעשה, אבל שתדע, שלא כל האנשים בארץ יודעים מה זה טרנסגנדר (חוץ מהסטיגמות וההגדרה המילולית). לא פגשו, לא הכירו. ולכן, מי שזה חדש לו , יכולה להיות לו עדיין הסטיגמה שהמשפחה שלך אומרת עלייך. אני לחלוטין לא אומרת שזה בסדר , אבל אני גם אומרת שלווא דווקא כל המשפחה שלך הם אנשים רעים שלא אוהבים אותך. אולי הם פשוט "בורים" בכל הנושא ומבורות - זו הדרך שלהם להגן עלייך.

אז,

לצערנו,

לפעמים,

מה שנכון לנו זה דווקא ללמוד את המלחמות שלנו. למי יעשה לנו טוב לספר ולמי לא. בסוף? בסוף כשתהיה עצמאי- אתה תבחר. אבל עד אז ? אולי כדאי לנסות לחיות בשלום בבית , ולפרוק את מה שעובר עלינו עם אנשים שמקבלים אותנו, ולווא דווקא עם מי שחושב שזו מחלת נפש. 

אני יכולה לספר לך על עצמי, שעד לפני כמה שנים (סביבוות גיל 28) , כבר הייתי מחוץ לארון (חוץ ממשפחה), בתל אביב ,  גרה לבד, בקשר מאוד אוהב וטוב עם ההורים, ועדיין לא הייתי מסוגלת לדבר על הזהות המינית שלי איתם. 

כולם אמרו לי שנים אחורה "נו....צאי מהארון כבר"....ואני ידעתי שאני אעשה את זה בזמן שנכון לי. ומה אני אגיד לך ? זה עבד.....כשהרגשתי שאני סופר שלמה עם עצמי, כשהרגשתי שחוויתי את העולם , ידעתי מה זה אומר להיות לסבית, לטוב ולרע, משהו ברוגע ובשקט , עשה את היציאה בצורה הכי חלקה. נכון- לקח לי יותר מדיי זמן לעשות את זה, ויש מי שלא יהיה מוכן לחכות עד אז , אבל זה מה שהיה נכון לי ולהם

ויש מי שיגיד לך שלחכות ככ הרבה לא בא בחשבון כי לשמור בבטן יותר קשה מהעימותים- והוא גם צודק. 

אז אני לא מכירה מספיק את הרקע שלך בשביל לדעת מה הכי נכון לך, אבל מה שכן, אתה יכול לעשות עם עצמך קצת חושבים , ולנסות להבין מה יגרום לך להרגיש יותר טוב . לדרוש מההורים שיקבלו אותך ככה , למרות שזה אומר להילחם . או אולי בינתיים להיות בחוץ מול אנשים שמחבקים את זה ושאפשר לדבר ולשתף אותם, ועם המשפחה פשוט לדחות את המלחמה בכמה שנים . . . זה לא אומר שאתה מוותר על מי שאתה בזמן הזה - אתה ממשיך להיות אתה בסביבה המקבלת, אבל לא נלחם בסביבה שלא מקבלת. 

ובכל מקרה,

מה שלא תבחר,

אתה צודק- כי זה מה שנכון לך

מה אתה אומר?

מקווה שאתה מרגיש קצת פחות לבד ....מקווה לראות אותך פה עוד. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו אני מרגיש עכשיו באמת פחות לבד תודה על הכלל(:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין אותך אני גם טרנסגנדר וככה המשפחה שלי לא כל כך מקבלת אותי ואומרת על זה דברים לא יפים וגם בכיתה ובבית ספר לא ממש מקבלים אותי כמו שאני אבל בגלל זה אני הולך למפגשים של איגי כדי להרגיש טוב עם עצמי ולהרגיש שאנשים תומכים בי ואוהבים אותי כמו שאני ואין צורך שאשתנה .

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מבין אותך... אני יצאתי בפני אמא שלי והיא לא מקבלת אבל שמע, אנלא יודע אם זה הדבר הכי חכם לעשות, אבל אני הצטרפתי לקבוצה בוואצפ ופשוט הצגתי את עצמי כבן טרנסג'נדר... אנלא מכיר שם אף אחד במציאות... אם "חיים בוואצפ" מעניין אותך אתה יכול לנסות את זה אני מניח... 

אתה גם יכול לא להלחם עם ההורים שלך ולעשות כמוני לחכות לגיל 18..כן זה מלא זמן אבל אם כעבור הזמן הזה תוכל להיות מי שאתה הזמן הזה לחלוטין שווה את זה... 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-17.8.2018 בשעה 01:37 Leon Ariel אמר/ה:

מבין אותך... אני יצאתי בפני אמא שלי והיא לא מקבלת אבל שמע, אנלא יודע אם זה הדבר הכי חכם לעשות, אבל אני הצטרפתי לקבוצה בוואצפ ופשוט הצגתי את עצמי כבן טרנסג'נדר... אנלא מכיר שם אף אחד במציאות... אם "חיים בוואצפ" מעניין אותך אתה יכול לנסות את זה אני מניח... 

אתה גם יכול לא להלחם עם ההורים שלך ולעשות כמוני לחכות לגיל 18..כן זה מלא זמן אבל אם כעבור הזמן הזה תוכל להיות מי שאתה הזמן הזה לחלוטין שווה את זה... 

אוקיי, מה זה קבוצה של טרנסגנדרים יעני?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-22.8.2018 בשעה 05:48 Im man אמר/ה:

אוקיי, מה זה קבוצה של טרנסגנדרים יעני?

אמ לא.. זה קבוצה שהיא בעיקרון של עמודי מעריצים למישהו מסויים אבל מלא ילדים בה משתייכים לקהילה ולכן קל ממש לצאת שם מהארון.. 

אני מכיר עוד קבוצה שמיועדת רק לאנשים מהקהילה יש שם טרנסג'נדרים הומאים לסביות ביסקסואלים ו ג'נדרפלואיד בטח יש עוד אם אתה רוצה אני אבקש להוסיף אותך.. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 7 שעות Leon Ariel אמר/ה:

אמ לא.. זה קבוצה שהיא בעיקרון של עמודי מעריצים למישהו מסויים אבל מלא ילדים בה משתייכים לקהילה ולכן קל ממש לצאת שם מהארון.. 

אני מכיר עוד קבוצה שמיועדת רק לאנשים מהקהילה יש שם טרנסג'נדרים הומאים לסביות ביסקסואלים ו ג'נדרפלואיד בטח יש עוד אם אתה רוצה אני אבקש להוסיף אותך.. 

אני מסכים

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...