מעבר לתוכן
Shira15

סתם כי אני רוצה לספר למישהו

Recommended Posts

היי אני לסבית בארון ויש לי קראש על מישהי כבר כמעט כל השנה והייתי בטוחה שהיא לא יודעת מי אני כי אין לנו חברים משותפים ואף פעם לא דיברנו ולפני כמה שבועות התחלנו לדבר באינסטגרם מעמוד של לסביות שעשו פינת היכרויות (אני בכלל חשבתי שהיא סטרייטית) ועכשיו אנחנו מדברות ונפגשנו פעמיים ופשוט דיברנו והזמן עבר כזה בלי ששמנו לב ועכשיו היא סיפרה לי שיש לה קראש עליי כבר מלא זמן וזה כזה ממש מדהים כי היא באמת כל כך מושלמת ו חגצגחגצחגחצג כזה מדהים.

סליחה על החפירה סתם רציתי לומר את זה איפה שהוא כי אין לי ממש למי ואני בארון וזה אז זהו חח

נערך היום על-ידי Shira15

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-1.8.2018 בשעה 20:24 Shira15 אמר/ה:

היי אני לסבית בארון ויש לי קראש על מישהי כבר כמעט כל השנה והייתי בטוחה שהיא לא יודעת מי אני כי אין לנו חברים משותפים ואף פעם לא דיברנו ולפני כמה שבועות התחלנו לדבר באינסטגרם מעמוד של לסביות שעשו פינת היכרויות (אני בכלל חשבתי שהיא סטרייטית) ועכשיו אנחנו מדברות ונפגשנו פעמיים ופשוט דיברנו והזמן עבר כזה בלי ששמנו לב ועכשיו היא סיפרה לי שיש לה קראש עליי כבר מלא זמן וזה כזה ממש מדהים כי היא באמת כל כך מושלמת ו חגצגחגצחגחצג כזה מדהים.

סליחה על החפירה סתם רציתי לומר את זה איפה שהוא כי אין לי ממש למי ואני בארון וזה אז זהו חח

כן טוב רק אומרת וזה..

אז אותה ילדה אמרה שהיא לא חושבת שהיא כבר מרגישה ככה ואני די בטוחה שהיא לא ממש רוצה שום קשר אלי יותר אז כן כאילו החיים שלי חזרו להיות די חרא..

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-14.10.2018 בשעה 14:40 Shira15 אמר/ה:

כן טוב רק אומרת וזה..

אז אותה ילדה אמרה שהיא לא חושבת שהיא כבר מרגישה ככה ואני די בטוחה שהיא לא ממש רוצה שום קשר אלי יותר אז כן כאילו החיים שלי חזרו להיות די חרא..

אני מצטער, אבל אל דאגה, בטח יש מישהי אחרת בעולם הזה, ובטח תיפגש וזה יהיה מדהים וזה בטח יקרה מתישהו בעתיד הלא רחוק ואז אתם תצחקו על זה שפעם חשבתן שהחיים שלכן חרא, כי אתן תהיו ביחד והכל יהיה מושלם (עם חתולים וחדי קרן!).

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-4.11.2018 בשעה 11:54 Call me Adam אמר/ה:

אני מצטער, אבל אל דאגה, בטח יש מישהי אחרת בעולם הזה, ובטח תיפגש וזה יהיה מדהים וזה בטח יקרה מתישהו בעתיד הלא רחוק ואז אתם תצחקו על זה שפעם חשבתן שהחיים שלכן חרא, כי אתן תהיו ביחד והכל יהיה מושלם (עם חתולים וחדי קרן!).

הלוואי שזה יקרה (עם חתולים חדי קרן ונצנצים)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-17.11.2018 בשעה 11:12 Shira15 אמר/ה:

הלוואי שזה יקרה (עם חתולים חדי קרן ונצנצים)

נצנצים זה נפלא גם כן

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...