מעבר לתוכן
Amber Madison

פתיחת קבוצת ווצאפ- נטו לעזרה

Recommended Posts

שלום לכולם, מה שלומכם? מקווה שהכל בסדר (: 

אכן כן, פתיחת קבוצה, אכן קראתם נכון. אני בטוחה שעולות לפניכם שאלות במה מדובר, איך , למה , מתי, מספר אנשים בקבוצה, מי מנהל את הקבוצה, מה עם פרטיות, וכו' ... בשביל לקבל תשובות מוזמנים להמשיך לקרוא למטה.

מי מנהל/ת/ של הקבוצה?

אני מנהלת הקבוצה

כמה אנשים יכולים להיות בקבוצה?

אין מספר מוגבל

באיזו רשת חברתית נמצאת הקבוצה?

לאחר התלבטות החלטתי ווצאפ, חיפשתי המון אפליקציות בשביל שכולנו (כל מי שרוצה להיות בקבוצה) נשמור על הפרטיות שלנו. אך לצערי, האפליקציות פחות התאימו, ולכן הוחלט לעבור לווצאפ. כמובן שיש תנאים, מוזמנים להמשיך לקרוא.
*תזכרו שהפרטיות שלכם היא מעל הכל, ולא חייבים לעבור לווצאפ אם אתם לא רוצים/בטוחים.

למה לא לפתוח כאן קבוצה?

מטרת הקבוצה מחוץ לאיגי זה לאפשר לנו המשתמשים, לקבל התראות על קבלת הודעות אישיות וקבוצתיות, מה שכאן זה לא אפשרי. כאן לא אפשרי לקבל התראה (מחוץ לאתר, כמו בווצאפ אני מתכוונת) שקיבלנו הודעה. רק כאשר אנחנו נכנסים לאתר רואים שיש התראות.

מה אני צריך/ה/ לעשות בשביל להיות חלק מהקבוצה?

מה שבסה"כ צריך לעשות זה לשלוח אלי בפרטי כאן באתר את המספר שלכם, את הגיל שלכם, ולשון פניה בשביל שאדע איך לפנות אליכם, לא כאן, אלא בפרטי ואכניס אתכם/ן/ לקבוצה.

האם יש כללים/חוקים בקבוצה?

כמובן, למרות שאני שונאת חוקים, אין ברירה וחייבים שיהיו חוקים בשביל שיהיה שיח מכובד.
החוקים יהיו כתובים בקבוצה, לאחר שאפתח.

יש הגבלת גילאים?

כן, כמו כאן באתר 13-24 .

האם זה מטעם איגי?

לא, לאיגי ולקבוצה אין שום קשר. איגי לא אחראים על הקבוצה או על מה שקורה בקבוצה, ולכן האחריות באה עליכם בעניין זה. 

מה נושא הקבוצה?

נושא של הקבוצה הוא עזרה, כמו מטרת האתר. לא נועד לדברים אחרים, בקבוצה יכולים לשתף איך עובר היום, מה מרגישים, איך הולך לכם, קשיים, בעיות , התלבטויות, חששות. אם נראה שבהמשך זה זורם , אז אחשוב האם לעשות את הקבוצה הזאת כקבוצה של דיבורים מחוץ לעזרה.

מה קורה למשתמש הקבוצה כאשר הוא פוגע/מקלל/עושה משהו רע:

אותו משתמש נחסם , לא רק שהוא יוצא הוא גם נחסם אוטומטית.

יכול להיות שיהיו שינויים? או שהקבוצה תסגר?

כן , יכול להיות שהקבוצה תסגר ואני עדיין לא בטוחה בדיוק. אם אראה שהולך טוב אשאיר, אם אראה שפחות הולך אסגור.

על מי מוטלת האחריות ? (פרטיות)

עליכם בלבד .

מה שונה הקבוצה משאר הקבוצות שנפתחו?

הקבוצה נפתחת בשביל שתשתפו מה שאתם מרגישים/חווים/חושבים , אתם יכולים לשתף איך עבר עליכם היום, רגשות, את הכישרונות שלכם כמו: שירה/ציור/וכו' .

מה התנאים של הקבוצה?

1) לא לפגוע בחבר הקבוצה .

2) לא שולחים תמונות חושפניות/אנטמיות/אישיות בקבוצה .
3) לא משתפים שיחות/דברים אישיים על חבר הקבוצה.

4)שומרים על פרטיות , לא שולחים היכן אתם גרים (רחוב, אם אתם רוצים אתם יכולים לכתוב מאיזו עיר/יישוב, אבל בשום פנים ואופן לא כותבים רחוב ומספר), בית ספר, או כל דבר אישי.

___

אז זהו בנתיים, אם יהיו עוד דברים נוספים אוסיף לכאן.

שיהיה המשך יום נפלא (: תמשיכו לחייך! אתם מדהימים כמו שאתם!(:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תודה (:

לפני 6 שעות Anonymos is your life אמר/ה:

מהמם 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב