מעבר לתוכן
אורח

עזרה ביציאה מהארון

Recommended Posts

אורח

היי, אני בן 23, אחרי צבא ולפני תחילת תואר. 

כל חיי חייתי כסטרייט - היו לי בנות זוג, קיימתי סטוצים עם בנות, וכל החברים שלי וכל המשפחה שלי כולם סטרייטים (עד כמה שאני יודע חח). תחומי העניין שלי די רגילים - כדורגל, ספורט, מוסיקה וכו'. הפואנטה של כל זה היא שאף אחד לא מנחש עליי שאני לא סטרייט (וידאתי את זה). 

רק לאחרונה הבנתי שבמשך חיי חייתי בסוג של הכחשה כלפי המשיכה שלי לגברים. בטיול בדרום אמריקה ניסיתי להיות עם בנים, ואמנם לא שכבתי איתם, אבל הייתי במגע איתם והבנתי שאני נמשך אליהם.

אם כך, אני עדיין לא יודע אם אני בי או גיי, אבל בשורה התחתונה הבנתי שאני נמשך גם לגברים והחלטתי שאני רוצה לצאת מהארון בפני המשפחה והחברים.

העניין הוא שאני חושש מהתגובות, לא כי הסביבה שלי לא מקבלת, אלא כי אני כבר לא בגיל ההתבגרות וכי היו לי הרבה התנסויות עם נשים, ואני בטוח שכולם הולכים להיות מאוד מאוד מופתעים מכך. לכן, אני פוחד מתגובות כמו  לדוגמה "לא תוכל להקים משפחה נורמלית או לגדל ילדים" מצד אמא (שהיא פולנייה קלאסית, אגב חח). פעם דיברתי איתה על להט"בים (בתור סטרייט, בזמנו) ועל כך שאיזה קשה זה לצאת מהארון והתהליך שהם עוברים, והיא רק הגיבה ש- "היא לא מקנאה בהם" (כנראה בדיוק מהנקודה הזו של חוסר היכולת להקים משפחה כיבכול).

אשמח לשמוע עצות כלשהן, ובעיקר לשמוע אם יש מישהו שעבר משהו דומה לחוייה שלי (יציאה בגיל יחסית מבוגר, ו/או כשכל הסביבה מופתעת לחלוטין). 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי (: ,

התחומי עניין שלך הם לא קשורים לנטייה מינית , כתבת שהפואנטה של כל זה שאף אחד לא יודע עלייך . אז שתדע , שלא משנה מה יהיו תחומי העניין שלך , זה לא דבר שיכול להגיד על הנטייה שלך. :)

מה גרם לך לחיות בהכחשה למשיכה שלך לגברים?

כתבת שאתה לא יודע האם אתה הומו או שאתה ביסקסואל , בוא נפתח את זה בשביל להבין מי אתה , בסדר? 

נתחיל :)

בעבר שקיימת סטוצים עם נשים וחיית בזוגיות עם נשים , האם הייתה לך משיכה כלפיהן? התאהבת בהן?

החלטה מעולה לצאת מהארון, רק לפני כל היציאה יש דברים שצריך לברר עם הסובבים שלך. למרות , שזה לא דבר שאמור להדאיג אותך אם אתה לא גר בבית. האם אתה חי עדיין בבית של ההורים או שאתה חי לבד בדירה משלך וחי טוב? (אוכל, משכורת, תשלומים) 

אנשים יכולים להגיד מה שהם רוצים זה לא אמור להדאיג אותך בקשר לכך , תמיד לאנשים יהיה מה להגיד, אין דבר כזה שלא. לא צריך להתרגש מזה ולקחת ללב , או לשים חומה ולמנוע מעצמך מלצאת מהארון בגלל תגובות של הסביבה שלך. מה שחשוב זה שאתה יודע מה יהיה לך , אין דבר כזה "מה שיהיה יהיה" , אתה זה שמחליט מה יהיה , אתה יכול לשלוט בעתיד שלך , אתה זה שיכול לגרום לעצמך להרגיש טוב יותר . לחיות בארון , זה לא לחיות בטוב , כשאתה יוצא מהארון אתה מרגיש יותר שמח , מאושר , משוחרר. חבל למנוע ממך אושר עקב הערות של הסובבים שלך. אז מה , שאנשים יגידו , למה זה אמור להפריע לך? אז בסדר חיית עם נשים , ועברת חוויות עם נשים , אז? אז מה זה אומר עלייך בעצם? שאתה לא יכול לצאת מהארון? ממש לא , ברור שאתה יכול!! אתה מסוגל ואתה תצליח לעשות את זה!!

בהצלחה רבה!!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
לפני 10 שעות Amber Madison אמר/ה:

היי (: ,

התחומי עניין שלך הם לא קשורים לנטייה מינית , כתבת שהפואנטה של כל זה שאף אחד לא יודע עלייך . אז שתדע , שלא משנה מה יהיו תחומי העניין שלך , זה לא דבר שיכול להגיד על הנטייה שלך. :)

מה גרם לך לחיות בהכחשה למשיכה שלך לגברים?

כתבת שאתה לא יודע האם אתה הומו או שאתה ביסקסואל , בוא נפתח את זה בשביל להבין מי אתה , בסדר? 

נתחיל :)

בעבר שקיימת סטוצים עם נשים וחיית בזוגיות עם נשים , האם הייתה לך משיכה כלפיהן? התאהבת בהן?

החלטה מעולה לצאת מהארון, רק לפני כל היציאה יש דברים שצריך לברר עם הסובבים שלך. למרות , שזה לא דבר שאמור להדאיג אותך אם אתה לא גר בבית. האם אתה חי עדיין בבית של ההורים או שאתה חי לבד בדירה משלך וחי טוב? (אוכל, משכורת, תשלומים) 

אנשים יכולים להגיד מה שהם רוצים זה לא אמור להדאיג אותך בקשר לכך , תמיד לאנשים יהיה מה להגיד, אין דבר כזה שלא. לא צריך להתרגש מזה ולקחת ללב , או לשים חומה ולמנוע מעצמך מלצאת מהארון בגלל תגובות של הסביבה שלך. מה שחשוב זה שאתה יודע מה יהיה לך , אין דבר כזה "מה שיהיה יהיה" , אתה זה שמחליט מה יהיה , אתה יכול לשלוט בעתיד שלך , אתה זה שיכול לגרום לעצמך להרגיש טוב יותר . לחיות בארון , זה לא לחיות בטוב , כשאתה יוצא מהארון אתה מרגיש יותר שמח , מאושר , משוחרר. חבל למנוע ממך אושר עקב הערות של הסובבים שלך. אז מה , שאנשים יגידו , למה זה אמור להפריע לך? אז בסדר חיית עם נשים , ועברת חוויות עם נשים , אז? אז מה זה אומר עלייך בעצם? שאתה לא יכול לצאת מהארון? ממש לא , ברור שאתה יכול!! אתה מסוגל ואתה תצליח לעשות את זה!!

בהצלחה רבה!!

היי, תודה רבה על התגובה :) 

האמת? לא התאהבתי באף בחורה שהייתי איתה. הרגשתי משיכה מועטה לפעמים, אבל הייתי צריך להתאמץ בשביל זה. זו הכוונה בהכחשה, כי אם הייתם שואלים אותי אז אם אני סטרייט הייתי בטוח שכן, למרות כל מה שציינתי. לכל המחשבות שהיו לי על בחורים התייחסתי כמעין פנטזיות לא מציאותיות ותיארתי לעצמי שכולם בטח מפנטזים דברים כאלה, רק כי זה משהו מיוחד ושונה וטאבו, וזו לא באמת משיכה. אני לא יודע אם אני בי או גיי, כי בכל זאת נשים לא מגעילות אותי, וכשאני שוכב עם מישהי חפעמים אני אפילו נהנה (אם כי המשיכה שלי לגברים גדולה יותר). 

העניין עם היציאה מהארון הוא, שבסופו של דבר אני מניח שהרוב המוחלט של המשפחה והחברים יקבלו אותי מצד אחד, ומצד שני אני מפחד שזה ירחיק אותם ממני. אני אפרט - החברים שלי ואני יוצאים הרבה למסיבות ביחד, ונושאי השיחה שלנו עוסקים הרבה בבחורות ובנסיון להשיג בנות. אני חושש שאחרי יציאה מהארון הם כבר לא ירגישו בנוח לדבר איתי על דברים כאלה או להיות פתוחים בפניי בנושאים האלה, או ירגישו מוזר אם אמשיך לבוא איתם למסיבות. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 23 שעות אורח אמר/ה:

האמת? לא התאהבתי באף בחורה שהייתי איתה. הרגשתי משיכה מועטה לפעמים, אבל הייתי צריך להתאמץ בשביל זה. זו הכוונה בהכחשה, כי אם הייתם שואלים אותי אז אם אני סטרייט הייתי בטוח שכן, למרות כל מה שציינתי. לכל המחשבות שהיו לי על בחורים התייחסתי כמעין פנטזיות לא מציאותיות ותיארתי לעצמי שכולם בטח מפנטזים דברים כאלה, רק כי זה משהו מיוחד ושונה וטאבו, וזו לא באמת משיכה. אני לא יודע אם אני בי או גיי, כי בכל זאת נשים לא מגעילות אותי, וכשאני שוכב עם מישהי חפעמים אני אפילו נהנה (אם כי המשיכה שלי לגברים גדולה יותר). 

העניין עם היציאה מהארון הוא, שבסופו של דבר אני מניח שהרוב המוחלט של המשפחה והחברים יקבלו אותי מצד אחד, ומצד שני אני מפחד שזה ירחיק אותם ממני. אני אפרט - החברים שלי ואני יוצאים הרבה למסיבות ביחד, ונושאי השיחה שלנו עוסקים הרבה בבחורות ובנסיון להשיג בנות. אני חושש שאחרי יציאה מהארון הם כבר לא ירגישו בנוח לדבר איתי על דברים כאלה או להיות פתוחים בפניי בנושאים האלה, או ירגישו מוזר אם אמשיך לבוא איתם למסיבות. 

מה לעשות ככה זה. אם הם חברים טובים הם ימשיכו לדבר איתך, אבל קשה לי להאמין.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-6.7.2018 בשעה 19:53 אורח אמר/ה:

היי היי (: ,

בשמחה רבה! אין בעד מה (:

אז הכל היה רק לסיפוק מיני? נטו לספק את עצמך בלי שום רגש? המוגדר , סטוץ. מה הסיבה שלכך היו פעמים שהייתה צריך להתאמץ בשביל להימשך? זה משהו שמבפנים רצית? בשביל להנות יותר? בשביל להגדיר את עצמך כסטרייט ולא להיות שייך לקהילה באיזשהו מקום? אני שואלת את השאלות האלו בשביל להוביל לתשובה הסופית ובשביל להבין ממך יותר .

נשים לא אמורות להגעיל אותך בשביל להיות מוגדר כהומו , נשים יכולות להראות בעינייך כבסדר גמור , רק שאתה לא מתאהב ולא נמשך למין הנשי. 

אתה יודע על הסביבה שלך שיכול לקרות מצב שהם יתרחקו ממך כתוצאה מהיציאה? את אותן מילים שכתבת כאן , זה מה שאתה יכול להגיד להם. אם אתה יודע שאפשר להיות פתוח איתם וכנה איתם , ליצור שיחה שהיא רצינית גם אם זה רק לכמה דקות , ושאתה יודע שלאחר השיחה הזאת יכול לגרום להם להרגיש איתך סבבה גם אחרי היציאה , ולא אחרת , אז כדאי שתעשה את זה. אתה חושב שאם תקח אותם לשיחה ותגיד להם את אותם דברים זה יכול להזיז להם משהו?

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
לפני 23 שעות Amber Madison אמר/ה:

היי היי (: ,

בשמחה רבה! אין בעד מה (:

אז הכל היה רק לסיפוק מיני? נטו לספק את עצמך בלי שום רגש? המוגדר , סטוץ. מה הסיבה שלכך היו פעמים שהייתה צריך להתאמץ בשביל להימשך? זה משהו שמבפנים רצית? בשביל להנות יותר? בשביל להגדיר את עצמך כסטרייט ולא להיות שייך לקהילה באיזשהו מקום? אני שואלת את השאלות האלו בשביל להוביל לתשובה הסופית ובשביל להבין ממך יותר .

נשים לא אמורות להגעיל אותך בשביל להיות מוגדר כהומו , נשים יכולות להראות בעינייך כבסדר גמור , רק שאתה לא מתאהב ולא נמשך למין הנשי. 

אתה יודע על הסביבה שלך שיכול לקרות מצב שהם יתרחקו ממך כתוצאה מהיציאה? את אותן מילים שכתבת כאן , זה מה שאתה יכול להגיד להם. אם אתה יודע שאפשר להיות פתוח איתם וכנה איתם , ליצור שיחה שהיא רצינית גם אם זה רק לכמה דקות , ושאתה יודע שלאחר השיחה הזאת יכול לגרום להם להרגיש איתך סבבה גם אחרי היציאה , ולא אחרת , אז כדאי שתעשה את זה. אתה חושב שאם תקח אותם לשיחה ותגיד להם את אותם דברים זה יכול להזיז להם משהו?

כן, התאמצתי כדי לעמוד בציפיות של החברים והמשפחה שלי, כדי להרגיש טוב עם עצמי שאני כמו כולם, וכי חייתי בהכחשה שאני סטרייט וניסיתי לעשות הכל כנראה כדי שזה ייראה לי מציאותי. גם לגבי הרגש, השליתי את עצמי שיש רגש לפעמים, כשבפועל זה לא באמת היה שם.

לגבי החברים, האמת שזה נשמע לי רעיון טוב יותר מאשר פשוט להצהיר על עצמי בפניהם, אבל השאלה אם הם ירגישו בנוח להמשיך להתנהג איתי באותה הצורה אחר כך, לדעתי, היא לא משהו שאני יכול לשלוט עליו בדיבורים, אלא מדובר בכל אחד מהם בנפרד ובאופן שבו הוא יתנהג לאחר מכן. וקשה לי על זה שאני לא יודע לחזות איך הם יתנהגו. הבעיה היא שזה מחיר כבד בשבילי, אני באמת מפחד לאבד אותם (שוב, לא כי הם ייסלדו ממני ויעזבו אותי, אלא פשוט כי יהיה להם פחות נוח להתנהג איתי כמו שהם התנהגו עד עכשיו).

קראתי על כמה סיפורי יציאה כדי לקבל השראה, והדבר שהכי הייתי רוצה הוא שכל מי שיקשיב לי פשוט יגיד "ידענו כל הזמן, זה ממש לא משנה לנו ורק חיכינו שזה יבוא ממך", אבל זה בוודאות לא הולך להיות המקרה שלי, לצערי.

הייתי מאוד רוצה לדבר עם מישהו שחווה משהו דומה, יציאה מפתיעה לחלוטין עם מעגל חברים של בנים סטרייטים, אם יש חיה כזו :) 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
On 7/8/2018 at 8:28 PM, Guest אורח said:

כן, התאמצתי כדי לעמוד בציפיות של החברים והמשפחה שלי, כדי להרגיש טוב עם עצמי שאני כמו כולם, וכי חייתי בהכחשה שאני סטרייט וניסיתי לעשות הכל כנראה כדי שזה ייראה לי מציאותי. גם לגבי הרגש, השליתי את עצמי שיש רגש לפעמים, כשבפועל זה לא באמת היה שם.

לגבי החברים, האמת שזה נשמע לי רעיון טוב יותר מאשר פשוט להצהיר על עצמי בפניהם, אבל השאלה אם הם ירגישו בנוח להמשיך להתנהג איתי באותה הצורה אחר כך, לדעתי, היא לא משהו שאני יכול לשלוט עליו בדיבורים, אלא מדובר בכל אחד מהם בנפרד ובאופן שבו הוא יתנהג לאחר מכן. וקשה לי על זה שאני לא יודע לחזות איך הם יתנהגו. הבעיה היא שזה מחיר כבד בשבילי, אני באמת מפחד לאבד אותם (שוב, לא כי הם ייסלדו ממני ויעזבו אותי, אלא פשוט כי יהיה להם פחות נוח להתנהג איתי כמו שהם התנהגו עד עכשיו).

קראתי על כמה סיפורי יציאה כדי לקבל השראה, והדבר שהכי הייתי רוצה הוא שכל מי שיקשיב לי פשוט יגיד "ידענו כל הזמן, זה ממש לא משנה לנו ורק חיכינו שזה יבוא ממך", אבל זה בוודאות לא הולך להיות המקרה שלי, לצערי.

הייתי מאוד רוצה לדבר עם מישהו שחווה משהו דומה, יציאה מפתיעה לחלוטין עם מעגל חברים של בנים סטרייטים, אם יש חיה כזו :) 

היי שלום,

ככה קראתי את כל מה שכתבת וסקרנת נורא...ויש לי כמה דברים הערות ודגשים ומניסיון שלי להגיב לך כדי שיוכל לעזור.

דבר ראשון נתחיל עם הדבר הראשון שכתבת..קודם כל שמח לשמוע שקודם כל בדקת את האפשורת להמשך גם לגברים ועכשיו את לא שולל את הדבר וגם לא בהכחשה על כך אז זה כבר צעד ראשון ומעולה!לי מניסיון אישית גם לקח קצת זמן עד שהבנתי ובהתחלה גם אנ יהייתי בהכחשות של מההה זה לא יכול להיות איך?מה אני עושה החיים שלי בקבר!וגם בגלל הסיבות שציינת שהמשפחה אולי לא תקבל כי הם לא ממש מקנאים באנשים שהם להטבים וגם כי אצלי הרבה אנשים היו אומרים לי מהומו בתור גנאי כי חשבו שאני אחד כזה ולכן אחרי שגליתי הי לי לא ידעתי מה לעשות בהקשר לזה(אבל אני ביסקסואל אבל לא נורא אנשים בורים תאמין לי!)

עכשיו השאלה הנשאלת שגם יכולה לקחת לך טיפה זמן...זה למה אתה נמשך יותר?ואם אתה בכלל נמשך לבנות או שזה הכל היה בגלל הכחשה?אז אמרת שהיה לך ממש קשה להתאהב בבת והכל האם יהיה לך יותר קל להתאהב בגבר?ובכוונה להתאהב אני אומר לחשוב על מישהו 24/7 לרצת לגעת בו לנשק אותו ללטף אותו לחשוב על כל מיני דברים כדי לרצות אותו לדאוג לו ובשלב מסויים כבר אולי לשכב איתו?אם התשובה היא כן השאלה אם זה חל גם על המין השני ובכמה?ואיך זה שונה?

אהבה לגבי נישים וגברים שונה..הי אאף פעם לא אותו דבר אבל ברובה יש חלקים דומים!

?אך חשוב לזכור שיש עוד אופציה אמרת שאתה נהנה מלשכב עם בחורות אך קשה לך להתאהב בהן את יכולה לשאול את עצמך אם אתה נמשך רק מינית לנשים ולא רומנטית

אני מניח שכבר יש לך כאב ראש חח אבל זה לא כזה מסובך או קשה לפעמים צריך להבין ולבדוק את כל האופציות....בשביל להגיד תעצמך כבי או כגיי או אפילו כפאן.

בשורה התחתונה תשאל תעצמך גם אם אתה מדמיין חיים יותר עם אישה או עם גבר?ואם מי הכי מרגיש לך נוח להביא ילד לעולם?

עכשיו לגבי היציאה בהקשר למשפחה לא יוכל לעזור ממש כי אני לא מתכוון לצאת מהמשפחה בגלל סיבוכים אחרים אבל אני כן יצאתי מפני חברים שלי!

מניסיון שלי יותר קל לצאת מול בנות ידידות שלך כי בנות לרוב יקבלו ויבינו ולא יעשומ יזה כל כך סיפור לפחות אצלי זה ככה.

!לגבי בנים אני יצאתי לראשונה מול שני חברים טובים שלי בהתחלה גם אני פחדתי לספר להם אבל היה לי קראש על מישהו מהכיתה שלנו והייתי חייב כבר להוריד אבן מהלב ולספר למישהו

אז חבר אחד הגיב ואמר שהוא ידע את זה כל הזמן והשני היה בשוק אך קיבל ורק אחרי המון זמן אמר שהוא גם ידע את זה אבל אני קצת סקפטי כי הוא לא היה אמור להיות כל כך בשוק אם הוא היה חושד בי בתור הומו או בי.ואמרת שאתה מת שיגידו לך ידענו כל הזמן וחכינו שזה יבוא ממך זה לא הרגשה הכי נעימה וזה גם לא היציאה הכי נעימה בעולם כי זה מדביק סטורטיפים שלנו הלהטבםי יש מראה או התנהגות מיוחדת שככה אנשים יכולים לזהות אותנו לכן זה לא ממש נותן הקלה.וגם אם יגידו לך ידענו כל הזמן זה לא אומר ש100 אחוז יקבלו אותך כאחד כזה....

עברי מלא יציאות בזמן האחרון זה אפילו יתחיל להסבתכך חחח מבחינה שאני לא יודע כב רלמי ספרתי ויש כאלה שמעבירים את זה כנראה כבר...

ובאמת שיציאה הכי טובה ואני מקווה שגם לך היא תיהיה לרוב זה פשוט שיגידו אוקיי יחבקו ואתך וימשיכו הלאה כרגיל!

היה לי עוד חבר בן שיצאתי מולו והוא אמר לי שהוא גאה בי והוא הערךי אתוי ממש ואמר שאני בן אדם נורא אמיץ שהיה לי תכוח להגיד לו את זה ולא להתבייש ושהוא קיבל אותי ממש ולפעמים אנחנו מדברים אז שהוא מדבר על בונת וגם אני כי אני בי ואז בא לי לדבר איתו על איזה קראש או התאהובת בגבר אז אני קצת מתבייש והוא אומר לי שלא אתבייש ואדבר איתו חופשי על כל בן שארצה ואכן זה מה שקורה.

זה נורא תלוי באמת בסוג אנשים כי כן יש כאלה שגם לא קיבלו אותי והומופביה חוגגת לא מצב נעים!ומקווה של אתגיע אליו!

אבל אני אישית הלכתי לפי הרגשה שלי למי לספר ולמי לא ואני הרגשתי איזה חברים אני יכול לספר להם והכל יהיה כרגיל.

אני גם מציע לך לך עם הלב אל תפחד תגיד לחברים שלך אם אתה סומך עליהם ואתה באמת מכיר אותם.ואתה יכול גם ליתר ביטחון לשאול אותם כזה מה הם חושבים על להטבים ולראות תתגובה שלהם...גם אם יהיה חבר שניים שיגיבו קצת רע תגיד בכל זאת מבלי לפחד כי בשלב מסויים עדיך למצוא חברים שיקבלו אותך ותיהיה איתם מאשר להחביא סוד כזה גדול

מקווה שהכל ברור ואני תמיד שמח לעזור!

נערך היום על-ידי lion2600

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ב-6.7.2018 בשעה 19:53 אורח אמר/ה:

אני כמוך אחד לאחד רק עם בנות

ואני אהיה ממש כנה איתך

אני יצאתי לאמא שלי, לאח שלי ולחברות 

וכמה דברים -

1. אצל כל אחד זה שוקע אחרת. יש פעמים שסיפרתי והם היו כזה סבבה מהמם אוהבים אותך איך שאת ואז פשוט לא דיברנו על זה יותר ולא הרגשתי בנוח להעלות שוב את הנושא (מחשבות רגילות שעוברות לי בראש על נשים ובכללי כל העניין) 

ויש לי חברה שסיפרתי לה ואנחנו מעבירות על זה דאחקות כל הזמן אז אני מרגישה בנוח להמשיך לדבר על זה.

2. בכל מקרה בהתחלה, כשעוד שמרתי בבטן זה מאוד הרחיק אותי מהחברות (ראיתי את הסרט לאב,סיימון - זה היה שם גם ככה. לא התחברתי לכל הסרט, כנראה כי הוא היה יותר מידי הומואי ופחות מידי לסבי, אבל בסדר). גם אחר כך כשכבר סיפרתי, לפעמים זה מעביר קשרים טלטלה שקשה להתגבר עליה. וזה לפעמים לא בגלל האחרים אפילו, כי הם קיבלו את זה טוב - אלא בגלל עצמך. כל הקלישאות של "אתה האויב הכי גדול של עצמך?" אז זהו שכן... זה תהליך. בגדול כל מה שאמרת שאתה מרגיש, שיהיה מביך לדבר על זה והכל... זה משהו שצריך להתגבר עליו. כי זה לפעמים באמת מביך, אבל לצד השני לא אכפת וזה רק תחושה אצלך

3. דיי אירוני, אבל אתה תקבל המון עצות. זה משהו מלחיץ שעוברים מאוד לבד וזה נורא מושך לשאול אלף שאלות ולקבל אלף תשובות... אבל תזכור להתנתק מידי פעם. תזכור להקשיב לעצמך. אלה נושאים שלפעמים אין בהם תשובות, צריך המון סבלנות (או ג'יזס זה קשה) וזה מתסכל אחושרמוטה. קיצר, לפעמים צריך לדעת מתי להפסיק לבקש תשובות ולשחרר ולקבל את התשובות מבפנים.

4. כשכן מצליחים להגיע למקום טוב עם זה עם החברים זה בין הדברים המדהימים בעולם. אבל שוב, לפעמים אתה מספר ואז כזה - אחר כך נורא קשה. לי נגיד הייתה את המחשבה של אני אצא והכל יהיה בסדר, אבל לא כל כך חשבתי על הצעד הבא ואז דיי נתקעתי. עדיין יש לי את התחושה שאם אני אהיה מוצהרת לגמרי יהיה לי יותר קל. אבל יש זמן. כמו בלאב סיימון (הרגע ראיתי את זה סורי) - בלו אמר שהוא מרגיש תקוע על גלגל ענק ופעם אחת אתה בטופ ואז בתחתית וחוזר חלילה. בהחלט אפשר להזדהות.

שמחה שהתנסת, בהצלחה, תהנה. יש הרבה דיבור על יציאה מהארון, הומופוביה, פחדים, זכויות. דיבור סופר לגיטימי כי זה החיים אבל מה, שכחנו שזה פשוט כיף. יש סיבה לכל דבר.

צ'או 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי אצל ביסקסואלים זה יותר קשה לצאת מהארון מהבחינה של אתה יכול בקלות מאוד לצאת ולהשאר בפנים, כי זה לא מבטל את המשיכה שלך למין השני, אתה עדיין יכול להתחתן רגיל אז קל לאנשים להתנהג כאילו "אה, מקבלים אותך איך שאתה, זה לא חייב לשנות כלום" אבל במובן של - זה לא אומר שום דבר... וזה דיי קשה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

חבר'ה תודה רבה על העצות, עזרתם לי המון!

מעדכן שיצאתי בפני ההורים ובפני עוד שני חברים שאחד מהם גיי. כולם היו ממש ממש בשוק, וכולם גם קיבלו את זה יפה.

אמא שלי, שהיא הבנאדם הראשון שסיפרתי לו, דווקא קיבלה את זה קצת קשה מהבחינה הזו שהיא אמרה שהיא מאוד דואגת לעתיד שלי ולמשפחה שתהיה או לא תהיה לי, ולילדים שיהיו או לא יהיו לי ולאיזה בית הם יגדלו. היא גם אמרה שלדעתה לא כדאי לי לספר לעוד אנשים, כי היא חושבת שיש לי איזו משיכה מועטה לנשים ושאם אצא מהארון אז אסגור לעצמי את כל האופציות עם נשים.

אני ממש מתחבר למה שאמרת, נוגה. מצד אחד, התחלתי את תהליך היציאה מהארון, אבל עוד לא סיפרתי לחבורת הבנים הסטרייטים החברים שלי, וממש קשה לי לעשות את זה. אז אני באמת מרגיש שלפעמים אני שמח כי אני סוף סוף יודע מה אני וכו' ואני מתחיל להיפתח לאט לאט, ומצד שני לפעמים אני מרגיש בתחתית הגלגל הענק כי אני מרגיש תקוע, לא כולם יודעים, אני תכלס לא מחוץ לארון עדיין ולא יכול להכיר אף אחד. וזה מורכב, כי אני מרגיש שאני לא יכול סתם להגיד "תקשיב, אני גיי", אלא שאני חייב גם הסברים, כי אני כבר בן 23 ואף פעם לא אמרתי שום דבר, ויצא לי להיות עם נשים וכו', אז אנשים מצפים להסברים.

והעובדה שכולם בהלם מזה מקשה עליי יותר, כי כל יציאה מהארון מלווה בשיחה סופר ארוכה, בתגובה ממש ממש מופתעת של הצד השומע, בהסברים, בחששות ועוד ועוד.

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מבינה אותך חבר. גאה בך שיצאת.

יכולה להגיד לך ולכולם מניסיון של זמן (כמה חודשים אומנם, אבל בסדר) 

אולי עברתי מלא טרגדיות, טראומות, ונפילות בשנה האחרונה, אבל הצד החיובי - זה הקל עליי לעכל טוב יותר את היציאה שלי מהארון קודם כל לעצמי (וגם לסביבה הקרובה). 

וזה עובר. זה נראה כמו סוף העולם ואיך אי פעם הכל יחזור להיות כמו שהיה/רגיל ביחסים עם אנשים 

וזה פשוט עובר ומשתנה ונהיה הרבה יותר קל!!!

זה עדיין קשה. פשוט. זה פחות העניין. לפחות אצלי. ממש.

ממש שמחה שהתחברת.  ממש מבינה אותך עדיין ואת התקיעות הזאת. זה עדיין ברור לי מאוד כי אני חווה את זה גם. הכי הייתי רוצה לצאת לגמרי ולכתוב לי על המצח כדי שבנות ידעו לפנות אליי .. זה קשה בשלב ביניים הזה, שאתה גם לא יודע מה בדיוק אתה מרגיש למין השני.

לא מבינה למה אתה חייב הסברים?

לאנשים יש הרבה שאלות מסקרנות. לי זה החמיא באיזו מידה שהיו מופתעים, וגם החמיא שלא היו... לא יודעת למה אפילו. 

מבינה שזה סופר מתיש כשאנשים בהלם ולא מבינים וכל פעם מחדש...

אבל דווקא שישמחו בשבילך גם שאתה מגלה את זה בך. לכל אחד זה בגיל אחר. יש כאלה שבגיל 40 וכאלה ב14 וכאלה ב23:) 

זה החיים פשוט. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...