Jump to content
Guest שם בדוי כלשהו

פחדדדדדד

Recommended Posts

Guest שם בדוי כלשהו

היי..כבר זמן רב מאוד יש לי משיכה מסוימת לגברים, אני מפנטז על זה המון, נהנה לראות גברים ערומים בחדר כושר, כשאני נופל טז גם קצת פורנו של בנים...וכו' (ולפעמים זה פתאום ממש מגעיל אותי ואני לא יודע איך לבכלל חשבתי על זה)...מצד אחד אני רוצה מאוד לברר את הזהות המינית שלי, אני רוצה להתנסות! לא מעוניין עדיין בקשר, אני לא מוכן לצאת מהארון ואני לא יודע עד כמה אני בתוכו...אז נרשמתי לאטרף וכמעט שנפגשתי...אני מחפש בעיקר מישהו שגם יבין אותי שאוכל להעביר איתו את הלילה ולהתמזמז איתו... הבעיה שאני מפחד פחד מוות..הדת חשובה לי מאוד...אני מרגיש מלוכלך כמו בהמה כל פעם אחרי שאני מאונן..... ואני לא יכול לתאר את עצמי איך אני יכול להתפלל ולהוציא מילים קדושות מהפה אחרי שירדתי למישהו ואולי הוא גם *** בתוך הפה שלי או שאיך אפשר להניח תפילין בבוקר אחרי שבלילה קיימו בי משכב זכר והציצית מה אני עושה איתה במהלך האקט... בקיצור איך אפשר להיות דתי בבוקר של אחרי. ואל תגידו שה' אוהב אותי ככה והוא הכניס לי נטיות כאלה.. כי אני גם נמשך לנשים אני רוצה להתחתן, בחיים אני לא אצא מהארון!! ואני לא חייב להתנסות זה הכל רעיונותמהסרטים הכחולים 

היי (: ,

אגיב על כל מה שכתבת , חוץ מהקטע של הדת, פחות יכולה להיכנס לעניין הזה ולהגיד מה אני חושבת. בכל זאת , הדעות שלנו שונות ולכן לא אכנס לעניין הזה.

פחות ממליצה לך להתנסות , אלא לחכות לרגע כשאתה בטוח ב100% שאתה נמשך/מתאהב ל/בגבר . כמובן שזאת החלטה שלך ואתה מחליט האם להתנסות ולעשות את הצעד הזה , או לשמור את הפעם הראשונה שלך עם בנאדם שאתה תהיה איתו ותאהב אותו באמת באמת. ולא בפעם הראשונה עם מישהו שאין לכם קשר זוגי , אלא יזיז. החלטה שלך (:

מה מנע ממך מלהיפגש עם אותו בנאדם מאותו האתר שנרשמת אליו?

אין שום בעיה לראות סרטים שיש בהם שני גברים ששוכבים , אם מבחינת הדת זה נאסר , אז לגבי זה אני לא מתערבת זה לא עניין שלי ואין לי זכות לבוא ולהגיד לך לעשות אחרת. כמו שאמרתי, דעות ואמונות שונות. למה שלא תצא מהארון? בגלל? זה די ברור מה הנטייה המינית שלך , רק כדאי עדיין לא ישר להגדיר את עצמך, אלא לחכות.

בהצלחה!(:

אני מבין אותך כל כך ברמות.אני האומנם לא בן אדם דתי שקלתי לחזור בתשובה וקראתי המון על הקטע של הומאים בדת

אני מאמין שלא יחדש לך כלום אבל אולי כן.ההלכה אוסרת משכב זכר רק מסיבה נורא פשוטה הוצאת זרע לבטלה כי מצד שני הללכה אינה אוסרת משכב בין שני נשים מה שנשמע קצת לא הוגן ולא הופייר לגברים,אבל אנחנו כביכול מקבלים את כל המצוות החשובות.אין דרך ממש להיות הומו ולהיות דתי כפי שההלכה רוצה בכל זאת.ההלכה מסבירה את המשיכה לגברים כשאתה גבר בכמה דברכים:

אחד זה הניסיון שאלוהים נתן לך כי כל נשמה יש לה את הניסיון שלה ולהיות הומו זה אחד מהנסיונות ואתה צריך להתגבר על זה.ולמנוע מיצר הרע להשתלט עליך

שניים אולי את נשי ולכן את מרגיש יותר משיכה לגברים אבל זה הכל שקר לא לדעתי כמובן

וסיבה שלישית אולי זה עקב חוסר של דמות אבהית

הקטע אם תה מקשיב לזה ומאמין ובוחר לא להתנסות עכשיו או להתנסות עכשיו ולכפר א תהחיים אךי למנוע ממך חיים שאולי יכלו להיות יותר מאושרים עם גבר זה בחירה שלך

אני הביע את דעתי לגבי זה אני מאמין באלוהים ואלוהים אוהב כל אחד ואחת ולפי דעתי אלוהים נתן לנו את המתנה הכי גודלה זה החיים ולפי דעתי אלוהים לא רוצה שבאמת נחיה בפחד ונתחיל לחשוב על זה שאםאני אעשה ככה אז אני אלך לגיהנום לפי דעתי אם אתה מניח תפלין או לא וזה מה שקובע אם תלך לגהינום נשמע מגוחך

אני מאמין באל אוהב ומלא חרמים כמו שיההדות אומרת ומספיק שתיהיה בן אדם טוב אכפתי אוהב עוזר לזולת ולא פוגעני גם אם תשכב עם זכר וגם אם לא תשים תפלין לפי דעתי מגיע לך להיות בגן עדן  אבל אני לא אשפוט אלה האלוהים אבל אני מאמין רק באלוהים כזה ששופט ככה

ושוב אם לא היה לך קשר רומנטי עם אישה לפי לא מציע לך להתנסות ישר עם גבר כי חבל להרוס באמת תרגע הראשון .בהצלחה