מעבר לתוכן
אורח

לסביות והורים

Recommended Posts

אורח

איך מספרים להורים שאני לסבית?

אשמח לדעת איך ההורים שלכם הגיבו

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי .תנסי קודם לראות אם הם מתנגדים ללהט"ב סתם תדברי איתם על להט"ב תראי אייך הם מגיבים בלי להגיד אלייך מילה בנתיים .אם הם המופובים (נגד להט"ב) אז תנסי לדבר אליהם הכי מהלב. תספרי להם אייך את גילית שאת לסבית, את כל התהליך שעברת עם עצמך, את ההתלבטיות שהיו לך ושעכשו את בטוחה בעצמך ובהחלטה שלך ושזה לא יעזור להם אם הם יתנגדו ושינסו לכבד את דעותיך. אם הם לא נגד פשוט תגידי להם את זה . בהצלחה !

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי (: ,

קודם לפני שמספרים חייבים לברר מה דעתם בנוגע לקהילה, בלי זה , זה פשוט לא יעבוד ויכול לגרום לדבר שאנו רוצים להימנע. לכן , לפני שאת הולכת ומספרת להם שאת לסבית את צריכה ללכת ולברר מה הם חושבים על הקהילה, האם הם בעד/נגד, מה הם היו עושים אם אחד מהילדים שלהם היה יוצא מהארון , האם הם היו מקבלים אותו או לא? תנסי למשוך בשאלות אבל שלא יראה חשוד , אל תגרמי לשאלות לחשוף אותך עוד לפני שאת לא יודעת מה דעתם. 

כשאת יודעת שהם בעד והכל טוב ומעולה , תספרי להם עלייך, זה לא אמור להיות רציני, פשוט בזרימה, אל תחששי , תספרי מה שעל ליבך ומי את . תספרי בביטחון ובגאווה, את צריכה להיות סופר גאה במי שאת. (:

המון בהצלחה!(:

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח

הבעיה שלי עם זה היא שנחנו מכירים מישהו שהוא טרנס והם לא בדיוק מקבלים את זה אז אני לא יודעת מה לעשות

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש הורים שלא מקבלים טרנסים , מה שמאוד מעציב , אבל הם מקבלים הומואים ולסביות ושאר הנטיות וההגדרות, יכול להיות שההורים שלך דווקא כן יקבלו אותך (: 

כדאי לברר לפני היציאה בשביל לא להסתכן .

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי (: , מצויין!(:

תשאלי אותם שאלות מה דעתם על הקהילה, מה הם היו עושים אם היו יודעים שאחד הילדים שלהם חלק מהקהילה, מה הם חושבים על המצעדי הגאווה, האם הם מקבלים או לא ,  תנסי לראות מה דעתם בנושא. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על זה ויש לי בזה בעיה כי אני באה ממשפחה דתייה כלומר אבא שלי דתי והוא לא כל כך ״מאמין״ בלהטב לעומת זאת אם אני אדבר עם אמא שלי שהיא באה מבית חילוני אין לה בעיה עם להוב או כך אני חושבת ואת אבא שלי חינכו כך שלהטב זה לא טוב זה אפילו רע

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אם את יוצאת להורים שלך את לא חייבת לצאת לשניהם באותו הזמן תצאי מול מי שאת מרגישה נוח איתו

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יעבוד ההורים שלי הם כאלה שברגע שאני אספר לאחד כעבור עשר דקות גם השני יודע

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...