מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

קבוצת איגי בוידיאו-צ'ט, הצטרפו לפיילוט!   04/06/18

איגי משיקה פעילות חדשה ודיגיטלית - קבוצה חברתית לגילאי 15-19 שמתנהלת רק דרך הוידיאו צ'ט! לצורך הפעילות אנחנו מחפשות חברות וחברי פורומים שבא להן לקחת חלק בפיילוט ייחודי עם עמית המדריך המהמם.  מה זה דורש? יום בשבוע להתחבר בצ'אט למפגש קבוע עם הקבוצה, לעבור תוכן מעניין, להכיר , לשאול שאלות - וכל ה בלי לצאת מהבית! מעניין אתכן? שלחו הודעה דחוף ל- @amitso
אורח

עזרה בבקשה!!

Recommended Posts

אורח

היי לכולם, אני בן 16 ומתלבט כבר די הרבה זמן האם אני הומו או סטרייט. מצד אחד להיות סטרייט נראה לי כדאי מבחינת החברה ואני ממש מפחד מאיך החברה תקבל אותי אם אצא מהארון. מצד שני אני מסתכל בעיקר על בנים ולא ממש מרגיש שאני מתעניין בבנות אבל שוב יש את העניין של איך החברה תקבל אותי. איך אתם הצלחתם להבין מה הנטייה המינית שלכם ואיך בדיוק עשיתם את התהליך של יציאה מהארון? בבקשה תעזרו לי

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי לך, אני מאוד מבין אותך, ההרגשה שלך מאוד דומה להרגשה שחוויתי את הנטיות שלי, אני יכול להגיד לך שברגע שאתה מרגיש משהו לבנים אתה יכול להיות הומו או בי או פאן, ואם בטוח תתיקל בתגובה של: "זהו רק תהליך התבגרות, תשתחרר מזה" אז זאת תגובה שאינה נכונה ומה שאתה חייב זה מה שאתה, אני מקווה שלא לאט עם הזמן תרגיש יותר בטוח בלשתף אחרים, שיהיה לך בהצלחה!

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.