מעבר לתוכן
  • הכרזות מערכת

• Romo

קבוצת איגי בוידיאו-צ'ט, הצטרפו לפיילוט!   04/06/18

איגי משיקה פעילות חדשה ודיגיטלית - קבוצה חברתית לגילאי 15-19 שמתנהלת רק דרך הוידיאו צ'ט! לצורך הפעילות אנחנו מחפשות חברות וחברי פורומים שבא להן לקחת חלק בפיילוט ייחודי עם עמית המדריך המהמם.  מה זה דורש? יום בשבוע להתחבר בצ'אט למפגש קבוע עם הקבוצה, לעבור תוכן מעניין, להכיר , לשאול שאלות - וכל ה בלי לצאת מהבית! מעניין אתכן? שלחו הודעה דחוף ל- @amitso
Hadar201

שירות לאומי

Recommended Posts

טוב אז אני עוד בערך 3 חודשים מתחילה שירות לאומי שההתרשמות שלי מהמקום הזה שהם לא ככ מכירים בלהטבים זא נראה שזה פשוט משהו שדי מתעלמים ממנו שהוא קיים עכשיו חוץ מהבחינה הזאת המקום נראה ממש טוב ואני ממש מחכה להתחיל שם שירות עכשיו אני ממש מפחדת שאני אצטרך לחזור ממש עמוק לארון כי די עשיתי צעדים מאוד גדולים ביציאה מהארון כל החברות יודעות משפחה בית ספר וכו ופשוט מפחידה אותי המחשבה שאני צריכה "להפסיק" להיות אני... אמנם בבית עוד לא 100% קיבלו את זה ובגלל זה עדיין יש עוד טיפה בעיות אבל די טוב לי ככה שאני לא צריכה לפחד ממה להגיד ומה לעשות והאם זה בסדר או לא... וזהו זה פשוט מבעית אותי ואין לי מושג מה לעשות אני לא מפסיקה לחשוב על זה

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי (: ,

חשוב להגיד שלא משנה לאן תלכי את תמיד תתמודדי (אם זה במקום שהוא מקבל את הקהילה או שכולם חלק מהקהילה, אז לא תצטרכי להתמודד) עם הכחשות, שנאה, צביעות, זה ידוע. אל תסתירי את עצמך לעולם, גם אם הסביבה לא מקבלת אותך, גם אם המקום הזה הכי מדהים, מיוחד, מקסים, בעיניך. לא שווה להיות במקום שהוא בהכחשה/שנאה/צביעות/או מה שזה לא יהיה, זה לא מקום שאפשר להיות בו. למה שתסתירי את עצמך בשביל שיקבלו אותך? שיקבלו אותך בתור מישהי אחרת? בתור מישהי שהיא לא חלק מהקהילה? זה לא כיף לחיות ככה, זה כל הזמן לחשוש ולהסתיר, מקרים ומצבים כאלו לא שווים את זה. אם את רואה שהמקום הזה לא מוכן שתהיי מי שאת, ורוצה שתסתירי את מי שאת, חבל לבזבז את הזמן על המקום. יש מקומות יותר טובים, פשוט צריך לחפש.

שיהיה לך בהצלחה בשירות ובכללי, ואל תסתירי את עצמך, תהיי גאה במי שאת. (:

שיהיה לילה טוב :)

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 4 שעות Hadar201 אמר/ה:

טוב אז אני עוד בערך 3 חודשים מתחילה שירות לאומי שההתרשמות שלי מהמקום הזה שהם לא ככ מכירים בלהטבים זא נראה שזה פשוט משהו שדי מתעלמים ממנו שהוא קיים עכשיו חוץ מהבחינה הזאת המקום נראה ממש טוב ואני ממש מחכה להתחיל שם שירות עכשיו אני ממש מפחדת שאני אצטרך לחזור ממש עמוק לארון כי די עשיתי צעדים מאוד גדולים ביציאה מהארון כל החברות יודעות משפחה בית ספר וכו ופשוט מפחידה אותי המחשבה שאני צריכה "להפסיק" להיות אני... אמנם בבית עוד לא 100% קיבלו את זה ובגלל זה עדיין יש עוד טיפה בעיות אבל די טוב לי ככה שאני לא צריכה לפחד ממה להגיד ומה לעשות והאם זה בסדר או לא... וזהו זה פשוט מבעית אותי ואין לי מושג מה לעשות אני לא מפסיקה לחשוב על זה

השירות לאומי שלך הוא במסגרת דתית (עמותה וכו')? או מסגרת מסורתית חילונית יותר? כי זה יכול להיות משנה. 

אין לך באמת מה לעשות עם זה, פשוט אל תדחפי את עצמך בחזרה לארון אם את באמת לא לגמרי חייבת. אני מניחה שגם בבית ספר שלך (אם זו אולפנה) לא הייתה כל כך מודעות ללהטבים, ולך היה חלק ביצירת המודעות הזאת. אם זה מקום שרחוק נצח מהקהילה הגאה, אז את צריכה קצת סבלנות. אבל כמו שהמקום מקסים והקטע של הלהטב זה חלק קטן בו, אז גם את מקסימה, והנטייה המינית שלך זה לא כל כולך. התחלות חדשות זה תמיד קשה, וכשיש את העיניין של הנטייה מינית השונה במסגרת מורכבת אז זה עוד יותר קשה. אבל את תתמודדי, ואת יכולה להיות את. הכי את בעולם. גם עם החלק הלהט"בי שבך, פשוט זה יהיה אולי תהליך. שייקח קצת זמן עד שתרגישי בנוח. אבל תעשי מה שיתן לך תחושה טובה, מה שיהיה לך נכון ובזמן שיהיה לך נכון.

אגב, את מקסימה. אני באמת יודעת שהך יתאהבו בך שם בכל מקרה ובשניות. 

שיתוף אשכול זה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אורח
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
הוספת תגובה...

×   העלית תוכן עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.